Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O ,Liuciperis parsirado ploja.gif ploja.gif ploja.gif ,būsi turtinga nukaršinus bobute lotuliukas.gif irnesakyk.gif aš tai keikiuos,manes nepypin čia ****
Atsakyti
O zdarov liuciau thumbup.gif pagaliau parsivilkai valkata cool.gif tai ziurek ir dovanu svadbai bobutes palikima gausi cool.gif
Pyzdiec kas cia tau neleidzia nusikeikt unsure.gif va mat unsure.gif ai ka reiskia kad senai tryniais cia,praradai puse teisiu doh.gif

Perlinka kaip tavo merdžina jau baig mokslus rolleyes.gif
Atsakyti
Pyzdiec kaip ciotkaip bazarinam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 03, 14:25)
Pyzdiec kaip ciotkaip bazarinam bigsmile.gif



irnesakyk.gif Ką čia bazarint iš kaiuro į tuščią,vasara gi,pats darbymetis,šienapjūtė pas mane,pjaunu plyteles su žoliapjove,kad net užsilenkė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 04, 19:04)
irnesakyk.gif Ką čia bazarint iš kaiuro į tuščią,vasara gi,pats darbymetis,šienapjūtė pas mane,pjaunu plyteles su žoliapjove,kad net užsilenkė  doh.gif  lotuliukas.gif

Nu bent jau pasivaident kad gyvos dar cool.gif
Jau akys uzpiltos kad matai zole ant plyteliu lotuliukas.gif tai dabar su dalgiu sienauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 05, 10:14)
Nu bent jau pasivaident kad gyvos dar cool.gif
Jau akys uzpiltos kad matai zole ant plyteliu lotuliukas.gif  tai dabar su dalgiu sienauk mirksiukas.gif


irnesakyk.gif Triušus dabar paleidau,tegu ganos hihihi.gif ,tai mes čia tik ir esam gyvos,kitos tik pasivaidena,pašnipinėja irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 05, 18:54)
irnesakyk.gif Triušus dabar paleidau,tegu ganos  hihihi.gif ,tai mes čia tik ir esam gyvos,kitos tik pasivaidena,pašnipinėja  irnesakyk.gif


Nakti palieki triusius lauke ar namo susivarai g.gif tau ju neperdaug hihihi.gif daug turi? gal nepastebesi kad vieno kito ner cool.gif

Tai tie vaiduokliai visada pasimajacina ir dingsta unsure.gif

Gie pasirodytu,tai man reikalas butu gal su ja,bet ir ta ispyzdejo kaip tikra gine lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 07 birželio 2013 - 15:36
QUOTE(mazgote @ 2013 06 07, 16:36)
Nakti palieki triusius lauke  ar namo susivarai g.gif  tau ju neperdaug hihihi.gif  daug turi? gal nepastebesi kad vieno kito ner cool.gif

Tai tie vaiduokliai visada pasimajacina ir dingsta unsure.gif 

Gie pasirodytu,tai man reikalas butu gal su ja,bet ir ta ispyzdejo kaip tikra gine lotuliukas.gif


mastau.gif Ką tu čia Mazgoli mano triušiais rūpinies,gal ir tu nori papyzdint pas mane mastau.gif ,palieku lauke per naktį irnesakyk.gif ,šende cepelinus susiruošiau virt,viską jau susiruošiau,mėsas,varškę,bulbas išviriau,sakau reik pradėt tarkuot,einu mašinkos,mašinka stovi veramdoj,ateinu,ogi nėra,žiūriu kitoj vietoj nėra doh.gif ,prieš kokius 4 mėn buvau skelbimą įdėjus,kad kai ką parduodu,tai paskambin moteriškė,atvažiuoj,tink viskas ir patink,bet sako pirksim rytoj,nepasiėmiau pinigų,po kokios valandos vėl skambin,sako atvažiuojam,atvažiavo papirko ką pardaviau,tai matyt ir tą prigrėbė,akcija,vieną perki kitas nemokamai doh.gif ,sena,rusų laikų dar buvo,bet gera,tik nesunkė,bet turiu dar sunkiamą,bet nepatink,stiuškų tokių daug lieka,būč rankikėm tarkavus,pyyyyyyyyyyyyyyze čia vadinas lotuliukas.gif ,o su sulčiaspaude jeigu bulbas tarkuočiau,kas gautūs? mastau.gif ,gal visai nieko unsure.gif
Atsakyti
Zdarov mirksiukas.gif ne ,nepyzdinsiu ,jau nebereik man kailkiuku schmoll.gif cool.gif

