Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Sveikutes smile.gif Gal zinot koki e-puslapi kur galeciau uzsisakyti Keune Tinta color plauku dazu... 4u.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2013 07 26, 19:52)
kaip gaila, kad manes ta savaitgali nebus Kaune  doh.gif  negalesiu su  30 % nuolaida isigyti sampuno  verysad.gif

As tai suprantu, kad ta 30 proc. nuolaida bus suteikiama kaip koks kodukas(lankstinukas), gal apsipirkimui internetineje parduotuveje. Nejaugi jie rotuseje tiek daug produkcijos atsives g.gif
Atsakyti
Patarkit, kur Vilniuje KEUNE SO PURE Moisturizing šampūną/kondicionierių įsigyti pigiau. Randu už 68 Lt 250 ml, prieš keletą metų ar tik ne 35 Lt mokėdavau, netikiu, kad sudėtis keitėsi, greičiausiai tik pakuotė, o kaina dviguba.
Man tiktų ir nupilami iš didelio litrinio butelio... Bet pačiai po litrą per daug.
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2013 07 27, 23:58)
Patarkit, kur Vilniuje KEUNE SO PURE Moisturizing šampūną/kondicionierių įsigyti pigiau. Randu už 68 Lt 250 ml, prieš keletą metų ar tik ne 35 Lt mokėdavau, netikiu, kad sudėtis keitėsi, greičiausiai tik pakuotė, o kaina dviguba.
Man tiktų ir nupilami iš didelio litrinio butelio... Bet pačiai po litrą per daug.

Zinokit kainos tikrai pakilusios, dabar Keunes nerasite originalioje pakuoteje kainuojancios tik 35 lt, tik nebent pilstoma kieki. So pure linija brangesne, Care line galima litrini isigyti uz 70 lt.

Mano pastebejimas Care line su geltona juostele pazeistiems plaukams priemones labai riebalina plaukus, anksciau graziai plaukai atrodydavo sekancia diena, o dabar pasiriebalave ties saknimis buna. Pasikeitusi sudetis arba pries tai turejau neoriginalias pakuotes g.gif Bet vistiek esu patenkinta siomis priemonemis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2013 07 28, 09:06)
Zinokit kainos tikrai pakilusios, dabar Keunes nerasite originalioje pakuoteje kainuojancios tik 35 lt, tik nebent pilstoma kieki. So pure linija brangesne, Care line galima litrini isigyti uz 70 lt.

Mano pastebejimas Care line su geltona juostele pazeistiems plaukams priemones labai riebalina plaukus, anksciau graziai plaukai atrodydavo sekancia diena, o dabar pasiriebalave ties saknimis buna. Pasikeitusi sudetis arba pries tai turejau neoriginalias pakuotes g.gif Bet vistiek esu patenkinta siomis priemonemis smile.gif


Tai suprantu, kad už 35 neberasiu, bet kažkiek pigiau vis tiek norėtųsi wink.gif O Care Line geltonoji linija man visada labai riebalindavo plaukus, užtat ir nepatiko (mano plaukai sausi).
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2013 07 28, 09:47)
Tai suprantu, kad už 35 neberasiu, bet kažkiek pigiau vis tiek norėtųsi wink.gif O Care Line geltonoji linija man visada labai riebalindavo plaukus, užtat ir nepatiko (mano plaukai sausi).

Nebent rastumet kas pasidalintu litriniu kiekiu smile.gif
Care line man kazkaip blogai isplauna plaukus, reikia du kartus plauti, bet nezinau vistiek kazkas netaip doh.gif Anksciau plaukai budavo kaip is zurnalo virselio, o dabar kazkokie keisti.
Atsakyti
nepirkit mergaites tu pilstumu, as prisiklausius jau esu kaip perpilineja, skiedzia tuos sampunus...Visgi Lietuva cia....nusipirksit head and shoulders uz 35lt ir bus... doh.gif
O kad riebalina tai aisku, naturalu, gi sausiems plaukams skirta, tai ten turbut ieina kazkokie aliejukai ta plauka gaivinti. Pas mane irgi galva greit riebaluojasi, o galiukai sausi, tai man kirpeja patare naudoti sampuna riebiems plaukams, o kondicionieriu sausiems bet tepti 10cm nuo saknu ir ilgiau palaikyti. Tai zinokit tikrai gera praktika thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luti: 31 liepos 2013 - 09:16
Merginos, o kur būtų įmanoma Klaipėdoje įsigyti profesionalių Keune (ar net ir kitos kompanijos) plaukų dažų? Pati sau plaukus profesionaliais dažais dažausi jau penkti metai, tai bijau pirkt paprastą dėžutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 07 18, 17:41)
PERKANT INTERNETU 10% NUOLAIDA bigsmile.gif
Nuolaidos kodas: vasara-jau-cia galioja visoms ne akcijinėms prekėms visą vasarą

gal galima internetini adresa tada bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 08 05, 12:31)
gal galima internetini adresa tada  bigsmile.gif

http://www.feminabona24.lt/ smile.gif
Atsakyti
Noreciau atsiliepimu apie energijos suteikianti sampuna ir drekinanti kondicionieriu is so pure linijos:) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo greeny1231: 06 rugpjūčio 2013 - 15:59
sampuno nebandziau, o kondicionierius patiko smile.gif su aliejais skirtingom proporcijom, nereikia kruvos buteliuku atskirai laikyt smile.gif
Atsakyti