Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Paciai neteko naudoti, bet mano sesuo labai megsta sia linija su keratinu, nes jos plaukuciai sausi.

Papildyta:
QUOTE(emissaa @ 2013 02 09, 12:01)
O kur yra Keune produkcijos parduotuvės Vilniuje? Ar tik pas kirpėjus? Ar tik el. ieškoti. Aš irgi kažkaip norėčiau tą šampūną su keratinu išbandyti, gal plaukučiai tvarkingiau atrodytų  ax.gif tiesūs, lygūs, nesišiauštų  wub.gif



Jei neklystu Pušų gatveje yra Femina bona biuras, ten galima daugko isigyti.
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2013 02 18, 18:19)
Esu turejusi sias
user posted image
Sakyciau siaip sau, sulipina ir apsunkina plauka, reikedavo nepadauginti, net uztekdavo puses ampulytes mano ploniems plaukams. Perleidau jas.
Ir esu turejusi Keunes grozio ampules, tai sios geresnes, manau turi gydomaji poveiki nei tos geltosios, bet antra karta nepirkau, ieskau vis kazko kito smile.gif



Sitos tik blizgesiui skirtos, kazkada kirpeja viena pasakojo, kad gydymui reikia naudoti is pilkos linijos seruma arba grozio kapsules, o dabar maciau jau ir argano aliejus atsirado, reikia butinai ji panaudoti, sudetis atrodo nereali, gal kas bandet?
Papildyta:
QUOTE(style18 @ 2013 02 26, 20:52)
gal kas turite tokį? ar padeda nepaklusniems plaukams?

http://prekesgroziui...as-DEFRIZZ.html

labai brangus už 50 ml-95 lt.



Si seruma naudoju pati, nes kiekviena ryta tiesinu plaukus, labai geras kvapas, super, nes apsaugo plaukus nuo karscio, neleidzia issauseti. O ir pakuote tokia prabangi, puosia vonios kambari mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 03 12, 16:40)
Atnesu atsiliepimus apie sia linija su argano aliejumi. Turiu sampuna ir balzama, patenkinta be galo  ax.gif  maloniai ir taupiai naudojasi, neikyrus svelnus kvapas. Plaukai graziai krenta, tokie pamaitinti atrodo, nesivelia, lengvai sukuojasi  bigsmile.gif  O balzamas tai isvis kaip kaukes konsistencijos, labai maloniai "veikia" ant plauku, ilgiau palaikau ir net kaukes nededu  thumbup.gif  Labai patiko man  wub.gif
user posted image
user posted image



Ir as galiu prideti pagiru apie si produkta, as dar ir kauke sitos linijos turiu, nerealu. Per didziasias metu sventes dovanojau mamai, uosvei ir draugei tokius rinkinukus, zinokit, visos be galo dziaugiasi, galite visos drasiai bandyti. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(muse115 @ 2013 04 16, 13:08)
labas mergytes,kokia linija rinktis ploniems,besiveliantiems plaukams,galai pasisiause,kaip siaudiniai...niekaip neprisitaikau priemoniu... 4u.gif



Nusipirk Repair visa linija, ji su argano aliejumi ir dar koki nenuplaunama kondicionieriu naudok, neleis veltis plaukams. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Dazau su KEUNE SEMI-COLOR jau tikrai seniai ir esu labai patenkinta... smile.gif
Kadangi i LT griztu tik atostogoms, tai 'uzsiperku' dazu is savo kirpejos ir dazau savarankiskai namie.
Dabar turiu beda, nes baigesi dazai ir aisku aktivatorius... Na, su dazais bedos nera, jau uzsisakiau internetu. Bet va aktivatoriaus is kur gauti... g.gif Nes, kur ziurejau, tai siuntimas gaunas vos ne trigubai brangiau negu pats produktas biggrin.gif

Gal turite kokiu nuorodu?
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautuke: 02 gegužės 2013 - 12:18
Arba, dar vienas klausimas...

Gal kas zino, kiek laiko galioja Keune semi-color activator?

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gal kasnors galetumete duoti kontaktus kur vilniuje galima isigyti keune plauku dazu aciu
Atsakyti
Sveiki, galite skambinti 861862765
QUOTE(Babauzis22 @ 2013 05 09, 13:53)
Sveikos gal kasnors galetumete duoti kontaktus kur vilniuje galima isigyti keune plauku dazu aciu

Atsakyti
Sveikos, gal yra išbandžiusių SO PURE liniją? Kokie atsiliepimai? Ar tikrai verta dėmesio?
Norėčiau įsigyti priemonę, suteikinčią plaukam žvilgesio, gal kuri turite iš SO PURE linijos štai šį?
http://www.feminabon.....param=so pure
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2013 05 12, 15:44)
Sveikos, gal yra išbandžiusių SO PURE liniją? Kokie atsiliepimai? Ar tikrai verta dėmesio?
Norėčiau įsigyti priemonę, suteikinčią plaukam žvilgesio, gal kuri turite iš SO PURE linijos štai šį?
http://www.feminabon.....param=so pure

esu bandziusi is so pure nemazai - labai geros priemones smile.gif tik tiek kad kvapas zoliu, na bet gal ir gerai kad naturalus smile.gif
Topai man sie: SO PURE Energijos suteikiantis plaukų augimo losjonas; kaukė sausiems, pažeistiems plaukams ir sitas zvilgesio suteikiantis serumas. Naudojau Joico pries tai, galvojau, kad geros priemones, bet kai siuos isbandziau ta nepalyginamai geresnes, pradejo drauges klausinet ka su plaukais pasidariau kad sitaip zvilga biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas galit patart kur kaune isigyt keune dazu ir kad spalvyte patartu. mano sviesus plaukai dazyti truputi sruogomis ir siek tiek nuauge saknys, noreciau nusidazyt visus viena spalva o kita karta jau dazyt tik saknis, bet labai bijau ar pavyks suvienodint saknis su plaukais ir ar nesigaus saknys ryzos? gal galit patart i kokia spalva dairytis? arba gal pas kuria jusu galeciau isigyt dazus ir gauti patarima kuom dazyt? nes i kirpykla nebenoriu. Taupymo programa biggrin.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esu-mama: 16 gegužės 2013 - 09:49
Iskart prisipazinsiu, kad temos neskaiciau blush2.gif Tik norejau paklausti, gal zinot kur galima isigyti keune priemoniu plaukams Kaune? Domintu konkreciai plauku kaukes, sampunai, kondic. ir pan.
Atsakyti
QUOTE(afavela @ 2013 05 20, 02:19)
Iskart prisipazinsiu, kad temos neskaiciau  blush2.gif Tik norejau paklausti, gal zinot kur galima isigyti keune priemoniu plaukams Kaune? Domintu konkreciai plauku kaukes, sampunai, kondic. ir pan.

Dauksos 30:)
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 05 20, 13:08)
Dauksos 30:)

drinks_cheers.gif Femina Bona
Atsakyti
sveikos. nekursiu naujos temos, bet klausimuką turiu. kur Kaune įsigyti plaukų dažų? anksčiau laisvės alėjoje berods ar senamiesty brome buvo keunės parduotuvytė, bet nebežinau ar yra, ir nepamenu kur... o į Femina Bona rašiau, tai sakė plaukų dažus parduoda tik profesionalams doh.gif
Atsakyti