Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

user posted image
kad iseitu piktosios ir gryztu savosios unsure.gif
Atsakyti
Meldžias jau Mazgolis lotuliukas.gif ,nebedvesi jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 24, 21:59)
Meldžias jau Mazgolis  lotuliukas.gif ,nebedvesi jau  biggrin.gif


Tai uz jus meldziuos kad parsivilktumet cool.gif jau sveikstu vadinas gyvensiu thumbup.gif
Atsakyti
Nu joooo g.gif verysad.gif
Atsakyti
Tai amen musu konteinerinems verysad.gif
user posted image
Atsakyti
doh.gif Tai senai amen,aš čia kol prisijungiu,matau tik pila lapa tu tulpikių,gal čia mano exploreris pis protą mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 30, 17:40)
doh.gif Tai senai amen,aš čia kol prisijungiu,matau tik pila lapa tu tulpikių,gal čia mano exploreris pis protą  mastau.gif


Tai aisku kad exploeris doh.gif per kita junkis ir viskas bus ciki mirksiukas.gif
Atsakyti
Pareikit drauges verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Liuciperis išvarė su fura turbūt hihihi.gif į priešvestuvinę kelionę,aš tai čia,lauke gražu,pasikapstau jau po biški biggrin.gif
Atsakyti
Kad nereiktu diedui pakeleiviu "imt" hihihi.gif

Jau sliekauji taip anksti? juk salta dar zeme,ar tik kapstai o nesodini g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 05 02, 09:28)
Kad nereiktu diedui pakeleiviu "imt"  hihihi.gif

Jau sliekauji taip anksti? juk salta dar zeme,ar tik kapstai o nesodini g.gif



drinks_cheers.gif Tai jo,vis šeimoj babkės liks lotuliukas.gif ,nešalta,bet dar nesodinu,česnakus tik susodinau,kur ne vietoj pridygę buvo,o tu sakei daržą irgi kažkur turi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 05 02, 17:27)
drinks_cheers.gif  Tai jo,vis šeimoj babkės liks  lotuliukas.gif ,nešalta,bet dar nesodinu,česnakus tik susodinau,kur ne vietoj pridygę buvo,o tu sakei daržą irgi kažkur turi  unsure.gif


Turiu,bet dar nieko nedarėm doh.gif as kai naktim dirbu tai dienom ilsiuosi cool.gif tipo doh.gif si savaitgalli tai jau rimtai reiks isisukti i kurmio vaidmeni ir pasiknist po zeme rolleyes.gif
Atsakyti