Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 05 13, 17:22)
hi.gif  irnesakyk.gif  Mum taip gražiau skamb,mes gi iš kaimo  flirt.gif ,tuoj ir pačią iškreipsim  irnesakyk.gif  hihihi.gif


Aš ir ne iš miesto unsure.gif įdomu kaip cool.gif rolleyes.gif
O jūs iš kokio kaimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 05 12, 16:00)
doh.gif  Neębelinksma,išsilakstė konteinerinės ,surimtėjo ,mazgolis režisiere tapo,aš  mastau.gif  mastau.gif  mastau.gif ,kas važiuodamas filmuoja,ten tas surežisuotas,tik kad neuždėtų dar baudos tam subinrodžiui  thumbup.gif  lotuliukas.gif ,tai užeikit,mergos dažniau,nors ir aš čia retai beateinu,daba sliekų metas,tai man pats darbymetis kapstytis  doh.gif


Netapau ne tongue.gif uzgerus buvau doh.gif lotuliukas.gif sveciu is Amerikes turejau cool.gif
Jo liucius nusiplove g.gif gal diedas pardave uzsienin isvezes blink.gif

Ko cia naujokes plakas tusciom g.gif

Gine pasakok kaip gyveni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 05 15, 12:53)
Gine pasakok kaip gyveni bigsmile.gif

Labuks.. smile.gif

atsigaivinimui atnešu smile.gif
user posted image

o gyvenu tai neblogai, laukiu vis tos vasaros maudymke pasiruošus biggrin.gif , vyrs baseina pas tevus paruošė vasaros sezonui, tik kad ner dar drąsos leškų įkišt į ledinį vandenį. Laukiu vyro atostogų, leksim pas mamuką pajūrin.

o kaip jūs?
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2013 05 15, 14:06)
Labuks.. smile.gif

atsigaivinimui atnešu  smile.gif
o gyvenu tai neblogai, laukiu vis tos vasaros maudymke pasiruošus  biggrin.gif , vyrs baseina pas tevus paruošė vasaros sezonui, tik kad ner dar drąsos leškų įkišt į ledinį vandenį. Laukiu vyro atostogų, leksim pas mamuką pajūrin.

o kaip jūs?


Nu va saviake zino kad tusciom nereik eit cool.gif tai prileis silto vandens ir murkosk cool.gif

as gerai,siandien laisva po pardes valkiojaus kaliosu neturiu,tai ieskojau bet neradau,reiks eit i koki kontika pasiknist cool.gif
Atsakyti
Ar turiu vaišių duot kad priimtumėt g.gif nesu davus niekam kyšių ax.gif
Atsakyti
Kokie debiliski klausimai doh.gif blink.gif aisku kad turi nemandaugu i svecius tusciom atsivilkt nelauktai neprasytai cool.gif

Ka veikiat tundros bigsmile.gif
Atsakyti
doh.gif Negąsdink Mazgoli naujokų,pastatyk,ar gaila,pati tik liurlini hihihi.gif ,aš irgi pradėjau liurlint,gaidys kas vakarą įpil po porą stikliukų rolleyes.gif ,aš tai šienapjūtę jau pradėjau doh.gif ,užknis jau ta žolė,nupurškiau vaismedžius,ale lietus rodos atein unsure.gif
Atsakyti
Imkit tingines jei pacios neatsinest doh.gif lakit cool.gif
user posted image

ne per anksti sienauji g.gif jau gal bliuda su vandeniu pasistatei bigsmile.gif
Atsakyti
blink.gif OOO Mazgolis išrašė biški,tik nėr kam gert doh.gif lotuliukas.gif ,nestatysiu to bliūdo,pas m
kaimyną auga liepa,tai kai papuč vėjas,tai visos šiulšlės mano blūde,nespėju valyt ir plaut irnesakyk.gif
Atsakyti
Zdarov cool.gif ar dar yra gyvu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 05 22, 09:01)
Zdarov cool.gif  ar dar yra gyvu g.gif



Nu yra,o galvoji nudubasint mastau.gif ,ale reiks važiuot Liuciperio ieškot man mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 05 22, 20:41)
Nu yra,o galvoji nudubasint  mastau.gif ,ale reiks važiuot Liuciperio ieškot man  mastau.gif


Ne nedubasinsiu kia veiksiu ir be taves unsure.gif nu bet rimtai nusprogo Liucius g.gif nei fb ner verysad.gif
Atsakyti