Įkraunama...
Įkraunama...

Mazgolio ir Liuciperio konteinerine :)

aggressive.gif Užpiso mane tie Lavrinovičiai ir tos supistos reklamos,kol aš čia įeinu dešimt kartų tie supisti ruskiai susispaudž,jei jau reklamuoj ką,tai gal ir lietuviška gražia kalba reklamuot,ne skersruskius kažkokiu dėt,išsiliejau doh.gif lotuliukas.gif ,pas mum sniego gaidžiui iki kiaušų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 05, 18:47)
aggressive.gif Užpiso mane tie Lavrinovičiai ir tos supistos reklamos,kol aš čia įeinu dešimt kartų tie supisti ruskiai susispaudž,jei jau reklamuoj ką,tai gal ir lietuviška gražia kalba reklamuot,ne skersruskius kažkokiu dėt,išsiliejau  doh.gif  lotuliukas.gif ,pas mum sniego gaidžiui iki kiaušų  lotuliukas.gif



Nebuk pikta - ikalk degtines biggrin.gif Pas mum irgi sniego iki tavo gaidzio kiausu lotuliukas.gif Matavau cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 05, 19:47)
aggressive.gif Užpiso mane tie Lavrinovičiai ir tos supistos reklamos,kol aš čia įeinu dešimt kartų tie supisti ruskiai susispaudž,jei jau reklamuoj ką,tai gal ir lietuviška gražia kalba reklamuot,ne skersruskius kažkokiu dėt,išsiliejau  doh.gif  lotuliukas.gif ,pas mum sniego gaidžiui iki kiaušų  lotuliukas.gif


Tai uzsidek bloka ir nemetys jokiu reklamu mirksiukas.gif as tai nematau ju cool.gif

QUOTE(liuce @ 2013 04 05, 21:20)
Nebuk pikta - ikalk degtines  biggrin.gif  Pas mum irgi sniego iki tavo gaidzio kiausu  lotuliukas.gif  Matavau  cool.gif  lotuliukas.gif


Kokiu budu matavai g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2013 04 05, 20:42)
Tai uzsidek bloka ir nemetys jokiu reklamu mirksiukas.gif  as tai nematau ju cool.gif
Kokiu budu matavai g.gif  lotuliukas.gif



tai tik mano ir to gaidzio paslaptis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 04 05, 23:19)
tai tik mano ir to gaidzio paslaptis  cool.gif


Tai negi tamsoj matuojat kad nieks nematytu g.gif rolleyes.gif

Perlinka ka cia sugalvojai verysad.gif :verysad:taigi uzblokuok ir nebus tu reklamu verysad.gif
Atsakyti
Nemoku aš čia nieko blokuot,kažkokios nesąmonės čia išvis tam SM doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2013 04 06, 19:39)
Nemoku aš čia nieko blokuot,kažkokios nesąmonės čia išvis tam SM doh.gif


Tik nevaryk kad chujovai cia buvo verysad.gif
Atsakyti
Kaip gyvuojat bobos?
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2013 04 09, 11:01)
Kaip gyvuojat bobos?


As tai gerai mirksiukas.gif is darbo važiuoju,autiko laukiu,saule sviecia,stoviu deginuos vacation4.gif prosto povasaris thumbup.gif

Kaip tu?

Perlinka nu verysad.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
jo as laukiu normalios vasaros jau.pavasaris kazkur issivilkes ir naciort jo bereik.tuoj vasara bus smile.gif gal pas jus sniego bent jau maziau.pas mus tai grynai ziema doh.gif

Pas Perlinka matyt gaidziu pestynes vyksta g.gif

Pirkinys neblogas biggrin.gif
Atsakyti
Šūda,nieks nesipeš pas mum,visi plunksnuoti,ale čia tik mane smileysex.gif kol įeinu,nieko nesimato balta,arba tos supistos reklamos,nemoku aš jų užblokuot,aš gi višta doh.gif ,saulės šende nėra pas mum schmoll.gif
Atsakyti