Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 06 28, 17:32)
ploja.gif Ka ka riekų  assa.gif ,aš tai gyva irnesakyk.gif ,eisiu dėl darbo pirmadienį,gal nuskils  hihihi.gif ,ką Mazgolis veiki,neatostogauji  rolleyes.gif ,ale Liuciperis kad taupo interneto sąskaita  doh.gif ,sutaupys torčiukui  lotuliukas.gif


Atostogauju cool.gif buvom pas vikingus su chebra,jei bogu su savo abiem laukiniais daugiau niekur doh.gif user posted image

Ka gero siulo bigsmile.gif

gal mums baliuka padarys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 30, 11:10)
Atostogauju  cool.gif  buvom pas vikingus su chebra,jei bogu su savo abiem  laukiniais daugiau niekur doh.gif user posted image

Ka gero siulo  bigsmile.gif 

gal mums baliuka padarys wub.gif



blink.gif O tai ką tavo laukiniai daro,nebemaži gi lotuliukas.gif irnesakyk.gif a *****,nepaskambino šende ,žadėjo po pietų paskambint,nereikalinga tokia sena višta,rado jaunenę cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 30, 20:46)
blink.gif O tai ką tavo laukiniai daro,nebemaži gi  lotuliukas.gif  irnesakyk.gif  a *****,nepaskambino šende ,žadėjo po pietų paskambint,nereikalinga tokia sena višta,rado jaunenę  cray.gif


Ka ka,samaliote vietos jiems abiem mazai mad.gif butent kad nemazi joptvajmat o pliekias kaip darzelinukai smelio dezes del kastuvelio mad.gif

tai kiba ejai nekedentom plunksnom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 02, 11:19)
Ka ka,samaliote vietos jiems abiem mazai mad.gif butent kad nemazi joptvajmat o pliekias kaip darzelinukai smelio dezes del kastuvelio mad.gif

tai kiba ejai nekedentom plunksnom unsure.gif


irnesakyk.gif Tai į bagažo skyriu reikėjo priduot,tegu krausto čemodanus lotuliukas.gif ,tai aš niekur net nebuvau,skambinau tik,žadėjo paskambint sekmadienį,oasikedenau plunksnas,bet bereikalo,namie ir nekedentom gerai irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 02, 16:25)
irnesakyk.gif  Tai į bagažo skyriu reikėjo priduot,tegu krausto čemodanus  lotuliukas.gif ,tai aš niekur net nebuvau,skambinau tik,žadėjo paskambint sekmadienį,oasikedenau plunksnas,bet bereikalo,namie ir nekedentom gerai  irnesakyk.gif  hihihi.gif


lotuliukas.gif o *** nesugalvojau doh.gif kitą kartą reiks taip ir daryt,tik rankinį pasimsiu thumbup.gif
nuo kada birža sekmadieniais skambina g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 07 04, 07:55)
lotuliukas.gif  o *** nesugalvojau doh.gif  kitą kartą reiks taip ir daryt,tik rankinį pasimsiu thumbup.gif
nuo kada birža sekmadieniais skambina g.gif


doh.gif Pindosia,man birža nieko nesiūlo,aš pati ieškaus,šefas žadėjo paskambint,bet sekmadienis yra sekmadienis verysad.gif ,tu dar durnių volioji ar jau baigei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 07 05, 09:16)
doh.gif Pindosia,man birža nieko nesiūlo,aš pati ieškaus,šefas žadėjo paskambint,bet sekmadienis yra sekmadienis  verysad.gif ,tu dar durnių volioji ar jau baigei  ax.gif


A,aisku,o koki buvai radus g.gif jau baigiau voliot unsure.gif gryztu benojage o snargliai prie vandens nor kad dar vezciau doh.gif gerai kad isvaro i stovyklas abu rolleyes.gif tik bijau kad zose apsibliaus ir leksiu pasiimt ant kitos dienos doh.gif
Atsakyti
labas dienas davatkos biggrin.gif

gryzau.... 4u.gif

parasysiu veliau.tik prisiduodu kad gyva sveika.pagaliau ir intikas yra smile.gif veliau atvarysiu su bonka.dabar tik trumpam.buckis didelis.pasiilgau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 07 06, 12:42)
labas dienas davatkos  biggrin.gif

gryzau....  4u.gif

parasysiu veliau.tik prisiduodu kad gyva sveika.pagaliau ir intikas yra  smile.gif  veliau atvarysiu su bonka.dabar tik trumpam.buckis didelis.pasiilgau  blush2.gif


O kokie zmones parsivilko thumbup.gif nu tai laukiam,laukiam cool.gif

Perlinka giedosim vakare rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Ne,nu Liuciau pysdiec blink.gif galima valanda tris palaukt,bet ne parą g.gif doh.gif

Ka nuzabaliojot gero? sventet? As tai schmoll.gif
Atsakyti
labas.as trumpam.pypiec,jau galvojau kad kompas uzsilenke doh.gif
cia prasom uzpiltines biggrin.gif

user posted image


o dabar lekiu darban...

P.S. svadba jau si men 27 doh.gif smile.gif nieko nespeju....
Atsakyti
blink.gif O ***,Liuciperis parsirado,atvarysiu š į zaksą su kibiriuku sraigių thumbup.gif
Atsakyti