Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

patarkit merginos gal kas zinot is keunes dazu kuri spalva butu tamsiai tamsiai ruda su violetiniu atspalviu?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2015 07 30, 16:03)
patarkit merginos gal kas zinot is keunes dazu kuri spalva butu tamsiai tamsiai ruda su violetiniu atspalviu?


4.6 g.gif
Atsakyti
Kas gali patarti: kuris butu Keune Semi Color dazu numeris isgauti siai spalvai?

user posted image

Mano dabartine spalva kazkas tokio (vat ir noriu patonuot tamsiau):

user posted image
Atsakyti
Po ilgu eksperimentu su kitomis profesionaliomis priemonemis plaukams grizau prie Keune. Negaliu atsidziaugti savo rinkinuku is keratino serijos smile.gif Plaukai silkiniai, vien sampuno uztenka ir jau plaukai slysta tarp pirstu, o su kondicionieriumi plaukai kaip is kirpyklos.
Atsakyti
Sveikutes, kur perkat Keune so pure linijos produktus? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
gal Kaune parekomenduotumėt kur nusipirkti šampūnų,ar internetu,kad kaina mažiau kandžiotusi,nei pas kirpeja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2016 03 31, 10:06)
sveikos,
gal Kaune parekomenduotumėt kur nusipirkti šampūnų,ar internetu,kad kaina mažiau kandžiotusi,nei pas kirpeja... 4u.gif

as ir ieskau kur pigiau, internete randu tik garbane.lt ir feminabona24.lt turbut kirpyklose panasios kainos g.gif
Atsakyti
Mano plaukai pastaruoju metu silpni ir labai veliasi tad bandau įvairias prof. priemones kad pagerinti būklę.

Neseniai įsigijau KEUNE Vital Nutrition serijos šampūną ir kaukę.
Galiu tikrai pagirti, kad plaukai slidūs, švelnūs, ypač po kaukės, - jinai tokia tiršta kaip sviestas, labai patiko smile.gif Laikau visada apie 30 min, kad būtų stipresnis poveikis.

Kadangi kaitalioju priemones plaukų plovimui, negaliu pasakyti apie ilgalaikį poveikį , bet kai praeitą kartą plaukai atrodė labai išsausėję, naudojau KEUNE šiuos abu produktus ir po "seanso" jie tikrai atrodė daug geriau - padrėkinti, atsigavę thumbup.gif

Rekomenduočiau 'likimo sesėms' turinčioms sunkiai tramdomus plaukus. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 01 balandžio 2016 - 16:14
Sveikos merginos 4u.gif

Patarkit, koks 7 numeris is Semi Color geriausiai atitiktu si atspalvi:

user posted image

Kaip ir gana naturali, svelni spalva, su svelniai sokoladiniu siek tiek i rausvuma atspalviu.





Atsakyti
Dairausi i kazka is 7, pastebejau 7.35, kaip manot, jis butu tai, ko noriu?

Tinta color 7.35 Tai jeigu tokia butu Semi, tai man patiktu.

Bet is Semi tuo paciu skaicium randu va toki rekianti ryzai ruda:
Semi Color 7.35

Negi jie is tikruju tokie skirtingi? unsure.gif Ar cia tiesiog ta antra nuotrauka nevykus ir atspalvis butu toks pat kaip pirmoj, kaip orientuotis? unsure.gif

Ar galbut koki kita tinkamesni atspalvi parekomenduotumet kuris butu panasiausias kaip nuotraukoj su plaukais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2016 03 01, 21:40)
Kas gali patarti: kuris butu Keune Semi Color dazu numeris isgauti siai spalvai?

user posted image




Man panasu kad artimiausias jusu norimam gal butu 7.00 naturalus atspalvis? smile.gif

Nors realiai, prasytusi tarsi kazko aplink 7.03, kad su auksu siek tiek butu, kazin ar yra kazkas panasaus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 gegužės 2016 - 12:03
QUOTE(Hiver @ 2016 05 13, 11:09)
Sveikos merginos 4u.gif

Patarkit, koks 7 numeris is Semi Color geriausiai atitiktu si atspalvi:

user posted image

Kaip ir gana naturali, svelni spalva, su svelniai sokoladiniu siek tiek i rausvuma atspalviu.


QUOTE(Hiver @ 2016 05 13, 11:27)
Dairausi i kazka is 7, pastebejau 7.35, kaip manot, jis butu tai, ko noriu?




Tai ar pirkt man tuos is Semi color 7.35, ka manot? ax.gif O gal geriau is 8 lygio kazka ziuret? 4u.gif

Ar geriau isvis i kita linija orientuotis, So Pure pvz.? Tiek, kad jie brangesni, o ir vieni ir kiti be amoniako, abeji turi rezorcinolio, tolueno, na so pure daug visokiu alieju sudety, bet kita vertus galima ir taip plaukus po dazymo aliejais primaitint, ka manot? Gal kuri bandet ir tuos, ir tuos, ir galit palygint? Ar zymus skirtumas? O spalvu pasirinkimas So pure tai tikrai nemazas:

http://www.keune.uk.com/sopurecolor

http://dionbeaute.co...ider/Keune2.jpg

http://fofissima.com...09/DSC_0369.jpg

Gaila tik, kad niekur nerandu aiskios semi color dazu paletes, ir isvis kai ivedu i paieska semi color vaizdus, tai rodo beveik vien tik tinta color, tiek pakuotes, tiek ant plauku, nesuprantu kame cia reikalas. unsure.gif Tarsi jie nebegaminami butu. g.gif


P.S. Turiu zilu, tai butina butu su naturaliais dazyt, ar nebutina? 4u.gif
Papildyta:


Va kokia dar radau spalva, panasia i mano norima:

Strawberry Brown biggrin.gif
http://www.beautytip...28122841866.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 gegužės 2016 - 22:54