Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

QUOTE(Reale @ 2013 11 13, 21:06)
ne nusiplovimas ~4men vyksta :)daug ir nuo plauku priklauso

As dazyciau tik 2 tonais tamsiau, max 3. Bet jie nusiplauna? Man nesvarbu per kiek laiko, svarbu ,kad nusiplautu visiskai, nes esu dazius henna(tris kartus) ir noriu ne permanentiniais daziukais saknis padazyti ir atauginti plaukucius ,jog poto ,nusiplovus tuos semi-permanentinius, galeciau nusidazyti sviesiomis sruogelemis(mano naturalus plaukai 8 numeriuko mazdaug) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2013 11 13, 21:11)
As dazyciau tik 2 tonais tamsiau, max 3. Bet jie nusiplauna? Man nesvarbu per kiek laiko, svarbu ,kad nusiplautu visiskai, nes esu dazius henna(tris kartus) ir noriu ne permanentiniais daziukais saknis padazyti ir atauginti plaukucius ,jog poto ,nusiplovus tuos semi-permanentinius, galeciau nusidazyti sviesiomis sruogelemis(mano naturalus plaukai 8 numeriuko mazdaug) smile.gif

jie teisingiau sakant ne nusiplauna,bet blunka su kiekvienu plovimu smile.gif jei dazysit naturalia spalva tik 2-3 tonais tamsiau,manau problemu nebus.nelabai supratau kodel dabar nenorite/negalite sruogelemis dazyti?kokiu numeriuku semiuko planuojate dazyti?
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 11 14, 09:20)
jie teisingiau sakant ne nusiplauna,bet blunka su kiekvienu plovimu smile.gif jei dazysit naturalia spalva tik 2-3 tonais tamsiau,manau problemu nebus.nelabai supratau kodel dabar nenorite/negalite sruogelemis dazyti?kokiu numeriuku semiuko planuojate dazyti?

Nes plaukai pazeisti dazymo. Noriu atsiauginti nepazeistus plaukucius ir tada nusidazyti. Galvoju apie 6.1 spalvyte:)
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2013 11 14, 17:16)
Nes plaukai pazeisti dazymo. Noriu atsiauginti nepazeistus plaukucius ir tada nusidazyti. Galvoju apie 6.1 spalvyte:)

Nesuprantu kodel tada tamsinti? Sulyginkite su naturalia spalva ir auginkite..kiek laiko planuojate auginti iki kol sruoguosit?
Atsakyti
QUOTE(Orange_blossom @ 2013 11 11, 22:56)
Aš jau praeitą savaitę padariau užsakymą, tai rytoj turėčiau gauti prekes. Neužsisakiau to SO PURE žvilgesio suteikiančio serumo, pagalvojau, kad labiau turėtų tikti kremas Blend De-Frizz Straight. smile.gif  Taip pat nusipirkau šampūną Care line nepaklusniems plaukams, plaukų blizgesį High Shine bei SO PURE maroko-argano aliejuką. Taip norisi viską išbandyti, būčiau užsisakius dar daugiau, bet jau pristabdžiau save biggrin.gif

na bus idomu kaip tavo plaukuciams sios priemones smile.gif
Atsakyti
Sveikos , norejau jusu patarimo 4u.gif . Noriu dukrai nupirkti is sios firmos plauku prieziuros priemoniu (dovanai), bet pasimeciau. Jos plaukai tiesus ir sviesinti sruogelemis. Naudoja ji visokius balzamus, bet keunes nera bandziusi. Jos plaukai tokie, kur posunkiai einasi sukuoti, bet jie tiesus. plaukai linke riebaluotis, bet ir pleiskanu yra. Koki patartumet sampuna ir kondicionieriu.
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2013 11 19, 16:34)
Sveikos , norejau jusu patarimo  4u.gif . Noriu dukrai nupirkti is sios firmos plauku prieziuros priemoniu (dovanai), bet pasimeciau. Jos plaukai tiesus ir sviesinti sruogelemis. Naudoja ji visokius balzamus, bet keunes nera bandziusi. Jos plaukai tokie, kur posunkiai einasi sukuoti, bet jie tiesus. plaukai linke riebaluotis, bet ir pleiskanu yra.  Koki patartumet sampuna ir kondicionieriu.

panasiai kaip mano smile.gif Tai as naudoju pakaitomis riebiems plaukams sampuna, su nuo pleiskanu. kondicionieriu siulau nepaklusniems rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien kaip tik įsigyjau Keune dažiukus... bandysim smile.gif))

O šiaip, klaipėdietės, Keune produkcijai 10proc. nuolaida iki sekmadienio, Vyturio pasaže, antram aukšte esančioj kirpėjų produkcijos parduotuvelėj smile.gif)
Atsakyti
Sveikos, prasau padekit, kur galeciau Vilniuje rasti pirkti Keune plauku dazu TintaColor. Nejaugi tik pas kirpejus-visa interneta isieskojau, bet neradau? Jei, taip, tai kokiose salonuose ieskoti Keune? blush2.gif
Atsakyti
Sesei dažiau plaukus su KEUNE 2000nr tai dažai siaubingai smirdėjo galvą žiauriai graužė dažai ir rezultatas š... niekam nepatariu...
Atsakyti
QUOTE(aviamantas @ 2013 12 25, 00:18)
Sesei dažiau plaukus su KEUNE 2000nr tai dažai siaubingai smirdėjo galvą žiauriai graužė dažai ir rezultatas š... niekam nepatariu...

o kokio rezultato tikejotes?su jais rezultatas buna siltas(geltonas)po siu dazu dar reikalingas neutralizavimas..
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 08 09, 09:34)
O ka nors is tokios linijos esat bandziusios? Labiausiai domina Energising.
user posted image


As dabar naudoju sampuna ir kauke 4u.gif kol kas patenkinta.. padrekina plauka, ziauriai skaniai kvepia.. Bet kol kas kokio stebuklingo rezultato dar nepamaciau.. smile.gif per mazai laiko praejo
Atsakyti