Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

QUOTE(ierika @ 2013 06 16, 18:19)
kaip tik ten ir pirkdavau, o dabar pasirodo nebepilsto  verysad.gif

o kodel neapsimoka pirkti didelio?
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2013 06 16, 19:19)
kaip tik ten ir pirkdavau, o dabar pasirodo nebepilsto  verysad.gif

na del to kad, Lietuvoje kaip visad, jei pilsto tai gudrybiu prisigalvoja ir nebeoriginala gali gauti doh.gif O kiek gaudavosi pilstomo 200ml? nes as perku litrini buteli, uztenka laaabai ilgam ir nesuku galvos g.gif
Atsakyti
man per daug to litrinio butelio ax.gif spes susenti kol as isnaudosiu smile.gif
tiksliai nepamenu, bet lygtais apie 20 lt gaudavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ierika: 17 birželio 2013 - 21:33
keune kapsules plaukam(aliejus) ir plauku balzamas pazeistiems plaukam- nuostabus:) Pagal mane ju gaminiai nr 1 pagal kokybe.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 21, 22:36)
keune kapsules plaukam(aliejus) ir plauku balzamas pazeistiems plaukam- nuostabus:) Pagal mane ju gaminiai nr 1 pagal kokybe.

so pure kauke dar plius tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kaip tik ziurinejau ir ieskojau kur rasti kokiu akciju Keune produkcijai smile.gif
Gal zinot bus ir dideles talpos priemones su nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2013 07 17, 09:15)
Kaip tik ziurinejau ir ieskojau kur rasti kokiu akciju Keune produkcijai smile.gif
Gal zinot bus ir dideles talpos priemones su nuolaida?

manau bus visai produkcijai smile.gif bet pasidomesiu tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti
PERKANT INTERNETU 10% NUOLAIDA bigsmile.gif
Nuolaidos kodas: vasara-jau-cia galioja visoms ne akcijinėms prekėms visą vasarą
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 07 18, 17:41)
PERKANT INTERNETU 10% NUOLAIDA bigsmile.gif
Nuolaidos kodas: vasara-jau-cia galioja visoms ne akcijinėms prekėms visą vasarą

panasu kad visos lauks rugpjucio akcijos biggrin.gif gaila, kad nesisumuoja smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 07 18, 21:04)
panasu kad visos lauks rugpjucio akcijos biggrin.gif gaila, kad nesisumuoja smile.gif)

biggrin.gif turbut
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 07 18, 17:41)
PERKANT INTERNETU 10% NUOLAIDA bigsmile.gif
Nuolaidos kodas: vasara-jau-cia galioja visoms ne akcijinėms prekėms visą vasarą

Aciu as pasinaudojau koduku smile.gif
Isigijau jau n kartu savo plaukams pilkaja serija sausiems plaukams, man si serija kol kas neturi lygiu smile.gif
Atsakyti