Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

kalnieciuose Zavejoj mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(afavela @ 2013 05 20, 02:19)
Iskart prisipazinsiu, kad temos neskaiciau  blush2.gif Tik norejau paklausti, gal zinot kur galima isigyti keune priemoniu plaukams Kaune? Domintu konkreciai plauku kaukes, sampunai, kondic. ir pan.

kaune kalnieciuose Zavejoj yra nemazos pasirinkimas Keune produktu, beje kainos pigesnes nei femina bona smile.gif
Atsakyti
Kur galima nusipirkti Keune produkcijos internetu?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 05 21, 13:52)
kalnieciuose Zavejoj  mirksiukas.gif
Papildyta:

kaune kalnieciuose Zavejoj yra nemazos pasirinkimas Keune produktu, beje kainos pigesnes nei femina bona  smile.gif


o ten dažų nėra? biggrin.gif
Atsakyti
gal kas nors pardavinėja Keune Šiauliuose arba žino, kur galima nusipirkti? ačiū
Atsakyti
Noriu jusu konsultacijos, noreciau kiek atsisviesinti plaukus, siuo metu dazau semi color 4 ir 4.7, jei nusiimciau dazu su nuemeju, kazin kokias spalva rinktis
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 10, 19:01)
Noriu jusu konsultacijos, noreciau kiek atsisviesinti plaukus, siuo metu dazau semi color 4 ir 4.7, jei nusiimciau dazu su nuemeju, kazin kokias spalva rinktis

iki kokio sviesumo norit sviesint? imeskit paveiksliuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 06 11, 14:42)
iki kokio sviesumo norit sviesint? imeskit paveiksliuka mirksiukas.gif

vat kad nezinau dar ax.gif eisiu vistik i kirpykla, ziuresiu kas gausis, mane kazkada daze kirpeja su milkshake beamonikiais 3 ir 4 numeriu, grazi spalvyte buvo, bet greit plaudavosi, o vat keune 4 ir 4,7 mane padaro beveik juoda doh.gif
keiciu kirpeja, idomu ka pasiulys
Atsakyti
Sveikos,
noriu užsisakyti Keune plauku dazus internetu, bet nelabai sekasi rasti.. blush2.gif
Internetines parduotuves dazniausia prekiau sampunais, kondicionieriais ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 06 11, 14:42)
iki kokio sviesumo norit sviesint? imeskit paveiksliuka mirksiukas.gif

Dabar mano plaukai tokie kaip sios paneles virsugalvis

http://www.hairpedia...ll-hairstyles-0

I va tokia

http://www.glamourma...image-number=20
Atsakyti
gal kas zinote kur pardavineja pilstomus sampunus Keunes Kaune? anksciau pirkdavau ir man labai patikdavo (nusipirkdavau apie 200-300 ml), dabar taip nebepardavineja verysad.gif dideli buteli man vienai pirkti neapsimoka, o maziuku kaina kandziojasi
domina sampunas nuo pleiskanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2013 06 16, 13:52)
gal kas zinote kur pardavineja pilstomus sampunus Keunes Kaune? anksciau pirkdavau ir man labai patikdavo (nusipirkdavau apie 200-300 ml), dabar taip nebepardavineja  verysad.gif  dideli buteli man vienai pirkti neapsimoka, o maziuku kaina  kandziojasi
domina sampunas nuo pleiskanu  ax.gif

zinau, kad Mickeviciaus g pilstomi sampunai, gal ten ir Keune butu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 16, 14:22)
zinau, kad Mickeviciaus g pilstomi sampunai, gal ten ir Keune butu

kaip tik ten ir pirkdavau, o dabar pasirodo nebepilsto verysad.gif
Atsakyti