Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Laba diena merginos,
esu girdejusi apie KEUNE ir anksciau,bet dar jusu postu paskaiciusi uzsidegiau noru ir as isigyti.Bet deja nezinau ka cia rinktis,gal kuri patarsite? blush2.gif
Mano galvos oda linkusi riebaluotis,o plaukas plonas,galai darzai sakojasi.Kokia priemone patartumete? smile.gif
Atsakyti
Prieš mėnesiuką, pagaliau atradau tinkamą kirpėją (Priekulėje), kuri nuostabiai atnaujino mano plaukus.Tai buvo kirpimas ir dažymas Keune dažais. Natūraliai esu pilkų plaukų, bet buvo šviesinti sruogelėmis ir ataugę,tad mirtinai reikėjo kažką daryti. Dažė augalinio pagrindo dažais, o rezultatu esu labai labai patenkina.Taigi dbr esu natūralios rudos spalvos plaukučiais, po kelių plovimų spalva kažkiek pašviesėjo,nes sruoros buvo nubalintos ir dažų pigmentų taip gerai neįsigeria po vieno dažymo. Kirpėja rekomendavo PURE liniją, kuri nors brangesnė, bet tikrai verta dėmesio. Dar neįsigyjau bet žiūrinėju vis kokios nuolaidos gal sulauksiu,nes geros kaukės dažytiems tikrai reikia. Nes kitai iššukuoti plaukus po plovimo tikrai sunku ir daug išsipeša. Ir būna laaabai gaila. Tad jei kas sužinosite apie nuolaidas Keune produkcija labai laukiame žinių forume!!!
Atsakyti
Merginos o jus nebandet Keune priemoniu paprasyti pas savo kirpeja jei ji dirba su sia produkcija?Mano kirpeja tikrai man uzsako ko noriu daug mazesne kaina nei siuloma,nes kirpejoms kurios ima dideliais kiekiais yra kitos kainos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 18, 15:07)
Merginos o jus nebandet Keune priemoniu paprasyti pas savo kirpeja jei ji dirba su sia produkcija?Mano kirpeja tikrai man uzsako ko noriu daug mazesne kaina nei siuloma,nes kirpejoms kurios ima dideliais kiekiais yra kitos kainos g.gif



Mano kirpeja dirba ne su KEUNE,jos bendradarbe dirba.Bet man nepatogu prasyti.Noriu tik isbandyti,paziureti kas per priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2014 09 12, 16:03)
Ar galima internetu nusipirkti Keunes semi color dazu aktyvatoriu? Bet mazesneje talpoj nei litras... smile.gif
O jei ne, tada kur galima butu isigyti?


Kiek žinau, negalima. Bet ir tas litras nedaug tekainuoja ir jo užtenka man metams.
Atsakyti
Merginos,gal Klaipedoje zinot,kas dirba su siom priemonem?☺
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2014 09 24, 18:05)
Merginos,gal Klaipedoje zinot,kas dirba su siom priemonem?☺



Žinau tik kirpyklą Priekulėje "Grožio studija" ir kirpėją Giedrė Šilutėje, kurios naudoja Keune
Atsakyti
QUOTE(simusia @ 2014 09 24, 17:47)
Žinau tik kirpyklą Priekulėje "Grožio studija" ir kirpėją Giedrė Šilutėje, kurios naudoja Keune



Aciu 4u.gif Tolokai,ieskau Klaiedoje blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,noriu pklausti kurios dirbate su Keune daziukais kaip uzdazote zilus plaukus 8-9-10 lygyje.Aisku ju daugiausia buna smilkiniuose,na niekaip nepavyksta.Nors kiek esu girdejusi kad zilas uzsidazo butent iki 8 lygio,bet as galvoju gal yra iseitis visdelto...?
aciu
Atsakyti
Sveikos, turiu ir as klausimuka zinovems 4u.gif . Dazau plaukus su keune tinta 5 ir 5.11 (maisau), noriu truputeli kitokios spalvos. Tamsumas butu geras, bet as noreciau maziau grynos rudos, o toki truputi didesni pilkuma rolleyes.gif . Nezinau ar suprantamai parasiau, bet gal kuri maisot koki pilkintoja , kurios tamsiai dazot, ar kokia kita priemone dedat g.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 11 04, 16:37)
Sveikos, turiu ir as klausimuka zinovems  4u.gif . Dazau plaukus su keune tinta 5 ir 5.11 (maisau), noriu truputeli kitokios spalvos. Tamsumas butu geras, bet as noreciau maziau grynos rudos, o toki truputi didesni pilkuma  rolleyes.gif . Nezinau ar suprantamai parasiau, bet gal kuri maisot koki pilkintoja , kurios tamsiai dazot, ar kokia kita priemone dedat  g.gif

O zilu plauku turite?
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 11 04, 23:50)
O zilu plauku turite?

Taip turiu rolleyes.gif
Atsakyti