Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Labas,
norejau paklausti ar yra koks Keunes sampunas, kuris stabdytu plauku slinkima, juos stiprintu ir kad skatintu nauju plauku augima?
Atsakyti
O ka nors is tokios linijos esat bandziusios? Labiausiai domina Energising.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2013 08 08, 22:28)
Labas,
norejau paklausti ar yra koks Keunes sampunas, kuris stabdytu plauku slinkima, juos stiprintu ir kad skatintu nauju plauku augima?

yra silpniems, bet geriausia tai padeda losjonas plauku augimui smile.gif

Hiver, esam naudojusios, paskaityk kiek ankstesnes zinutes musu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 08 09, 11:00)
yra silpniems, bet geriausia tai padeda losjonas plauku augimui smile.gif

Hiver, esam naudojusios, paskaityk kiek ankstesnes zinutes musu smile.gif

Aciu 4u.gif

Losjonus arba ampules as irgi naudoju, drinks_cheers.gif bet norisi visgi ir sampuno su tokia funkcija, nes pastebejau kad jie kazkaip suaktyvina kraujotaka, paruosia galvos oda losjono turiniui geriau isiskverbti, man patiko. ax.gif
Dabar paskaiciau apie jusu praktika naudoti sampuna riebiems o balzama sausiems plaukams, tai galvoju irgi taip pabandyt. Bet turbut as cia per gerai noriu kad sampunas butu ir nuo slinkimo ir dar riebiems plaukams tiktu? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 rugpjūčio 2013 - 11:11
Aš turiu Keune Society Hairspray Limited Edition, užtenka labai ilgam, bet norėtųsi geresnio fiksavimo g.gif user posted image
Atsakyti
Sakykit,merginos, kuri kauke geresne ar REPAIR juodas indelis su geltona juostele AR
Intensyvi sausu ir pazeistu plauku kauke, kurios pilkas indelis su geltona bangele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likija: 11 rugpjūčio 2013 - 18:03
QUOTE(likija @ 2013 08 11, 19:02)
Sakykit,merginos, kuri kauke geresne ar REPAIR juodas indelis su geltona juostele AR
Intensyvi sausu ir pazeistu plauku kauke, kurios pilkas indelis su geltona bangele  ax.gif

As irgi kaukes noriu, man tai labai gera juoda kauke dazytiems plaukams. Ji sviestine, plaukai po jos idealus, primaitinti, glotnus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ierika @ 2013 08 11, 20:42)
su koduku kur galima pirkti jei skrajutes neturi, o koduka tik zinai? ar turi tik su skrajute pirkti?

Pritaiko ir be skrajutes thumbup.gif Tik kazin ar ilgai galios tas kodukas smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau pabandyti Keune produkcija, perskaiciau tema, tai mastau gal pasiimt pilkaja linija g.gif Mano plaukai sviesinti, sausi.. truksta dregmes.. veliasi 4u.gif ar geriau juoda Repair linija? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir gal esate bande sita purskiama kondicionieriu? http://www.feminabon...cionierius.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linute_klp: 12 rugpjūčio 2013 - 09:52
QUOTE(likija @ 2013 08 11, 18:02)
Sakykit,merginos, kuri kauke geresne ar REPAIR juodas indelis su geltona juostele AR
Intensyvi sausu ir pazeistu plauku kauke, kurios pilkas indelis su geltona bangele  ax.gif

as rinkciausi Repair blush2.gif
Atsakyti
o as rinkciaus pilkaja care line smile.gif dabar naudoju, tai patinka kad care ir galvos odai, ne tik plaukams 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 08 09, 12:10)
Aciu 4u.gif

Losjonus arba ampules as irgi naudoju, drinks_cheers.gif  bet norisi visgi ir sampuno su tokia funkcija, nes pastebejau kad jie kazkaip suaktyvina kraujotaka, paruosia galvos oda losjono turiniui geriau isiskverbti, man patiko.  ax.gif
Dabar paskaiciau apie jusu praktika naudoti sampuna riebiems o balzama sausiems plaukams, tai galvoju irgi taip pabandyt. Bet turbut as cia per gerai noriu kad sampunas butu ir nuo slinkimo ir dar riebiems plaukams tiktu? biggrin.gif  g.gif

hm, na man sake kirpeja, kad tie nuo slinkimo aktyvina epidermi, todel gali ir kiek labiau riebaluotis, o nuo riebalavimo tai derma sureguliuoja. Gal reiketu pakaitomis naudoti, nes negalima gi pastoviai vieno, pripranta oda blush2.gif bet velgi, jei vienas slopins o kitas aktyvins tai nepajausit ne vieno rezultato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 08 12, 18:43)
as rinkciausi Repair blush2.gif

kuo geresnis uz pilka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2013 08 11, 19:02)
Sakykit,merginos, kuri kauke geresne ar REPAIR juodas indelis su geltona juostele AR
Intensyvi sausu ir pazeistu plauku kauke, kurios pilkas indelis su geltona bangele  ax.gif


Aš turėjusi abi šias kaukes, po Repair kaukės plaukai būdavo nuostabūs, pamaitinti, stori wub.gif
Atsakyti