Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 06 09, 19:21)
blink.gif  Vo ***,tai reik lietuviškai gal pavaryt  doh.gif  lotuliukas.gif ,ale kaimas,tai su kuo tu bulves tarkuoji,rankom gal dar  thumbup.gif  lotuliukas.gif ,nevaro kol kas,buvau pati tokį susiradus durnyne,ale kad ten labai išsipisinėj,labai jau sterilu tur būt,tai skaiua,*****,niekur neisiu  lotuliukas.gif ,tai pailsėjei Mazgoli,daba mandri  rolleyes.gif

doh.gif Vėl sužvaigždėjau  lotuliukas.gif


Su masinka,bet sunkiu tai su rankom unsure.gif
Durnyne g.gif kaip ligones ar valytojos cool.gif nach.ui durnyne sterilumas blink.gif juk ne operacine g.gif

Koks ten poilsis skruzdelyne doh.gif nusvilau biski ir tiek doh.gif

Nu jau matau kad zvaigzdeji ruo zvaigzde visai pasidarysi lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Nu,Mazgoli,dar gyva,nu ir aš sakau,kam durnyne taip trint ten,prabraukei ir gerai nakui irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 11, 16:37)
4u.gif Nu,Mazgoli,dar gyva,nu ir aš sakau,kam durnyne taip trint ten,prabraukei ir gerai nakui  irnesakyk.gif


Apsiks,aptanapnos ir dar ant langu pripies lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras blush2.gif dingę visos verysad.gif niekas nesilinksmina,tuštuma čia pas jus unsure.gif
Atsakyti
Zdarov 4u.gif kas tau cia linksminsis tokiu laiku doh.gif kkas sliekus kapstu ir ziemai konservuoja kad turetuka lest,kas po kontikus sarinas,nes tvarkymosi metas daug kas neblogu dalyku prameta cool.gif tai reikia nemiegot o but pirmam mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif Aš tai palėpėj kapstaus,keič stogą,tai baisu ko tik ten nėra,stukačius nerš po gatvę,uzrodys kokią instanciją jauciu,bet su patentais vyrukai dirb,***** irnesakyk.gif ,ėdu braškes,zemuoges ir silauoges su sraigėm ,tokios mazos suskės sėdz uogose,o as kaip zliba,taigi nematau jų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 19, 12:51)
doh.gif Aš tai palėpėj kapstaus,keič stogą,tai baisu ko tik ten nėra,stukačius nerš po gatvę,uzrodys kokią instanciją jauciu,bet su patentais vyrukai dirb,*****  irnesakyk.gif ,ėdu braškes,zemuoges ir silauoges su sraigėm ,tokios mazos suskės sėdz uogose,o as kaip zliba,taigi nematau jų  doh.gif


O ka jis gali uzstukacint? sakai mano gimine cia ir ***** mirksiukas.gif
sraiges viduj uogu g.gif dzin kad nematai juk jos deliakatesas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 20, 14:33)
O ka jis gali uzstukacint? sakai mano gimine cia ir ***** mirksiukas.gif
sraiges viduj uogu g.gif  dzin kad nematai juk jos deliakatesas cool.gif



Aš tau galiu to deliakateso kokį kibiriuką atsiūst hihihi.gif ,mazos tokios,sėdz ant uogų ir nesimato :aš tau didesnių parinksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 20, 21:40)
Aš tau galiu to deliakateso kokį kibiriuką atsiūst  hihihi.gif ,mazos tokios,sėdz ant uogų ir nesimato  :aš tau didesnių parinksiu  ax.gif


Siusk bigsmile.gif dakalsiu kokiam restoranui o babkes pasidlinsim mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Yra gyvu g.gif
Atsakyti
Perlinka nu jei buni tai pakudakuok nors ka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 27, 21:55)
Perlinka nu jei buni tai pakudakuok nors ka unsure.gif



ploja.gif Ka ka riekų assa.gif ,aš tai gyva irnesakyk.gif ,eisiu dėl darbo pirmadienį,gal nuskils hihihi.gif ,ką Mazgolis veiki,neatostogauji rolleyes.gif ,ale Liuciperis kad taupo interneto sąskaita doh.gif ,sutaupys torčiukui lotuliukas.gif
Atsakyti