Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(lašas jūroj @ 2016 03 15, 10:53)
Mums labai pasiteisino muzikantai, jie klaipėdėčiai, du vyrukai  ir dainuoja, ir praveda renginį. Labai patiko, kad profesionaliai groja saksofonu, akordeonu, gitara. Ne kaimo muzikantai. Dainas ir instrumentines melodijas suderinom iš anksto. Buvom užsakę įmonės baliui ir tėvo jubiliejui, tai nepasigailėjom.
Tel 868337082

O kaip kaina?
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 01 12, 17:00)
Sestadieni atsokau savo nuostabias vestuves  4u.png
Kadangi musu vestuvese dalyvavo tik  27 zmones (kuklios vestuves) tai jokiu pirsliu neturejome... Bet patikekite ir nereikejo! Muzikanta issirinkote toki saunu, kad atstojo ir pirslius ir liudininkus! Nerealus muzikantas atiteko mum. :thumbup2.png 
vakara pradeve puikiai, buvo momentu kai nuo juoko skaudejo zandikaulius, nes muzikantas ir juokeliu visokiu mokejo ir anekdotu geru pritaike smile30x30.png Zmogus beprotiskai myli savo darba, tai pastebejo daug zmoniu. Visiskai atsidaves tam. Balsas labai grazus, pats muzikantas vidutinio amziaus tad prisitaike tiek prie jaunesniu tiek prie vyresniu. Ko praseme ta ir gavome net su kaupu. O ir kaina be galo nedidele uz toki jo indeli musu vestuvems. Muzikantas Gintaras, jei kam reikes numerio, rasykite. smile30x30.png


Laba diena! Gal galetumete duoti muzikanto Gintaro numeri?
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti ar iš čia esančių kažkas yra turėję reikalų su grupe excombo? Kokie atsiliepimai apie juos? Dėkui už atsakymus
Atsakyti
Sveiki, gal zinote linksmus muzikantus, vestuviu vedejus Panevezio apylinkese? 4u.gif
Atsakyti
gal buvot susidūrę su alytiškių duetu/grupe "Tuoj"?
Atsakyti
Laba, taip, grojo jie mūsų vestuvėse, likau labai patenkinta, net vakarą vedė, taip buvom sutarę, nes neturėjom jokių pirsliu.
Vestuves buvo nedidelės, ir tikrai šauniai dainavo.
Likau patenkinta.
Labai malonus žmonės!


quote=Zuzucycy,2016 08 25, 20:57]
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti ar iš čia esančių kažkas yra turėję reikalų su grupe excombo? Kokie atsiliepimai apie juos? Dėkui už atsakymus
[/quote]

Papildyta:
Laba,

Atėjau ne visai vestuvių tema, bet jubiliejaus...
Vestuves atšokom prieš du metus puikiai.
O db mamos jubiliejų organizuoju. Ir noriu paklausti, ar kas buvo užsisakę kokį atlikėją, kaip kucinskas, Giulija, ar panašiai... Nes domina kokios jų kainos....
Atsakyti
up.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džast.: 19 rugsėjo 2016 - 17:36
Atejau pasidalinti gerais muzikantais 😁 buvau drauges vestuvese ir jie man laaabai patiko. Tai grupe Nova is panevezio. Vestuvese muzikantas grojo vienas bet seip jie sake yra dviese.nu bet zinokit ka as zinau vienas muzikantas puikiausiai linksmino 50 sveciu.as buvau suzaveta.turi zaidimu ir prie stalo ir ne. Muzika groja tokia kad visi tik eina ir eina sokt...nu va cia tikrai buvo vestuves...
Nes va rugpjuty buvo seses veselia ir va muzikantai is svencioniu buvo tokie lievi kad dieve padek... 70 -mecio baliuj nebent tokius samdyt...nu isvien valsas ir leta muzika.sveciai ziovaut pradejo 23val...
Atsakyti
Laba diena,

Norejau pasiteirauti del vestuviu muzikanto/vedejo, gal kas gali pasiulyti geru is Kauno? Ir kokios mazdaug kainos?
Atsakyti
QUOTE(Jorunaaa @ 2015 10 27, 21:42)
Jeigu kažkas norės įdomesnio kažko - siūlau atlikėją DOW iš Nigerijos, kuris dainuoja ir kalba angliškai, moka kelias lietuviškas dainas, turi DJ ir aparatūrą ir visokią muziką. Mokėjom 280 eur už viską, jie atbuvo apie 6 val. (jie į Kauną atvyko iš Vilniaus) eur. Žodžiu standartas - viskas ko reikia,  bet plius labai fainas ir juokingas afrikietis, buvo labai smagu. 
http://www.didysisve...jai-109589.html Čia info daugiau.  rolleyes.gif



Gal kas ką žino apie šitą atlikėją, nauju sjo kontaktus? Telefonu atsiliepė atlikėjo prodiuseris ir pareiškė, kad atlikėjas Dow išvyko ir jo nebėra. O po pokalbio man dingtelėjo, gal atlikėjas susipyko su prodiuseriu ir iš tikrųjų niekur neišvyko?
Atsakyti
QUOTE(minijuke @ 2016 11 07, 18:54)
pasidomėk šita grupe: www.genuja.lt


as buvau vestuvese kur grojo sitie muzikantai... man tai jie be rysio... nu bet aisku del skonio nesigincyjama. muzika jie groja seniams skirta kam per 60.
Atsakyti

Sveikos, gal isivaizduojate kokia kaina grupes Tabasco ? :)

Atsakyti