Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

QUOTE(Perlen @ 2013 04 10, 11:36)
Šūda,nieks nesipeš pas mum,visi plunksnuoti,ale čia tik mane  smileysex.gif  kol įeinu,nieko nesimato balta,arba tos supistos reklamos,nemoku aš jų užblokuot,aš gi višta  doh.gif ,saulės šende nėra pas mum  schmoll.gif



nu mane jos irgi nervina.bet nera taip blogai kaip pas tave..betgi zinai vistu protas ribotas,taip kad... lotuliukas.gif

saule sviete,kol pazadino.paskui gyvate pasislepe.reiks kulniuot i pardavykla,bet taiip tingiu... doh.gif
Atsakyti
Ei Perlinka nepalik musu ka verysad.gif mes net tavo draugem galim patapti unsure.gif
user posted image
Atsakyti
ciur as ta randona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 04 10, 17:11)
ciur as ta randona  lotuliukas.gif


Gal leidziam pasrinkti pagrindinei vistai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 04 10, 17:42)
Gal leidziam pasrinkti pagrindinei vistai cool.gif



traukinys sikanciu nelaukia lotuliukas.gif melunai dryzuota tai nebusiu - ana kazkokia neaiskios krypties yr.. g.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif Gerai,gerai,aš būsiu ta fioletinė prie fydų hihihi.gif ,tai ką man Mazgoli daba daryt,eit atšaukt savo prašymą mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 10, 20:46)
irnesakyk.gif Gerai,gerai,aš būsiu ta fioletinė prie fydų  hihihi.gif ,tai ką man Mazgoli daba daryt,eit atšaukt savo prašymą  mastau.gif


Tai aisku atsauk mirksiukas.gif padraugausim dar rolleyes.gif tuoj vasara bus,kontikuose daugiau daiktu bus geresniu cool.gif

pizdum pabusiu as dryzuota kaip is kaliuzes pabegus devil.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgote: 10 balandžio 2013 - 20:07
Ko tu Mazgoli čia parinies,visai nekaliūzinė,su kokia širdele,matau Ginekologę šnipinėjant lotuliukas.gif ,ale mano žinutes ištrynė iš ten,kad nė žymės neliktų,brangina tokią seną vištą lotuliukas.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 11, 18:35)
Ko tu Mazgoli čia parinies,visai nekaliūzinė,su kokia širdele,matau Ginekologę šnipinėjant  lotuliukas.gif ,ale mano žinutes ištrynė iš ten,kad nė žymės neliktų,brangina tokią seną vištą  lotuliukas.gif  didis.gif



O kaip nebrangint toki antikvara cool.gif

kas pe pyzdologe g.gif
Atsakyti
Perlinka uzsiblokavai reklamas g.gif jei ne per cia pabandyk mirksiukas.gif
pries reklama

ku veikiat tingines cool.gif
Atsakyti
doh.gif Taigi Gin ta pizdologė lotuliukas.gif ,ką tu man čia dėlioji,aš tik lietuviškai kalbu ir suprantu gi doh.gif lotuliukas.gif ,pabružinau bulbikių su rankikėm,gryš gaidys,kepsiu bulbinius blyniukus essen.gif ,lauke biški pagrėbliavau,baig sniegai nutirpt,jau lygtai pavasaris atein mastau.gif
Atsakyti
zdarovos karovos biggrin.gif
*****,mes plaukiam.be valties nuo duru iki kelio nei per kur nepraeisi.negana tirpsta sniego kalnai,tai ne dar susimaste vandentiekio vamzdziai prakiurt doh.gif be rytojaus ar neaisku kada gal atvaziuos tvarkyt.. cool.gif
Atsakyti