Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Atnesu atsiliepimus apie sia linija su argano aliejumi. Turiu sampuna ir balzama, patenkinta be galo ax.gif maloniai ir taupiai naudojasi, neikyrus svelnus kvapas. Plaukai graziai krenta, tokie pamaitinti atrodo, nesivelia, lengvai sukuojasi bigsmile.gif O balzamas tai isvis kaip kaukes konsistencijos, labai maloniai "veikia" ant plauku, ilgiau palaikau ir net kaukes nededu thumbup.gif Labai patiko man wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
labas visoms, maciau, kad kazkuriam is musu vilniaus pc atsidare skyrius, kur pardavineja keune, bet nerpamenu kur tiksliai maciau, ar oze , ar panoramoj, gal galit patikslinti? ax.gif
Atsakyti
Pabandžiau Keune su keratinu. Nusipirkau šampūną ir kaukę.
Tai plaukai tapo švelnesni, gražiai krenta, pats šampūnas labai malonios konsistencijos, skaniai kvepiantis. wub.gif
Nors iš tiesų tikėjausi, jog ištiesins mano plaukučius smile.gif , tačiau jie tapo lengviau tvarkomi, bet, kad būtų labai tiesūs, tai ne, vis vien reikia tiesintuvo - tobulam rezultatui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emissaa @ 2013 03 14, 22:11)
Pabandžiau Keune su keratinu. Nusipirkau šampūną ir kaukę.
Tai plaukai tapo švelnesni, gražiai krenta, pats šampūnas labai malonios konsistencijos, skaniai kvepiantis.  wub.gif
Nors iš tiesų tikėjausi, jog ištiesins mano plaukučius  smile.gif , tačiau jie tapo lengviau tvarkomi, bet, kad būtų labai tiesūs, tai ne, vis vien reikia tiesintuvo - tobulam rezultatui  smile.gif

Na as nesenai nusipirkau ta rinkini akcijini, tai dar nekomentuosiu placiau, bet kolkas laabai patinka smile.gif Na kad sampunas imtu ir istiesintu tai naivu tiketis biggrin.gif bet ilgiau islieka tiesus smile.gif
Panoramoj maciau kazkurioj saloj smile.gif bet man vistiek patogiau internetu pirkt ir jei ka pasitart gali smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luti: 15 kovo 2013 - 09:55
QUOTE(emissaa @ 2013 03 14, 21:11)
Pabandžiau Keune su keratinu. Nusipirkau šampūną ir kaukę.
Tai plaukai tapo švelnesni, gražiai krenta, pats šampūnas labai malonios konsistencijos, skaniai kvepiantis.  wub.gif
Nors iš tiesų tikėjausi, jog ištiesins mano plaukučius  smile.gif , tačiau jie tapo lengviau tvarkomi, bet, kad būtų labai tiesūs, tai ne, vis vien reikia tiesintuvo - tobulam rezultatui  smile.gif

tai keratininius produkrus ir reikia paveikti karsciu..arba isvenuoti su karstesniu fenu,arba vistiek teks tiesintuvu pasidarbuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos pasidalinkite savo patirtimi ar cia tik mums taip atrodo ar is tikruju Keunes dazai kazkuo pasikeite.Mano kolege minimum 8 m. dazosi vien tik su Keine,nr 1517,visada buvo grazi sviesi,svari, blondine,as taip pat pradejau dazytis siuo nr,man labai patiko,bet kazkodel dabar taip nugeltonavome,kitos merginos kiek pastebejau taip pat pagelto...Kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2013 03 15, 19:20)
Merginos pasidalinkite savo patirtimi ar cia tik mums taip atrodo ar is tikruju Keunes dazai kazkuo pasikeite.Mano kolege minimum 8 m. dazosi vien tik su Keine,nr 1517,visada buvo grazi sviesi,svari, blondine,as taip pat pradejau dazytis siuo nr,man labai patiko,bet kazkodel dabar taip nugeltonavome,kitos merginos kiek pastebejau taip pat pagelto...Kame reikalas?

senai dazot?
Atsakyti
As tai nelabai,nepilnai metus,plius is pradziu eksperimentavome,maiseme su kitomis spalvytemis,bet mano kolege tai maziausiai 8 metus (tiek laiko as ja pazistu) ir jos sese ir mama ir dar daugiau draugiu taip pat ir visos tik su 1517numeriuku.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2013 03 15, 19:39)
As tai nelabai,nepilnai metus,plius is pradziu eksperimentavome,maiseme su kitomis spalvytemis,bet mano kolege tai maziausiai 8 metus (tiek laiko as ja pazistu) ir jos sese ir mama ir dar daugiau draugiu taip pat ir visos tik su 1517numeriuku.

tada neturiu ka pasakyti biggrin.gif tai protingiau patylet biggrin.gif
Atsakyti
O kur Šiauliuose Keune prekiauja?
Atsakyti
Ar dar kam nors taip buvo?O gal vadybininkai cia taip pat uzsuka,gal kazkas pasikeite,gal kazka kitaip reikia daryti?
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2013 03 16, 15:35)
Ar dar kam nors taip buvo?O gal vadybininkai cia taip pat uzsuka,gal kazkas pasikeite,gal kazka kitaip reikia daryti?

jei nedega,pirmadieni uzklausiu mirksiukas.gif
Atsakyti