Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

QUOTE(spaliuke29 @ 2014 11 26, 20:00)
Sveikos,
nebezinau ka daryti su plaukais, tokie pavarge, puciasi sakojasi .... o ziema dar ir elektrinasi baisiai  doh.gif Vis gundausi Keune, gal patartumet kanors ?

Dvifazis kondicionierius neblogas;)
Atsakyti
Gal kas pasiūlytų balzamą labai išsausėjusiems paukų galams?
Atsakyti
Plaukų galams naudojį štai šį aliejų smile.gif
user posted image
"Atgaivina, maitina, glotnina pažeistus plaukus. Suteikia minkštumo, blizgesio ir lygina nevaldomus, garbanotus plaukus. Saugo nuo UV spindulių žalos, neigiamų išorės veiksnių ir karšto modeliavimo. Sulaiko drėgmę plaukuose ir kondicinuoja. Naudojimas: plaukų apsaugai, modeliavimui ir užbaigimui keletą lašų paskirstykite ant sausų ar drėgnų plaukų
Atsakyti
Gal kas bandė sausą šampūną?
Atsakyti
Na va, buvau susidomėjusi Keune So Pure raminačiu šampūnu, bet po atsiliepimų apie suprastėjusią kokybę, kažkaip nelabai noriu tokią sumą mokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 01 26, 14:09)
Na va, buvau susidomėjusi Keune So Pure raminačiu šampūnu, bet po atsiliepimų apie suprastėjusią kokybę, kažkaip nelabai noriu tokią sumą mokėti g.gif



viskas super su ta keune produkcija, taciau kaip ir visas kitas priemones reikia atrast ir teisingai prisitaikyti as jau keliata metu kaip naudoju sia produkcija ir tikrai daug prekiu isbandziau, vienos nepateisino lukesciu bet kitos net virsijo kai daugiau pamegini tai supranti skirtumus. nekeisciau i nieka siu produktu.
sampuna prisitaikiau gal is trecio karto taciau nenusiminiau ir atradau savaji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 01 26, 15:09)
Na va, buvau susidomėjusi Keune So Pure raminačiu šampūnu, bet po atsiliepimų apie suprastėjusią kokybę, kažkaip nelabai noriu tokią sumą mokėti g.gif


Turiu kondicionieriu sios linijos, tai man patinka, nes plaukai tokie glotnesni su juo, jauciasi drekinimas. Noreciau ir sampuna pabandyti. O kur skaitete atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(VHS @ 2015 01 23, 08:57)
Gal kas bandė sausą šampūną?

Neblogas,aišku ne nuolatiniam naudojimui.
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2015 03 21, 20:33)
Turiu kondicionieriu sios linijos, tai man patinka, nes plaukai tokie glotnesni su juo, jauciasi drekinimas. Noreciau ir sampuna pabandyti. O kur skaitete atsiliepimus.


Tai šioje temoje gan daug buvo atsiliepimų, kad Keune kokybė suprastėjo g.gif Dėl to ir suabejojau smile.gif
Atsakyti
sveikos, pradejau dometis keune dazais, noreciau isbandyti. tik vat nezinau kur oksidatoriu rasti.. kur jus perkat? plaukus sviesinuos tai dazus noriu isbandyt 1517 radau femina bona puslapyje, o vat oksidatoriaus nerandu....

Atsakyti
QUOTE(kris909 @ 2015 05 28, 09:43)
sveikos, pradejau dometis keune dazais, noreciau isbandyti.


Man dažo su augaliniais, šiaip patenkinta buvau iki šiol (dažau apie 2 metus, spalva šokolado). Kirpėja įkalbėjo išbandyti dėl natūralios spalvos paryškinimo. Patiko dėl to, kad atauga gražiai, nesimato skirtumo tarp ataugusių šaknų ir jau dažytų plaukų, nusiplauna taip natūraliai. Nesu tiek specė, kad pasakyčiau kaip kitos, suprastėjo kokybė ar ne, bet paskutinis dažymas nuvylė. Dažai tie patys, spalva ta pati, laikas laikytas tas pats, plaukų kiekis (tikiuosi) tas pats, o rezultatas kitoks nei anksčiau unsure.gif Spalva mažiau natūrali, daug tamsesnė, vos ne juoda, be to, nenudažė gerai mano trijų žilų plaukų (turiu nuo seno, jau kokius 7 metus, nuo krizės lotuliukas.gif). Tarp mano natūralios spalvos jie gražiai slėpėsi (dėkinga spalva), o va dažytuose vos ne šviečia. O tai kas bus, kai labiau spalva nusiplaus, fonas tebebus tamsus, o tie balti švies doh.gif Anksčiau taip nebuvo verysad.gif
Atsakyti
Iki siol dazydavau plaukus su Keune 1517, noreciau gal svelnesne, naturalesne spalva pabandyti, kazin kaip atspalvis nr 1000, gal kad bandete?
Atsakyti