Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 07 25, 12:47)
mastau.gif  Prie,tai čia kokioj knaipėj,gal  malūne  mastau.gif


Gink8nuose as cool.gif

LIUCIAU 4u.gif
Kartais Meilei nereikia nieko. Ji plevena vėjyje drugelio sparnais, pražysta rasotų bijūnų žieduose, nusvyra žemėn vynuogių kekėse... Tuomet tereikia pajusti glostančią spindulio ranką ant skruosto, įkvėpti svaigaus aromato ar paragauti sultingos gaivos ir pajusi, kad...myli.

Kartais Meilei reikia visko. Ji egoistiškai okopuoja Tavo mintis, reikalaudama besąlygiško pasidavimo. Apima slapčiausias sielos kerteles, pripildydama gelmę nenusakomo virpulio. Tarsi sklidina vyno taurė, ji liejasi per viršų, tepdama raudonai viską, kas iki tol Tau buvo šventa ir neliečiama... Tuomet Meilei reikia ne tylių namų jaukumo, ne užuovėjos nuo vėtrų, bet aklos širdies bedugnės, kad į ją įkritęs vėl pakiltum, ir iš deginančio pykčio dar drąsiau, svaigiau mylėtum. Juk ji ženklina viską, prie ko prisilieti, nes.. Tu myli.

Kartais Meilei reikia kantrybės. Jos pradedi mokytis nekantriai ir nesistemingai. Ištaręs žodį „myliu“ pirmiausia mintyse ilgai svarstai, ar pakartoti jį ir Tau... Vėliau lyg per svarbiausią gyvenimo egzaminą paleidi šiuos žodžius į laisvę, paversdamas šį jausmą skambančiu garsu. Tik Tu prasmės jo nepamiršk, o kaip maldą tyliai jį vis kalbėk ir kartok vis iš naujo. Tuomet prasideda tikrasis mokslas, reikalaujantis drausmės, nes Meilės reikia mokytis kantriau ir jausmingiau, nes... mylite Abu.

Kartais Meilei užtenka tiek nedaug. Ryte rasto nebaigtos gerti Jo kavos puodelio, stipraus apkabinimo pakeliant Tave, kad neįžengtum į balą lyjant ar tiesiog šelmiško Jos žvilgsnio nuobodžioje draugijoje. Tuomet kasdienybė pradeda tirpti lyg cukrus arbatoje, lėtai nusėsdama Meilės jaukioje šilumoje. Tada buvimas dviese tampa buvimu pasaulyje, kuris neatrodo šaltas ar liūdnas, nes... Jūs mylite.

Bet kokiu atveju, Meilė – tas baltas paukštis ant Jūsų namo stogo nutūpęs, paverčia žemę stebuklinga vieta, kurioje kiekviena detalė primena, jog mūsų laikas čia turi vertę... Todėl linkiu pajusti glėbyje plakant vietoje dviejų – vieną širdį. O jeigu kada nors pravirktumėt, surinkit lūpomis ašaras nuo vienas kito veido... Ir jeigu nieko neturėsite, save atiduokite vienas kitam, kad Laimė akyse sužibtų...

Ir Jūs tik eikite, per sutemas ir saulės nutviekstą rytojų – prieš Jus daugybė Meilės formų ir Jos apraiškų. Juk visą amžių nestovėsite jaukioj būtį, ramioj tyloj. Geriau paklyskite Dviese aistrų ir džiaugsmo sūkury ir atraskite Gyvenimo prasmę, išdrįsdami kantriai mylėti savo beprotiškus sapnus, nuostabias svajones, nepakartojamą jausmą ir... netobulą žmogų.

Tik to nereikia linkėti, tai reikia išgyventi...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Zdarov ax.gif as jau gyva doh.gif
vaisinu Perlinka mirksiukas.gif
user posted image

ir saldzios mirksiukas.gif
user posted image

Nu bet musu RUTKA maladiec tikra sardine thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap_1.gif lithuania.gif lithuania.gif first.gif


Liucius kaip matau dar ciuxinas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 29 liepos 2013 - 18:49
doh.gif Ką čia dėlioji man paveiksliukus,aš prašiau realaus torto gabaliuko,to aš neatsikąsiu irnesakyk.gif ,man tai biški juokinga,kai ta Rūta Lietuvą atstovauja,nei ji gyvena,nei treniruojas čia tuose susmirdusiuose ir aptrupėjusiuose baseinuose hihihi.gif ,kaip atbaliavojei Mazgoli,gal kokia piršliene buvai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 30, 11:50)
doh.gif Ką čia dėlioji man paveiksliukus,aš prašiau realaus torto gabaliuko,to aš  neatsikąsiu  irnesakyk.gif ,man tai biški juokinga,kai ta Rūta Lietuvą atstovauja,nei ji  gyvena,nei treniruojas čia tuose susmirdusiuose ir aptrupėjusiuose baseinuose  hihihi.gif ,kaip atbaliavojei Mazgoli,gal kokia piršliene buvai  mastau.gif


Tai kad mes zinok vaziavom per Radviliski ne per Siaulius unsure.gif nebuvo kaip prasukt pro tavo kaima verysad.gif Ne nepirsliene,svecias buvau cool.gif normaliai,labai smagiai praejo mirksiukas.gif

Dabar varysim i krikstynas i Bubius,bet as busiu nes savo ratais tai nezinau kaip reiks iszaunyt kad pamestu iki taves doh.gif g.gif

Ruta turi LT pilietybe tai mums ir atstovauja,o kad negyvena ir nesitreniruoja tai cia lietuvai geda doh.gif nes nera normalaus boseino unsure.gif

Ka tu gero veikalioji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 30, 12:19)
Tai kad mes zinok vaziavom per Radviliski ne per Siaulius unsure.gif  nebuvo kaip prasukt pro tavo kaima verysad.gif  Ne nepirsliene,svecias buvau cool.gif  normaliai,labai smagiai praejo mirksiukas.gif

Dabar varysim i krikstynas i Bubius,bet as busiu nes savo ratais tai nezinau kaip reiks iszaunyt kad pamestu iki taves doh.gif  g.gif

Ruta turi LT pilietybe tai mums ir atstovauja,o kad negyvena ir nesitreniruoja tai cia lietuvai geda doh.gif  nes nera normalaus boseino unsure.gif

Ka tu gero veikalioji bigsmile.gif


Tai nedavažiavus mano kaimo,už Kairių sukot į dešinę,tai mano kaimo ir nedavažiavot,mano gaidys irgi Ginkūnuose,tai galėjo išnuomot plotą už torto gabaliuką vištialai hihihi.gif ,tiek to,gal Liuciperis duos kokio prasmirdusio irnesakyk.gif ,apie Rūtelę tai žinau,bet man kažkaip tuos laurus lietuviai labai sau priskir,treneriai,tai biški juokingai doh.gif ,lietus lyj daba,naktį prižadino dundulis,tai blogai miegojau,ėdu pomidorus su agurkais ir durnių vis dar volioju aš gi,žinai mane gi,tinginę flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 30, 17:11)
Tai nedavažiavus mano kaimo,už Kairių sukot į dešinę,tai mano kaimo ir nedavažiavot,mano gaidys irgi Ginkūnuose,tai galėjo išnuomot plotą už torto gabaliuką vištialai  hihihi.gif ,tiek to,gal Liuciperis duos kokio prasmirdusio  irnesakyk.gif ,apie Rūtelę tai žinau,bet man kažkaip tuos laurus lietuviai labai sau priskir,treneriai,tai biški juokingai  doh.gif ,lietus lyj daba,naktį prižadino dundulis,tai blogai miegojau,ėdu pomidorus su agurkais ir durnių vis dar volioju aš gi,žinai mane gi,tinginę flirt.gif


O ka tavo gaidys te veik g.gif kokioj gatvej bigsmile.gif gal uz tvoros ir baliavojom blink.gif lotuliukas.gif

pas mus vakar po piet prisniojo iki keliu vandens gatvej doh.gif

Nu kodel,ji tik du metai lietuvoj negyvena,tai normaliai sakyciau kad lietuve ir lietuva ima garbe g.gif

o dar vdrug ir drauges gimine pazysta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 31 liepos 2013 - 16:37
A gaidys tai prie kapinių tur pliacių lotuliukas.gif ,girdėjau vakar per žinias,kad čiut kavenskiai nepaskendo thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 31, 17:52)
A gaidys tai prie kapinių tur pliacių  lotuliukas.gif ,girdėjau vakar per žinias,kad čiut kavenskiai nepaskendo  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Nu neblogai plotas prie kapiniu bigsmile.gif
jo **** mazai truko kad paskestumem doh.gif bet kai buvo pries kelis metus kai vienas debilas gatvej su baidare plauke tarp masinu tiek dar neprilijo doh.gif ten virs keliu tada buvo unsure.gif
Atsakyti
Perlinka blink.gif blink.gif blink.gif ar tau kaukole gal kas nukirto ir isvire blink.gif nepasirodai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 08 07, 17:16)
Perlinka blink.gif  blink.gif  blink.gif  ar tau kaukole gal kas nukirto ir isvire blink.gif  nepasirodai  verysad.gif



irnesakyk.gif Tingiu aš čia kimarint,karšta ,nakui tas karštis karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 08 08, 21:43)
irnesakyk.gif  Tingiu aš čia kimarint,karšta ,nakui tas karštis  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif


Nu gyva dar? nenunese urlaganas stogo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 08 12, 11:25)
Nu gyva dar?  nenunese urlaganas stogo unsure.gif



Kur tu prapuolei? irnesakyk.gif *****,nėra dar stogo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti