Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

O as su SAMANES bidonu cool.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 10, 08:22)
O as su SAMANES bidonu cool.gif  thumbup.gif
user posted image



bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mane namie vienas varymas samanes isrytas doh.gif . antras jau padarytas.trecias darymas laukia dvigubas rolleyes.gif darysim savaitgali... cool.gif

atsikeliau uztinusiu zandikauliu..grazu - puse snukio kaip buldogui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 07 10, 19:48)
bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pas mane namie vienas varymas samanes isrytas  doh.gif . antras jau padarytas.trecias darymas laukia dvigubas  rolleyes.gif  darysim savaitgali...  cool.gif 

atsikeliau uztinusiu zandikauliu..grazu - puse snukio kaip buldogui  doh.gif


Kas in liūlino Liuciau blink.gif

Ne isrykit visko,veselei pataupykt cool.gif
Atsakyti
blink.gif doh.gif Pyyyyyyyyyyyze,atvarysiu su mentu,gerai mum bus ir nevarytas,patys išsivarysim konfiskavę lotuliukas.gif ,pas mane *** obelis alyvinė sulūžo,neturėsim su trušiais ką graužt cry.gif ,galėjo dar nelūžt,būt greit jau prinokę ,tie broliai mižniai čia nulaužė aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 11, 13:48)
blink.gif  doh.gif  Pyyyyyyyyyyyze,atvarysiu su mentu,gerai mum bus ir nevarytas,patys išsivarysim konfiskavę  lotuliukas.gif ,pas mane *** obelis alyvinė sulūžo,neturėsim su trušiais ką graužt  cry.gif ,galėjo dar nelūžt,būt greit jau prinokę ,tie broliai mižniai čia nulaužė  aggressive.gif



Kas ten urlaganas pas tave kad obelas vercia blink.gif Pas man nieks nemyza schmoll.gif tik retkarciais sidro priderus siandien nuvarau pamyst cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 11, 15:38)
Kas ten urlaganas pas tave kad obelas vercia blink.gif  Pas man nieks nemyza schmoll.gif  tik retkarciais  sidro priderus siandien nuvarau pamyst cool.gif


blink.gif A jau Mazgolis sidro priliurlinai lotuliukas.gif ,lietus lijo,sena obelis,supuves matos kamienas,tokios gražios kerpės augo,tai ir nulūžo,nieko amžino nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 11, 18:57)
blink.gif A  jau Mazgolis sidro priliurlinai  lotuliukas.gif ,lietus lijo,sena obelis,supuves matos kamienas,tokios gražios kerpės augo,tai ir nulūžo,nieko amžino nėra  verysad.gif


Taip gavos kad reikejo gert doh.gif

Liuce as i svadba einu 26 diena cool.gif vakar pakviete doh.gif doh.gif doh.gif gal netycia susitiksim drinks_cheers.gif thumbup.gif beje svadba Perlinkos kaime lotuliukas.gif as cia rimtai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 13, 11:32)
Taip gavos kad reikejo gert doh.gif

Liuce as i svadba einu 26 diena cool.gif vakar pakviete doh.gif  doh.gif  doh.gif  gal netycia susitiksim  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  beje svadba Perlinkos kaime lotuliukas.gif  as cia rimtai cool.gif


doh.gif tai gaidys metė mane,gal su kita ženijas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 13, 13:57)
doh.gif  tai gaidys metė mane,gal su kita ženijas  lotuliukas.gif


Nukirsciau tokiam gaidziui visas galvas user posted image

Liuciukai au bigsmile.gif kaip sekas ruostis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 14 liepos 2013 - 14:56

laba.toks tas ir ruosimasis. rubus visi turim.zaidimai sugalvoti.maistas irgi sugalvotas,gerimo bus, sveciai sukviesti.beliko kita antradieni sulaukt brolio seimynos is airijos.paskui maista susipirkt.kita penktadieni sale susitvarkyt,butelyte padaryt.ir laukt sestadienio.as tai matot kaio auksaranke,tai ir suknele susimeistravojau.ne balta.tos spalvos nekenciu.sukuosena irgi pati pasidarysiu,plius dar dvi galvos lauks be mano mazosios sukuosenu darymo biggrin.gif zodziu pilna gyvybes lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikiuosi fotkes ir saldzios atnesi cool.gif cool.gif
Atsakyti
Zdarov mirksiukas.gif
Perlinka bigsmile.gif pas kaimyna palikai g.gif lotuliukas.gif
lauknešėlis
Atsakyti