Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

QUOTE(huga @ 2014 05 13, 15:31)
Taip, zilu turiu nemazai.

Tada taip reikia 6,bet tada formulėje turėtų buti natūralaus dažo ,pvz 5(50%)+5.11(50%)+oksidantas(100%)
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 05 13, 15:31)
Taip, zilu turiu nemazai.

Tada taip reikia 6,bet tada formulėje turėtų buti natūralaus dažo ,pvz 5(50%)+5.11(50%)+oksidantas(100%)
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 05 13, 20:45)
Tada taip reikia 6,bet tada formulėje turėtų buti natūralaus dažo ,pvz 5(50%)+5.11(50%)+oksidantas(100%)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ar yra naudojusių So Pure drėkinančią kaukę ir šampūną? Ar verta pirkti? Ar geriau pasilikti prie Care Line? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropicana @ 2014 05 14, 13:25)
Ar yra naudojusių So Pure drėkinančią kaukę ir šampūną? Ar verta pirkti? Ar geriau pasilikti prie Care Line? g.gif

Kiekvienam skirtingai..klientės labai giria,o va man sualergizavo oda nuo eteriniu aliejų..pabandykit pati,ir nuspręsti smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau KEUNE Care Line Satin Oil šampūną, kondicionierių ir aliejų - SUPER! Mano plaukai dažyti, linkę sausėti, galiukai skilinėja, bet jau po pirmojo panaudojimo jautėsi skirtumas. Parašiau grožio bloge apžvalgą šių produktų, jei ką domina, užsukite http://vytine.blogsp...-satin-oil.html blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,koki sampuna pasiulytumete,jei plaukai ploni,saknys riebaluojasi o galai sausi?naudojau care line su geltona spalva,bet nelabai jis man patiko(kauke taip pat turiu ir nenuplaunama balzama),nuo pastarojo plaukai pasidaro sunkus.Zodziu man netinka,kazin ka dar galeciau isbandyti 4u.gif
Atsakyti
Ir mane šis klausimas kamuoja, be to dar pradėjo stipriai lūžinėti ir slinkti.
Atsakyti
Sakykit, gal kokiu nuolaidos koduku zinot feminabona24 ????
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2014 06 17, 09:51)
Sakykit, gal kokiu nuolaidos koduku zinot feminabona24 ????
drinks_cheers.gif

Nuolaidos kodas"viskam20"galioja tik ši savaitgali
Papildyta:
QUOTE(likija @ 2014 06 17, 09:51)
Sakykit, gal kokiu nuolaidos koduku zinot feminabona24 ????
drinks_cheers.gif

Nuolaidos kodas"viskam20"galioja tik ši savaitgali
Atsakyti
Sveikos, ar yra naudojusių keune so pure beamoniakinius dažus? Kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
Man dar KEUNE After Sun kaukė patiko, plaukai po jos labai švelnūs ir paslankūs 4u.gif manau vasarą labai aktualu apsauga nuo saulės ir sūraus vandens g.gif

http://vytine.blogsp...un-sublime.html
Atsakyti