Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

sakykite, vilnietes, kur perkate Keunes produkcija pigiau?
Atsakyti
TURIU 1517 DAZIUKU,JEI KAM REIKIA KREIPKITES..
Atsakyti
gal kas zinote kada didesnes nuolaidos kazkokios nusimato Keune produkcijai ?
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2014 04 10, 12:40)
gal kas zinote kada didesnes nuolaidos kazkokios nusimato Keune produkcijai ?

tai feminoj kas menesi vis kitom priemonem nuolaidos 30-40% smile.gif
Atsakyti
Naudoju daug ka KEUNE produkcijos, labai patinka so pure linija, mane domina sviesinimas so pure dazais, bandziau 10.01 spalvyte ji sviesiausia, bet gavosi gana geltonai, su kuo pamaisyti butu galima, kad neislystu nei ryzumas nei geltonumas? nes mixu cia nera, kaip tintos linijoj
Atsakyti
Sveikos, reikalinga konsultacija ax.gif . As dabar esu tamsiai rudos plauku spalvos (tokie labiau i juoduma). Uzsinorejau naturalesnes. Jeigu as su spalvos nuemeju nuimciau spalva ir uzdazyciau keune tinta 511 (light intense ash brown) ar nebutu vel juodi? Naudociau 6 proc krema. Gal kas galit patart 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 05 11, 10:17)
Sveikos, reikalinga konsultacija  ax.gif . As dabar esu tamsiai rudos plauku spalvos (tokie labiau i juoduma). Uzsinorejau naturalesnes. Jeigu as su spalvos nuemeju nuimciau spalva ir uzdazyciau keune tinta 511 (light intense ash brown) ar nebutu vel juodi? Naudociau 6 proc krema. Gal kas galit patart  4u.gif .

Juoda nebutumet,bet po spalvos nuėmimo iseidinėtu greičiau iš plauku nauja spalva ir neužtektų tik šaknų padazyt kartas nuo karto tektų visus plaukus perdazinet ir atnaujint spalva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 12 gegužės 2014 - 14:21
QUOTE(Reale @ 2014 05 12, 16:20)
Juoda nebutumet,bet po spalvos nuėmimo iseidinėtu greičiau iš plauku nauja spalva ir neužtektų tik šaknų padazyt kartas nuo karto tektų visus plaukus perdazinet ir atnaujint spalva

Aciu 4u.gif
Kazkur skaiciau, kad reiktu po nuemejo dazyt 2-3 tonais sviesesne spalva nei norisi, nes gali uztamsint per daug. Tai va dabar ir metausi ar dazyt is karto kokia noriu, ar visdelto sviesesne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 05 12, 16:07)
Aciu  4u.gif
Kazkur skaiciau, kad reiktu po nuemejo dazyt 2-3 tonais sviesesne spalva nei norisi, nes gali uztamsint per daug. Tai va dabar ir metausi ar dazyt is karto kokia noriu, ar visdelto  sviesesne  rolleyes.gif

Po spalvos plovimo dažniau 5.67 spalva gavosi liux,nenutamsejo,tik kodėl oksidanta jus 6 norit dėti?
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 05 13, 00:34)
Po spalvos plovimo dažniau 5.67 spalva gavosi liux,nenutamsejo,tik kodėl oksidanta jus 6 norit dėti?

Na , as maniau, kad 6 reiktu, nes siaip mano naturalus plaukai i tamsuma ir antakiai naturaliai juodi O koki patartumet?
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 05 13, 13:52)
Na , as maniau, kad 6 reiktu, nes siaip mano naturalus plaukai i tamsuma ir antakiai naturaliai juodi  O koki patartumet?

Tik 3,ypač po plovimo..nebent stipriai žila esat..oksidantas tamsiems imamas 3 pirmiausiai
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2014 05 13, 16:28)
Tik 3,ypač po plovimo..nebent stipriai žila esat..oksidantas tamsiems imamas 3 pirmiausiai

Taip, zilu turiu nemazai.
Atsakyti