Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

Ne milijonus ir as turiu bet uzknisa doh.gif stuka euru ten tik buvo terminuota bet gal grazins tokias uteles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 02 12, 21:40)
Ne milijonus ir as turiu bet uzknisa doh.gif stuka euru ten tik buvo terminuota bet gal grazins tokias uteles doh.gif


ale kaip konteinerine tai turtinga esi gyvate biggrin.gif uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 02 12, 22:02)
ale kaip konteinerine tai turtinga esi gyvate  biggrin.gif  uzuojauta  4u.gif

***** cia turtinga paskutines uteles doh.gif atiduos sake tai per daug nepergyvenu unsure.gif bet nervas tai jama doh.gif o motka kad staugia lyg *** as kalta buciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 02 12, 22:15)
***** cia turtinga paskutines uteles doh.gif  atiduos sake tai per daug nepergyvenu unsure.gif  bet nervas tai jama doh.gif o motka kad staugia lyg *** as kalta buciau doh.gif



biggrin.gif reikejo atsikirs - nerek, neesk manes nes ir taip pms uz mane eda lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o is tikro,tai gerai,jei atiduos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 02 13, 00:09)
biggrin.gif reikejo atsikirs - nerek, neesk manes nes ir taip pms uz mane eda  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o is tikro,tai gerai,jei atiduos  smile.gif


Ai irgi klemensas ja eda tai nekreipiu perdaug demesio doh.gif

snoras per du menesius atidave puse cool.gif atiduos ir cia mirksiukas.gif
siandien est pridariau nedaedeliams trims dienosm cool.gif uzpypino stovejimas prie bliudu doh.gif vienas eda,kitas ne tai *** ponaiciam atskirai doh.gif

Liuciau ruosies rytojui ka nors idomaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 02 13, 15:57)
Ai irgi klemensas ja eda tai nekreipiu perdaug demesio  doh.gif

snoras per du menesius atidave puse cool.gif  atiduos ir cia mirksiukas.gif
siandien est pridariau nedaedeliams trims dienosm cool.gif   uzpypino  stovejimas prie bliudu doh.gif  vienas eda,kitas ne tai *** ponaiciam atskirai  doh.gif

Liuciau ruosies rytojui ka nors idomaus bigsmile.gif



o tema apie bliudus

user posted image

o siaip pas mus namie irgi tas pats su needimu to ka visi galetu.tik sikart ta needele esu as biggrin.gif

buvau nesenai pardei tai tik romeo pasiemiau...suda ta valentinke,nes jei myli tai visus metus kiekviena diena ,o ne tik sita.o bet taciau ryt elektros nebus pas mus.tai priverstine romantika su zvakem biggrin.gif ir ale jauciu ka ryt mm pramus.tai toks ir sventimas.bet gal ir ne... ax.gif

o ka tu planuoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuce: 13 vasario 2013 - 17:34
QUOTE(liuce @ 2013 02 13, 17:33)
o tema apie bliudus
o siaip pas mus namie irgi tas pats su needimu to ka visi galetu.tik sikart ta needele esu as  biggrin.gif

buvau nesenai pardei tai tik romeo pasiemiau...suda ta valentinke,nes jei myli tai visus metus kiekviena diena ,o ne tik sita.o bet taciau ryt elektros nebus pas mus.tai priverstine romantika su zvakem  biggrin.gif  ir ale jauciu ka ryt mm pramus.tai toks ir sventimas.bet gal ir ne...  ax.gif

o ka tu planuoji?


Man tai sudas ta valentinke irnesakyk.gif cia tycia atjungs kad rioooomantika butu tongue.gif tai laikyk ciurikus kad nepramustu cool.gif

Nieko as negalvoju nes neturiu ka galvot doh.gif
Atsakyti
Su paildomo sekso diena cool.gif
sveikinu

Liuciau ar pramuse unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 02 14, 19:57)
Su paildomo sekso diena cool.gif 
sveikinu

Liuciau ar pramuse unsure.gif



nu baisiuasiai dekui 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

kaip tau vakarykste diena? man tai visai normaliai..su sparstmenkom atsventem bobiskai,fdar sampes vakare namie.tai buvo visai thumbup.gif biggrin.gif nepramuso dar cool.gif
Atsakyti
Mazgoli - pasiplovei ar svente sventi g.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 02 16, 10:19)
Mazgoli - pasiplovei ar svente sventi  g.gif


Nepasiploviau liuce schmoll.gif buvau parury stintu pekloj doh.gif

Atsakyti
labas

tai kaip parurys?kaip stintos?

man savaitgalis tai sudinas buvo.V susirgo,tai zinai kaip vyrai,jau TOOOOKIE ligoniai tai nu i .... doh.gif
Atsakyti