Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

gyva.sveika.ne nescia.pasirodau,kad dar egzistuoju.vel is bibles rasau.tuoj leksiu merginos pasiimt is autiko.vakar ne i ta busiuka isedo,tai pasivazinejo mergina doh.gif lekiu darban senes panervuot.bet greit baigsis darbai.uzkniso subine svetima valyt biggrin.gif o siaip tai viskas gerai.neskaitant koju.nes labai sunkiai vaikstau.jauciuos kaip is tos pasakos apie undinele - eini ir bado kaip su peiliais,garantuotai kazkas su venais negerai - nes atsiveria zaizdos.zodziu punu gyva biggrin.gif

p.s. sveikatos ir laimes bopces.iki pasimatymo.myliu buciuoju - ruron isvaziuoju biggrin.gif

IKI
Atsakyti
Zdarov doh.gif pasivaiduokliauju ir as,mano propesoriai ne tik savo kompa suede bet ir mano gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif

Nu Liuciau vos spejau apsizanyt jau pelenai is subines byra g.gif o tavo diedas cia ar isvares unsure.gif

Perlinka kaip sekas kapot giminei galvas g.gif kiba jau oficialiai dirbi bigsmile.gif
Atsakyti
Yra gyvų g.gif
Atsakyti
4u.gif Zdarov,mano kompam irgi lomkes,kuo maziau naudoju,tuo daugiau problemu doh.gif ,jau atidirbau irnesakyk.gif ,4 dienas padirbau,tipo po 4 val,bet dirbau po 7,tai skau pasol tu *****,pats dirbk,kazka dar bande sukaut,bet gerai,gerai sako,pasirase ir atsisveikinom lotuliukas.gif ,bereikalo is birzos isejau,puse etato galejau stovet,daba vel reiks stot is naujo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 09 21, 19:16)
4u.gif Zdarov,mano  kompam irgi lomkes,kuo maziau naudoju,tuo daugiau problemu doh.gif ,jau atidirbau  irnesakyk.gif ,4 dienas padirbau,tipo po 4 val,bet dirbau po 7,tai skau pasol tu *****,pats dirbk,kazka dar bande sukaut,bet gerai,gerai sako,pasirase ir atsisveikinom  lotuliukas.gif ,bereikalo is birzos isejau,puse etato galejau stovet,daba vel reiks stot is naujo  lotuliukas.gif


Nu jooo.... tai dabar vėl bedarbe g.gif
Atsakyti
Tai ner jau gyvu visai cray.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 10 17, 21:54)
Tai ner jau gyvu visai  cray.gif



4u.gif Tai dar biski gyvu yra,mano gaidelis Sventojoj,sanatorijoj,ne is gero gyvenimo aisku,sestadieni vaziuosim lankyt ,kaip Mazgolis laikais? g.gif
Atsakyti
Ka padarei blink.gif nukakošint gaidį norėjai blink.gif

aš gyvenu,biški užsisukus darbe doh.gif debilas dyrikas atleido o dyrbt nėr kam unsure.gif

Tu dar bedarbė?
Atsakyti
Perlinka ar dar gyva esi unsure.gif

Liuce gausi i duda box.gif ko neatsivelki iki čia g.gif ten tai užeini unsure.gif
Atsakyti
4u.gif blush2.gif

labas.sakau jau busit ismire visos biggrin.gif neuzsuku nes kompas eilini kart gryba pjauna.kada nori isijungia.kada nori dingau padaro doh.gif seip man viskas gerai.vakar sene islydejau i seneliu namus.pinigus gavau.sendien nebeturiu doh.gif biggrin.gif vien zo jei tik galesiu kompa ijungt [- uzsuksiu


ciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 11 07, 12:08)
4u.gif  blush2.gif

labas.sakau jau busit ismire visos  biggrin.gif  neuzsuku nes kompas eilini kart gryba pjauna.kada nori isijungia.kada nori dingau padaro  doh.gif  seip man viskas gerai.vakar sene islydejau i seneliu namus.pinigus gavau.sendien nebeturiu  doh.gif  biggrin.gif  vien zo jei tik galesiu kompa ijungt [- uzsuksiu
ciau  ax.gif


Zdarov mirksiukas.gif aš dar gyva unsure.gif
Tai gal laikas nauja kompa nusipirk g.gif
Dar ne nėčias Liuciperiau rolleyes.gif
Tai ko išgrūdai į senaja į ubagyną g.gif
Tai spejai pralakt jau doh.gif

Perlinka ku ku unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos,gyva dar,ir gaidelis gyvas,biski su koja blogai,ciut eina ,rytoj batus reiks vaziuot zieminius keistis doh.gif
Atsakyti