Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

kiek jūs mokate už keunes šampūna? man kirpėja siųlė 250ml už38lt kur galėčiau daugiau kainų pažiūrėti? ar internete nėra jų pirkti? nenoriu tarpininkams mokėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 04 22, 15:06)
kiek jūs mokate už keunes šampūna? man kirpėja siųlė 250ml už38lt kur galėčiau daugiau kainų pažiūrėti? ar internete nėra jų pirkti? nenoriu tarpininkams mokėti unsure.gif

yra ju ir internetu mirksiukas.gif pagooglinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 04 22, 16:06)
kiek jūs mokate už keunes šampūna? man kirpėja siųlė 250ml už38lt kur galėčiau daugiau kainų pažiūrėti? ar internete nėra jų pirkti? nenoriu tarpininkams mokėti unsure.gif

yra pirkti internete, importuotojas feminabona, tai galit ju shope pasiziuret, nedesiu nuorodos, negalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 04 22, 16:30)
yra ju ir internetu mirksiukas.gif pagooglinkit mirksiukas.gif



jie tiek ir kinuoja. Dr istikro gerai kai buna akcijos:) O tau tavo kirpeja pasiulo?
Papildyta:
QUOTE(Reale @ 2013 04 20, 19:01)
dazniausia buna mirksiukas.gif



jei tavo kirpeja tau padarys nuolaida tai bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Reale @ 2013 04 13, 20:40)
na plaukai labai atsigavo..tokie sveiki atrodo,nesivelia..ir aisku be parabenu jie rolleyes.gif


ir ne tik dazai ju geri, bet ir pacios priemones po dazymo. Man ypac patinka energizuojantis losjonas. Taip gerai stabdo slinkima. Nebereikalo tiek kainuoja. Mano stiliste sake, jog jis net patentuotas. Nu zodziu sita kosmetika so pure tikras stebukls norincioms tureti sveikus, zvilgancius plaukus
Atsakyti
Gal žinot kas Kaune prekiauja Keune dažais pigiau? Gal galit kontaktus į AŽ parašyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 04 22, 16:06)
kiek jūs mokate už keunes šampūna? man kirpėja siųlė 250ml už38lt kur galėčiau daugiau kainų pažiūrėti? ar internete nėra jų pirkti? nenoriu tarpininkams mokėti unsure.gif

Man iš Kauno kažkokios parduotuvės nupirko už 34 Lt. Ta parduotuvė lygtai Savanorių g. Aš ne iš ten, tai nežinau tiksliai. Bet čia forume radau rekomendaciją, kad ten pigiau.
Atsakyti
QUOTE(rediska @ 2013 04 23, 20:03)
jie tiek ir kinuoja. Dr istikro gerai kai buna akcijos:) O tau tavo kirpeja pasiulo?

jei tavo kirpeja tau padarys nuolaida tai bus smile.gif



as pati kirpeja mirksiukas.gif biggrin.gif bet siaip ir mano buvusi kirpeja visada nuolaideles padarydavo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 24 balandžio 2013 - 14:46
QUOTE(Amiala @ 2013 04 24, 13:09)
Man iš Kauno kažkokios parduotuvės nupirko už 34 Lt. Ta parduotuvė lygtai Savanorių g. Aš ne iš ten, tai nežinau tiksliai. Bet čia forume radau rekomendaciją, kad ten pigiau.

tai kad tokia kaina ir eshopuose visuose, ne litu ne pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 04 25, 12:35)
tai kad tokia kaina ir eshopuose visuose, ne litu ne pigiau biggrin.gif

Aš tokį šampūną už 40 mačiau http://groziosala.co...troller=product būtent su keratinu
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2013 04 25, 12:30)
Aš tokį šampūną už 40 mačiau http://groziosala.co...troller=product būtent su keratinu

yra vietu kur po 32Lt jis biggrin.gif cia kas kaip iesko ir kas kaip randa..
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 04 25, 12:53)
yra vietu kur po 32Lt jis biggrin.gif cia kas kaip iesko ir kas kaip randa..

gal galit išduot tas vietas?
Atsakyti
QUOTE(Greta17 @ 2013 04 25, 13:38)
gal galit išduot tas vietas?

parasiau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti