Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 08 12, 19:10)
Kur tu prapuolei?  irnesakyk.gif  *****,nėra dar stogo  doh.gif  lotuliukas.gif


Zdarov,baliavojau biki cool.gif biski dirbt pradejau nuo siandien jau rimtai doh.gif noriu keliu dienu is eiles iseiginiu,o man reiks dirbt,tai noriu is anksto atidirbt cool.gif

Tai nunese tavo stoga vakar? *** kai vakar vaziavom is nuo Kelmes kokia liutis su urlaganu atejo blink.gif blink.gif tai jau pamaniau nunes tau stoga blink.gif o Raseiniuose kaip niekur nieko saule sviecia,atvarem i Kauna ir cia pliaupia doh.gif tai i masina su smutkem begom slapi sulekem,kai islipt reikejo ir vel suslapom doh.gif
Atsakyti
Ar užeini cia dar gyvu kas liko nors Perlinka unsure.gif gal jau be galvos lakstai cray.gif

Liuce tai vapsce kiauliena nei saldžios,nei karcios nei uosvienes pyrago umn.gif

Ateikit balta puta jei kuri gyva verysad.gif jei tai bent vodkes atneskit apraudoti verysad.gif
Atsakyti
labas.eilini karta kompas uzluzo.dabar is bibles rasau biggrin.gif pasiilgau.svadba tai 4dienas tesesi,neskaitant savaite pries ir po lotuliukas.gif zodziu linksami.tik as negeriau doh.gif bet seip faianai.

user posted image


user posted image


user posted image



ciau mergai.

P.S. pakolkas viskas fainai ir gerai pas mus.neskaitant sestadienio.nes uz viena man zodi gavo 5 kircius su tuo kur kilimus purto.vienzo - pradulkinau ji biggrin.gif dabar caca lialia lotuliukas.gif


MYLIU BUCIUOJU wub.gif
Atsakyti
O bleeeeee koks balius..... visas menesis praeis kol tiek islaksim doh.gif lotuliukas.gif

Tortas tai zajabys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kodel negeri g.gif nescias biski jau cool.gif

A toks jusu dulkinimosi poza lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif Atsivelku ir aš į balių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 08 22, 20:57)
thumbup.gif Atsivelku ir aš į balių  lotuliukas.gif


Ar likuciai neparuge dar hihihi.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif Man gerai ir prarūgę,aš neišranki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 08 24, 17:33)
irnesakyk.gif Man gerai ir prarūgę,aš neišranki  lotuliukas.gif


***** tie praruge irnesakyk.gif

Svarbu gyva tu atskridai thumbup.gif mirksiukas.gif jei gyva tai davai rytoj suslakam mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai ką ****.t stai ir baiges vasara user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 01 rugsėjo 2013 - 16:45
Baugės ****,o pas mane pysius vis nesibaig,taip ir žiema ateis,dar niekaip nebaig mano jurtos tvarkyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 09 02, 18:55)
Baugės ****,o pas mane pysius vis nesibaig,taip ir žiema ateis,dar niekaip nebaig mano jurtos tvarkyt doh.gif


Ka ten taip tvarko tavo vistidej g.gif nauja stato gal?
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 09 02, 20:45)
Ka ten taip tvarko tavo vistidej g.gif  nauja stato gal?


Šiltinam,kalam lentelėm vištidę,ruošiuos į darbą,susitvarkiau sanitasrine,antradienį eisiu į higienos kursus,eisiu vištom galvų kapot thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti