Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(mazgote @ 2013 07 17, 07:43)
Zdarov mirksiukas.gif
Perlinka bigsmile.gif  pas kaimyna palikai g.gif  lotuliukas.gif
lauknešėlis


schmoll.gif Čia visai kitam miesto gale ,reiktų ir man tokios thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 17, 22:30)
schmoll.gif  Čia visai  kitam miesto gale ,reiktų ir man tokios  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Tai nusipirk sautuvu pardej lotuliukas.gif

***.t pavargau jau dirbt blush2.gif doh.gif doh.gif doh.gif

tau nieko vis nepasiulo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 18 liepos 2013 - 18:49
QUOTE(mazgote @ 2013 07 18, 19:48)
Tai nusipirk sautuvu pardej lotuliukas.gif

***.t pavargau jau dirbt blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

tau nieko vis nepasiulo g.gif



irnesakyk.gif Ai,dar pirk,pinigus mokėk,susiveiksiu gal nemokamai hihihi.gif ,o aš pavargau betingėdama verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 19, 18:05)
irnesakyk.gif  Ai,dar pirk,pinigus mokėk,susiveiksiu gal nemokamai  hihihi.gif ,o aš pavargau betingėdama  verysad.gif


O tu poligone ten prie savo kaimo pasikapstyk mazu ir rasi kokia kovine g.gif bigsmile.gif

Darzus nusiskabinejai jau g.gif malkas susikapojai g.gif slieku prisimarinavai ziemai g.gif
Atsakyti
Liuciau gal mergvakari mums cia su Perlinka padarysi g.gif
user posted image
Atsakyti
doh.gif ***,nieko daugiau jau nebeturi,tik lašiniai ir stakanas su perrūgusiu agurku doh.gif ,duok pomidorų su smetona rolleyes.gif ,šende kelius stiklainius agurkų padariau,tingiu aš su jais jau knistis,nueini,nusiperki,kiek čia beėdi irnesakyk.gif ,ką tu dirbi,marinuoji ką nors unsure.gif
Atsakyti
Nu imk jau ka tik nenustiptum badu unsure.gif
user posted image

Agurku turiu nuo pernais,daba tik burokeliu lapienes uzsidariau ir rugstyniu rolleyes.gif
rytoj pizdikiurus einu darytis ir geliu susirinkt penktadieni 6 ryto in kirpykla doh.gif

Padarom ant nervu cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 24 liepos 2013 - 17:12
blink.gif O ***,pas jum kirpykols nuo 6 dirb,o gal visą parą lotuliukas.gif ,tai ar ne per anksti šukuosenom ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 24, 20:27)
blink.gif  O ***,pas jum kirpykols nuo 6 dirb,o gal visą parą  lotuliukas.gif ,tai ar ne per anksti šukuosenom ?  g.gif


Jo načnikas lotuliukas.gif lotuliukas.gif 10 zaksas,o 8 jau turiu būt pas jaunaja doh.gif kirpeja ateis anksti ir pakedens mano plaukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 24, 22:01)
Jo načnikas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  10 zaksas,o 8 jau turiu būt  pas jaunaja doh.gif  kirpeja ateis anksti ir pakedens mano plaukus cool.gif



blink.gif O tai kas pas mane kaime tada,jaunasis gal gyvena,kad sakei atsigrūsi pas mane,tai gal torčiuko man gabaliuką suveiksi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 24, 22:37)
blink.gif  O tai kas pas mane kaime tada,jaunasis gal gyvena,kad sakei atsigrūsi pas mane,tai gal torčiuko man gabaliuką suveiksi  bigsmile.gif


Važiuosim baliavot prie tavo kaimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 25, 08:52)
Važiuosim baliavot prie tavo kaimo  cool.gif



mastau.gif Prie,tai čia kokioj knaipėj,gal malūne mastau.gif
Atsakyti