Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Sveikos naudojančios Keune kosmetiką. Gal ką patarsite?
Esu trumpai kirptais plaukais, galiukuose dar likę nuo seno dažytų tamsiai plaukų, o ir žilų yra truputėlis.
Aš noriu dažyti plaukus keliais - gal pora tonų šviesesnia spalvyte. Nebūtinai turi nudažyti žilus, kai bus šviesesni jie ne taip kris į akis. Natūralūs mano pilki, tamsesni pilki (lietuviški smile.gif ). Man tokia spalva - pilka, patinka, tik kad šviesesnė būtų. Nenoriu rudų ar su "ryžu" atspalviu (kaip būna gaunasi netyčia, šviesinant)smile.gif
Kažkada dažiau be amoniakiais - labai patiko.
Va tokia ta mano situacija. Gal turite kokių įdomių minčių? Nuo ko pradėti, kokius dažus rinktis, numeriukus gal net patartumėt?
Iš anskto esu labai dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 11 05, 22:53)
Taip turiu  rolleyes.gif

Tada bet kokiu atveju turi buti grynos spalvos 50%nes neuzdazys zilu..galite deti mixo 011 wink.gif bus kiek pilkesnis atspalvis
Papildyta:
QUOTE(Askita @ 2014 11 05, 23:04)
Sveikos naudojančios Keune kosmetiką. Gal ką patarsite?
Esu trumpai kirptais plaukais, galiukuose dar likę nuo seno dažytų tamsiai plaukų, o ir žilų yra truputėlis.
Aš noriu dažyti plaukus keliais - gal pora tonų šviesesnia spalvyte. Nebūtinai turi nudažyti žilus, kai bus šviesesni jie ne taip kris į akis. Natūralūs mano pilki, tamsesni pilki (lietuviški smile.gif ). Man tokia spalva - pilka, patinka, tik kad šviesesnė būtų. Nenoriu rudų ar su "ryžu" atspalviu (kaip būna gaunasi netyčia, šviesinant)smile.gif
Kažkada dažiau be amoniakiais - labai patiko.
Va tokia ta mano situacija. Gal turite kokių įdomių minčių? Nuo ko pradėti, kokius dažus rinktis, numeriukus gal net patartumėt?
Iš anskto esu labai dėkinga už atsakymus  4u.gif

Labai sunku suprasti kokia esat realiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 08 lapkričio 2014 - 13:19
QUOTE(Reale @ 2014 11 08, 15:27)
Tada bet kokiu atveju turi buti grynos spalvos 50%nes neuzdazys zilu..galite deti mixo 011 wink.gif bus kiek pilkesnis atspalvis

Jus turbut kalbat apie ash blue 0/11? Kiek mazdaug to mixo patartumet deti? 4u.gif Bijau, kad nepasidaryciau kokiu juodai melynu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 11 09, 11:29)
Jus turbut kalbat apie ash blue 0/11?  Kiek mazdaug to mixo patartumet deti?  4u.gif  Bijau, kad nepasidaryciau kokiu juodai melynu  blush2.gif .

5 lygyje 11centimetru mixo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 11 09, 22:46)
5 lygyje 11centimetru mixo wink.gif

4u.gif aciu.
Atsakyti
Sveikos mergaites.
nusipirkau ir isbandziau KEUNES sampuna riebiai galvos odai.man asmeniskai ispudzio nepaliko verysad.gif perdaug vilciu dejau.mano plaukai dazyti,tai ir spalvyte iskart paveike.plaunu kas antra-trecia plovima.plaukai islieka neriebaluoti tiek pat kiek su paprastu sampunu. zodziu man nepadejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(veziuke85 @ 2014 11 20, 12:13)
Sveikos mergaites.
nusipirkau ir isbandziau KEUNES sampuna riebiai galvos odai.man asmeniskai ispudzio nepaliko  verysad.gif  perdaug vilciu dejau.mano plaukai dazyti,tai ir spalvyte iskart paveike.plaunu kas antra-trecia plovima.plaukai islieka neriebaluoti tiek pat kiek su paprastu sampunu. zodziu man nepadejo  unsure.gif

Esu pastebejusi, kad Keunes kokybe suprastejusi. Ka naudojusi esu pries 4 metus ir dabar tai produktu kokybe skiriasi akivaizdziai.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 11 22, 10:10)
Esu pastebejusi, kad Keunes kokybe suprastejusi. Ka naudojusi esu pries 4 metus ir dabar tai produktu kokybe skiriasi akivaizdziai.

Kainos pakilo,o del kokybes pritariu sad.gif net so pure linija kazkokia nebetokia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 11 22, 23:08)
Kainos pakilo,o del kokybes pritariu sad.gif net so pure linija kazkokia nebetokia sad.gif

Tikrai gaila, kad pagadinti produktai. Matosi netgi pagal sampunu konsistencija jie skystesni pasidare, anskciau skalsus budavo. laselio reikedavo ir kuo puikiausiai issimuiluodavo, o kaukes/kondicionieriai nebeduoda to efekto tarsi butum po kirpyklos..gaila, o keune buvo mano lyderis. gal tik musu lt rinkai pagedusi produkcija..ieskausi dabar kito brando.
Atsakyti
Hm..tai labai gaila kad suprastėjo, nes Kalėdoms kaip tik pkanavau uzsisakyti so pure linijos komplektą verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
nebezinau ka daryti su plaukais, tokie pavarge, puciasi sakojasi .... o ziema dar ir elektrinasi baisiai doh.gif Vis gundausi Keune, gal patartumet kanors ?
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2014 11 26, 21:00)
Sveikos,
nebezinau ka daryti su plaukais, tokie pavarge, puciasi sakojasi .... o ziema dar ir elektrinasi baisiai  doh.gif Vis gundausi Keune, gal patartumet kanors ?

Nebloga serija yra/buvo su keratinu. Tik nezinau kaip su ta kokybe dabar, nes antra karta nusipirkus nepatiko. pirkau pradzioje nedideli kieki, paskui po litra, tai nebuvo tokio efekto kaip su pirmaisiais. palaukit buna nuolaidos feminoj, turetu paduoti pries kaledas akciju, tai ispabandysite pigiau ju produkcija smile.gif
Yra dar tokios ampulytes supakuotos kaip vaistai, pas mus kaune parduoda po kelias pabandymui. siaip jos labai suglotnina, padauginus atrodo kaip sulipe plaukai.tai jos neleidzia plaukui siaustis.
Atsakyti