Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Laba, aš dažau su 7.35,tai spalva tokia ir gaunasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2016 05 13, 22:39)

P.S. Turiu zilu, tai butina butu su naturaliais dazyt, ar nebutina? 4u.gif

Nu ir parasiau. doh.gif Turejau omeny, ar butina su naturaliais maisyt, ar nebutina?

QUOTE(Pimperda. @ 2016 05 14, 07:05)
Laba, aš dažau su 7.35,tai spalva tokia ir gaunasi  4u.gif


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif Tai gal reiks juos ir pirkt. O jus su tik su ja gryna dazot, ar maisot su naturalia? As va turiu zilu, galvoju ar nereikia pamaisyt. g.gif

O ka jus manot apie tuos kitus dazus, So Pure? Nesigundot isbandyt? ax.gif
Atsakyti
ne nemaišau,o ar žilų turiu tai nežinau biggrin.gif .Jei pas jus jų yra akivaizdžiai manyčiau jog reikia pamaišyt su natūr.So pure nebandžiau 4u.gif
Atsakyti
Turiu šį puršaliuką smile.gif Tai man patinka, lengvas, neapsunkina plauko smile.gif Bet kaina... doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , noreciau jusu nuomones. Dazau plaukus visada su TINTA gan tamsiais dazais. Maisau 5, truputis 4, 519 ir 0/11. Labai noreciau pereiti prie so pure, bet turiu zilu plauku. Mano plaukai gan silpni ir gaila jau juos visada dazyti su tinta, noriu sveikesnio varianto. Manau 5 ir 523 butu kazkas panasaus gal? Man reikia salto atspalvio.
Atsakyti
Na isbandziau dazus, Keune semi color 7.35 spalva, tai tikrai patiko, thumbup.gif ir spalva tokia kokios norejau, ir kaip nusidaze, ir kaip plaunasi. Tik nezinau ar ateity nereiks pereit prie kitu, nes pardavejos kaip susitare sako kad Keune dazai labai stiprus ir alina plauka, atseit net kirpejos atejusios skundziasi. unsure.gif Keista, net galvoju ar jos butent semi turejo galvoj...

QUOTE(Kisulita @ 2016 05 17, 15:32)
Turiu šį puršaliuką smile.gif Tai man patinka, lengvas, neapsunkina plauko smile.gif Bet kaina... doh.gif

O as si turiu http://www.ultrabeau...zer-125-ml.html jau n-taji buteliuka naudoju. Mano silpniems, retiems, besipuciantiems plukams pats tas. smile.gif

QUOTE(huga @ 2016 06 28, 22:30)
Sveikos  4u.gif , noreciau jusu nuomones. Dazau plaukus visada su TINTA gan tamsiais dazais. Maisau 5, truputis 4,  519 ir 0/11. Labai noreciau pereiti prie so pure, bet turiu zilu plauku. Mano plaukai gan silpni ir gaila jau juos visada dazyti su tinta, noriu sveikesnio varianto. Manau 5 ir 523 butu kazkas panasaus gal? Man reikia salto atspalvio.

523 manau turetu gana neutralus atspalvis gautis. Gal ne akivaizdziai saltas bet tikrai ne siltas. 4u.gif Man norejosi 723 nusidazyt, gaila tarp semi color tokio nera. ax.gif

Pvz., tam kad isgaut tokia spalva rekomeduoja su Keune tinta 5.23 dazyt: http://www.americans...hot-celeb-looks

user posted image


Atsakyti
user posted image
Koks geris sis sampunas su kondicionieriumi. man pranoko serija su keratinu, tikiuosi atgaivinsiu plaukucius su siomis priemonemis ir uzsiauginsiu kasas smile.gif plaukai lieka puros, bet ir pamaitinti ir lengvai sukuojasi.
Atsakyti
Sveiki, budavo nuolaidu kodukai keunes produkcijai feminabona24 4u.gif
O dabar nebebuna? Niekas nuolaidos koduku nebeturi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2016 07 17, 17:03)
Sveiki, budavo nuolaidu kodukai keunes produkcijai feminabona24 4u.gif 
O dabar nebebuna? Niekas nuolaidos koduku nebeturi?  blush2.gif

Buna Garbane.lt komplektai su nuolaidomis. o siaip ieskokite kirpejos kuri gali uzsakyti prekes, tai tikrai bus zymiai pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2016 07 17, 09:15)
user posted image
Koks geris sis sampunas su kondicionieriumi. man pranoko serija su keratinu, tikiuosi atgaivinsiu plaukucius su siomis priemonemis ir uzsiauginsiu kasas smile.gif plaukai lieka puros, bet ir pamaitinti ir lengvai sukuojasi.

Čia ta nauja serija Satin Oil?

Aš mąstau pabaigus Vital Nutrition pabandyt Ultimate Control, nes plaukai būna veliasi.. Kažin gal verta šią išbandyti... Ar padeda išpainioti pasivėlusius plaukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 19 liepos 2016 - 10:17
Mergaitės, kokį rekomenduotumėt šampūną ir balzamą sausiems, šiurkštiems, storiems dažytiems plaukams. Apimties užtenka, kaip tik norėčiau drėkinančio, glotninančio ax.gif
Atsakyti
Sveikos, nusipirkau Keune Tinta Color dazus. paaiskinkite, kaip paruosti dazus, Prie dazu lapelio paruosimo budo yra prirasytos dvi emulsijos. Cituoju "Esant tamsiems plaukams naudokite Tinta Cream Developer emulsija 9% (30vol) ir Tinta Cream Developer 12% (40vol) ". Tai kokiam man emulsija maisyti. Turiu dazus 666 nr. Ryskiai raudonus. Buvau anksciau irgi raudonai nusidazius, ant tu raudonu daziau rudai,tai dabar tas rudumas nusiploves,islenda raudonumas. Tai nusprendziau dazyti vel raudonai, tik su Keune dazais.
Atsakyti