Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(une @ 2013 02 25, 22:54)

Kokia man aktuali tema  bigsmile.gif  o jei jau rinkaisi informacija ( arba kitos kurios pasikauste tuo klausimu) , gal man trumpai parasytumet privalumus/ minusus abieju tipu keduciu?  blush2.gif  kurios saugesnes kazin? I ka atkreipt demesi perkant? Kokia normali kaina... Nes isgirdus jusu " dabar pats laikas pirkt" net sucypiau  lotuliukas.gif

Kaip ta psichologe? As irgi turiu minciu pas ja apsilankyt...



as tau pernai buvau pazadejus savo kedute atiduot, tik kiek pamenu ten kazkoki varzta MB buvo kazkur nudejes, tai as nepersigalvojau... tik reik nueit i garaza pasiknist ir aisku jei tau tiks.

Psichologe man labai patiko thumbup.gif , tik ji nescia , neaisku kiek dar bus,,
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 02 25, 22:54)

Kokia faina  bigsmile.gif
Kokia man aktuali tema  bigsmile.gif  o jei jau rinkaisi informacija ( arba kitos kurios pasikauste tuo klausimu) , gal man trumpai parasytumet privalumus/ minusus abieju tipu keduciu?  blush2.gif  kurios saugesnes kazin? I ka atkreipt demesi perkant? Kokia normali kaina... Nes isgirdus jusu " dabar pats laikas pirkt" net sucypiau  lotuliukas.gif

a6 tik amazona ir ebay pavarčiau... yra graziu... raudonu... lotuliukas.gif tikejausi, kad jaunos mamos dviratistes man viska supasakos...

šitos kedes kaina lt naujos 490 doh.gif devetu kolkas nemaciau cia.
Atsakyti
Kedute mes turim paprasta, tokia- My Webpage

Minusai- dirzai ploni, isirezia i kuneli, kai vaikas plonai apsirenges, todel dedam papildomus paminkstinimus.
Pliusai- Kojyciu aukstis reguliuojasi.

Musu dickis su kedute vazinejo iki 4 metu, o gal ir dar ilgiau.Na iki 20 kg tai tikrai.Taip vezdavomes ji i ilgas keliones.

Kodel saugesne, geresne priekine ar galine kedute nezinau, MB rinko ir pirko. unsure.gif
Atsakyti
Davai, kai bus gautos prekės po 5 svarus, tinkamės kur nors jų dalyboms, mana labai smalsu ir kitų kokybę pasižiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2013 02 26, 10:53)
Davai, kai bus gautos prekės po 5 svarus, tinkamės kur nors jų dalyboms, mana labai smalsu ir kitų kokybę pasižiūrėt ax.gif

biggrin.gif Tai kaip supratau meetas pas Ilja? tongue.gif
Atsakyti
Pavargsit lauk iki vasaros ar bent jau velyvo pavasario tu savo daiktu biggrin.gif
Atsakyti
Mergikes, mielai ir pas mane, tik, kad vaikams veiklai vietos mažoka sad.gif Visai kita kalba šiltu metu thumbup.gif
Atsakyti
Ilja, ale ot kokia lotuliukas.gif skudurus issimatuot tai nori i troba isileist ne, vasaros matai reikia laukt, ka as su savo megstiniu vasara veiksiu, ale ot tundra kam as ta megztini sakiausi jei Happy duos doh.gif
Une , del suns ir agurku jau kaip uzsikvatojau, alternatyva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 02 26, 07:02)
as tau pernai buvau pazadejus savo kedute atiduot, tik kiek pamenu ten kazkoki varzta MB buvo kazkur nudejes, tai as nepersigalvojau... tik reik nueit i garaza pasiknist ir aisku jei tau tiks.

Psichologe man labai patiko  thumbup.gif  , tik ji nescia , neaisku kiek dar bus,,

Pamirsau, kad sakei doh.gif Dirstelk , ka prie progos wink.gif

QUOTE(MAMICY @ 2013 02 26, 08:31)
a6 tik amazona ir ebay pavarčiau... yra graziu... raudonu...  lotuliukas.gif  tikejausi, kad jaunos mamos dviratistes man viska supasakos...

šitos kedes kaina lt naujos 490  doh.gif devetu kolkas nemaciau cia.

Nu jo, labai faina kedute ir vaikui ziuret i prieki turetu but daug fainiau...
Atsakyti
Aš irgi kroviausi, kroviausi krepšelį iš tos "penkiasvarinės", bet paskutiniu momentu nusprendžiau nepirkti. Pasižadėjau sau pirma spintą persirinkti, pramėtyti ir tik paskui pildyti. Bet Jūsų įspūdžiai apie pirkinius labai įdomūs.

Une, jei gerai pamenu Taviškiai Mašioto mokykloj mokosi (-ėsi). Gal turi kokios info apie būsimas pirmokų mokytojas. Draugai blaškosi, neišsirenka.
Atsakyti
As norejau daug, bet nespejau, neturejau laiko sad.gif Aciu cacai jog batus man uzsake pabandymui wink.gif Bet siaip gerai, sutaupiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .greitai.: 03 kovo 2013 - 09:08
QUOTE(AGI @ 2013 02 27, 14:52)

Une, jei gerai pamenu Taviškiai Mašioto mokykloj mokosi (-ėsi). Gal turi kokios info apie būsimas pirmokų mokytojas. Draugai blaškosi, neišsirenka.

Mano abu masiotiniai- vienas 2 klasej, kitas paruosiamoj ir kitais merais bus pirmokas.
Yra trys mokytojos Zuzana, Vida ir Ramute. Vida ir Ramute abi grieztos ir kiek zinau abi neblogos, rinkciausi is ju kazkuria.
Atsakyti