Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Sveikos, gal tarp musu yra kirpeja kuri perka femina bona, kaip didmenininke? smile30x30.png atsiunte man geru pasiulymu femina bona su uzsakymu, taciau gali pirkti tik kirpejai/didmenininkai toki pasiulyma uz tokia maza kaina. Paimciau si rinkini tikrai, jei atsirastu galinti padeti 4u.png

Viso rinkinio kaina tik 37,50 eur blush-anim-cl.png

http://www.garbane.l...rinys-10ml.html

Labai lauksiu AZ 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Finn@ @ 2016 08 16, 18:36)
Sveikos, gal tarp musu yra kirpeja kuri perka femina bona, kaip didmenininke?  smile30x30.png atsiunte man geru pasiulymu femina bona su uzsakymu, taciau gali pirkti tik kirpejai/didmenininkai toki pasiulyma uz tokia maza kaina. Paimciau si rinkini tikrai, jei atsirastu galinti padeti  4u.png

Viso rinkinio kaina tik 37,50 eur  blush-anim-cl.png

http://www.garbane.l...rinys-10ml.html

Labai lauksiu AZ  4u.png

Kokia nereali kaina blink30x30.png labai man patinka si zalia linija wub30x30.png
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2016 08 16, 21:42)
Kokia nereali kaina  blink30x30.png  labai man patinka si zalia linija  wub30x30.png

Tikrai nereali, galetu atsirasti kirpeja geradare cia pas mus 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Finn@ @ 2016 08 17, 12:14)
Tikrai nereali, galetu atsirasti  kirpeja geradare cia pas mus  4u.png

Ar jus tikrai gerai nuziurejote ?
Rytoj busiu darbe net pasiziuresiu ,
Man atrodo cia kitos linijos kaina 🤔
Atsakyti
QUOTE(tupukas @ 2016 08 17, 18:06)
Ar jus tikrai gerai nuziurejote ?
Rytoj busiu darbe net pasiziuresiu ,
Man atrodo cia kitos linijos kaina 🤔

Tikrai taip, galesiu grizusi namo foto ideti. Per klaidą man prikabino pasiulymus skirtus didmenininkams smile30x30.png
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Finn@ @ 2016 08 18, 14:39)

Tai bandykit savo mieste uzsisakyti kas dirba su sia produkcija 😉
Atsakyti
Ar kas nors yra daze su Keune Tinta Color 3001 spalva. Esu tamsi, nusviesinus plaukus milteliais. Noreciau pradeti pati dazyti ataugusias saknis namuose.
O gal kuria kita labai sviesia spalva galetumet rekomenduoti tamsiaplaukei?
Atsakyti
Ar bandet nuplaunamus dazus? Domina vario spalva. Pirkau kita preke bet isiule sia sia su nuolaida nes anos neturejo. Ar tiks spalvos palaikymui, dabar pas mane tamsi varine..
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif turiu klausimą: Gal žinot kiek procentų peroksido yra Keune Semi Color aktyvatoriuje? Štai šitame:

vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2017 01 26, 14:08)
Sveikos, 4u.gif turiu klausimą: Gal žinot kiek procentų peroksido yra Keune Semi Color aktyvatoriuje? Štai šitame:

vartotojo įkelta nuotrauka

Gal užsuks kuri žinanti... ax.gif
Atsakyti

Jis be procentų jokių,rašo "spalvos intensyvumą padeda išlaikyti LP300,sudėtyje yra vandenilio peroksido"

Visiems semi dažams naudojamas tik šis aktyvatorius

Atsakyti