Kaip baiges tau su cepais bigsmile.gif gaidi reikejo ikinkyt ir but sudrozes tau tas bulbas lotuliukas.gif
As esu su sulciaspaude tarkavus,normaliai gavos thumbup.gif o kas per aparatas kur dar ir sunkia blink.gif blink.gif blink.gif

Atidarem parurio sezona thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 09, 15:38)
Zdarov  mirksiukas.gif  ne ,nepyzdinsiu ,jau nebereik man kailkiuku schmoll.gif  cool.gif

Kaip baiges tau su cepais bigsmile.gif  gaidi reikejo ikinkyt ir but sudrozes tau tas bulbas lotuliukas.gif
As esu su sulciaspaude tarkavus,normaliai gavos thumbup.gif  o kas per aparatas kur dar ir sunkia blink.gif  blink.gif  blink.gif

Atidarem parurio sezona thumbup.gif


zDAROVA,TAI PARŪRĮ ATIDARYMAS JAU SENIAU BUVO,PRAMIEGOJEi lotuliukas.gif ,nu tai yra,kur tarkuoj ir sunk,yra kur tik sunk,yra daba visokių kombainų,kur viską daro irnesakyk.gif ,gaidžionebuvo,aš moku ir rankikėm drožt hihihi.gif ,nusipirksiu,*****tegu tur,gal jiem labiau reik,aš bedarbnė,turiu laiko,galiu drožt visą dieną irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 06 09, 17:47)
zDAROVA,TAI PARŪRĮ ATIDARYMAS JAU SENIAU BUVO,PRAMIEGOJEi  lotuliukas.gif ,nu tai yra,kur tarkuoj ir sunk,yra kur tik sunk,yra daba visokių kombainų,kur viską daro  irnesakyk.gif ,gaidžionebuvo,aš moku ir rankikėm drožt  hihihi.gif ,nusipirksiu,*****tegu tur,gal jiem labiau reik,aš bedarbnė,turiu laiko,galiu drožt visą dieną  irnesakyk.gif


Per tikra atidaryma as dirbaumo ir smaros ziauriai nenormaliai daug tada,o dabar tyliai ramiai nuvarem trim dienom i sventaja ir vsio mirksiukas.gif
Nu *** nemaciau tokios masinkos kad sunktu doh.gif atsilikus esu ax.gif nevaro daugiau birza tave viesu darbu dirbt g.gif
ale tave suzvaigzdziavo lotuliukas.gif neleido net na.chui pasiust lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 06 09, 18:08)
Per tikra atidaryma as dirbaumo ir smaros ziauriai nenormaliai daug tada,o dabar tyliai ramiai nuvarem trim dienom i sventaja ir vsio  mirksiukas.gif
Nu *** nemaciau tokios masinkos kad sunktu doh.gif atsilikus esu ax.gif  nevaro  daugiau birza tave viesu darbu dirbt g.gif
ale tave suzvaigzdziavo  lotuliukas.gif  neleido net na.chui pasiust  lotuliukas.gif


blink.gif Vo ***,tai reik lietuviškai gal pavaryt doh.gif lotuliukas.gif ,ale kaimas,tai su kuo tu bulves tarkuoji,rankom gal dar thumbup.gif lotuliukas.gif ,nevaro kol kas,buvau pati tokį susiradus durnyne,ale kad ten labai išsipisinėj,labai jau sterilu tur būt,tai skaiua,*****,niekur neisiu lotuliukas.gif ,tai pailsėjei Mazgoli,daba mandri rolleyes.gif

doh.gif Vėl sužvaigždėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlen: 09 birželio 2013 - 18:22