Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

neisivaizduoju kaip galima patarti nematant plauku biggrin.gif juolab tu atspalviu ne vienas ir ne du smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 04 02, 14:01)
neisivaizduoju kaip galima patarti nematant plauku biggrin.gif juolab tu atspalviu ne vienas ir ne du smile.gif



stai plauku spalva, tikiuosi rodys blush2.gif http://img339.images...2/p1060490t.jpg
nenoriu jokiu raudonu ar auksiniu atsplaviu, tiesiog siek tiek pagyvinti spalva.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2013 04 02, 14:14)
stai plauku spalva, tikiuosi rodys  blush2.gif http://img339.images...2/p1060490t.jpg
nenoriu jokiu raudonu ar auksiniu atsplaviu, tiesiog siek tiek pagyvinti spalva.. smile.gif

Tai dažykit Semi, bet jau ne 5,35. O tie raudonumai dar ilgam liks.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 04 02, 14:32)
Tai dažykit Semi, bet jau ne 5,35. O tie raudonumai dar ilgam liks.


o ka rinktis, jei ne 5,35? sitie turi ta "ryza" atslapi, taip? ar as kazka supainiojau?
As noriu tiesiog paryskinti spalva, bet kad neislistu tas ryzas atspalvis...
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2013 03 14, 19:49)
labas visoms, maciau, kad kazkuriam is musu vilniaus pc atsidare skyrius, kur pardavineja keune, bet nerpamenu kur tiksliai maciau, ar oze , ar panoramoj, gal galit patikslinti?  ax.gif


Ir mane domina sitas klausimas 4u.gif man feminos internetiniam psl nepatogu pirkti, sumos tokios nesurinksiu nemokamam suntimui doh.gif
Atsakyti
Vienoj kirpykloj pardavinėja Keune. Yra stendas, galima apžiūrėti viska. Kam įdomu galiu i AŽ duoti duomenis. (viešai neskelbiu, nežinau ar galima. smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 04 08, 17:08)
Ir mane domina sitas klausimas  4u.gif man feminos internetiniam psl nepatogu pirkti, sumos tokios nesurinksiu nemokamam suntimui  doh.gif

rasiau kazkur jau kad maciau tikrai panoramoj kazkurioj saloj Keune smile.gif
100lt isleisti feminos puslapy nera ka veikti man biggrin.gif uzsikabinus biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bandete KEUNE CRYSTAL ICE sampuna ir kondicionieriu, kokie atsiliepimai?

Mastau, ar uzsisakineti ar neverta blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri naudojate Keune Color design linijos produktus color care? smile.gif
Kokie būtų vertinimai, vis neapsisprendžiu, kurią liniją savo ploniems plaukams pasirinkti... Gal galite kažką rekomenduoti, kas naudoja šitos firmos produkciją, nes nesu iš Keun'ės nieko bandžiusi.
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2013 04 12, 22:55)
Gal kas bandete KEUNE CRYSTAL ICE sampuna ir kondicionieriu, kokie atsiliepimai?

Mastau, ar uzsisakineti ar neverta  blush2.gif

siaip si sampuna megsta vyrai biggrin.gif man asmeniskai per daug saldo jis,netgi erzina..vasarai gal ir nieko,ir aisku didelio kiekio nepirkciau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunsbaby @ 2013 04 13, 12:09)
Sveikos, gal kuri naudojate Keune Color design linijos produktus color care?  smile.gif
Kokie būtų vertinimai, vis neapsisprendžiu, kurią liniją savo ploniems plaukams pasirinkti... Gal galite kažką rekomenduoti, kas naudoja šitos firmos produkciją, nes nesu iš Keun'ės nieko bandžiusi.

man patiko rolleyes.gif dar rekomenduociau so pur'a pabandyti,aisku jis brangesnis,bet plaukai labai smagus buna,atsigave..liniju yra jo ivairiu..
Atsakyti
Panos, tai ar pagelbėsit dėl plaukų dažų spalvos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 04 13, 16:22)

man patiko rolleyes.gif dar rekomenduociau so pur'a pabandyti,aisku jis brangesnis,bet plaukai labai smagus buna,atsigave..liniju yra jo ivairiu..


O So pure kuo patiko? smile.gif smalsauju, nes sunku tokioj gausybėj apsispręsti smile.gif
Atsakyti