Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(.greitai. @ 2013 02 25, 20:19)

Del kelioniu tai as turiu omenyje kitam pavasariui, siai metais Lt. Nebent keliom dienom rudieniui.  Todel ir rasau jeigu ka uzmatysite ateiciai saukite, pradedu dometis, planuotis.  ax.gif

Kitam pavasariui koki gruodi reiketu pradeti ziurinetis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 20:18)
As tai tik uz priekine. Mes taip saviski ilgai veziojom. tiesa sakant iki pat tada, kai aplamai vezioti nustojom  biggrin.gif  musu tokie visai elementari, tokiai mazytei netiktu gal net, tai net ir siulyti nedristu. uztat labai lengvai buvo uzdedama-nuimama, lengva.
kada tie 25 bus dar  ax.gif  rytis va mano aplamai si rudeni 26 tesvere  lotuliukas.gif  veziojom mes ji ilgai su ta sedyne. bet aisku, jis kudena juk, tai tilpdavo  biggrin.gif

o tu dar turi tą kėdę? bigsmile.gif

mano didžioji antrokė sveria ~25 biggrin.gif tik per kojų ilgumą jau tikriausiai niekur netilptų biggrin.gif

va tokias prieky montuojamas aš randu
http://www.amazon.de...a...7993&sr=8-8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 25 vasario 2013 - 20:47
QUOTE(Fruste @ 2013 02 25, 17:54)
nail.gif Jauciat... baltos pedkelnes + melyni batai + ryt i kirpykla.... nai nai nai kaimo grazuole busiu lotuliukas.gif


as tau dar balta megztuka gi turiu.. isidejus i maisiuka meetui laikiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 02 25, 20:50)
as tau dar balta megztuka gi turiu.. isidejus i maisiuka meetui laikiau... doh.gif

a jai ne per gerai? g.gif

nors aš šiandien pusė jos namų išvežiau lotuliukas.gif geru reik dalintis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 21:35)
a jai ne per gerai?  g.gif



ji pas mus tik viena tokia sliekas lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif


"viskas po 5 svarus" uzsakyta.Sikart gavosi 27 daikciukai. 1 prekes kaina 23.15lt. Prasom pasiskaiciuoti kiek kas man busit skolingos.Atiduosit atsiimdamos.

Fruste- tik tavo pirmojo daikto nebuvo.Nezinau net ko norejai, nes internetas nerodo. unsure.gif

O su Mamicy vaiksciosim vienodais baltais kedukais. cool.gif Pvz. Kretoj mus sesemis laikys. bigsmile.gif
Atsakyti
verysad.gif o aš per darbų melejonus net nespėjau savo užsakymo surinkti. sad.gif
tikiuosi gausit prekes,būsit patenkintos ir vėl darysit.. Gal tada spėsiu kažką susirinkti.

***** nebesusikalbu su savo septynmečiu, kaip ir viskas ok, ale nieko negaliu pasakyti, tuoj šoka atgal, akis drasko, aišku nėra stipriai dėl ko pykti, nes ir pati panaši esu.
Caca prisimenu tavo žodžius kas kam atkeršys.. ale vistiek nesmagu.. Būrelių lankyti nebenori, pasirinko pats beisbolą, anglų ir šachmatus.

Nebežinau kaip kaip kalbėtis, pridaręs paskui visokių nesamonių, prieina apsikabina, sako mama atsiprašau, ar atleidi.. trūksta žodžių. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 25, 21:46)
O su Mamicy vaiksciosim vienodais baltais kedukais. cool.gif Pvz. Kretoj mus sesemis laikys. bigsmile.gif

o hija neužsisakė? būtume trynukės lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hija @ 2013 02 25, 21:56)
*verysad.gif  o aš per darbų melejonus net nespėjau savo užsakymo surinkti. sad.gif
tikiuosi gausit prekes,būsit patenkintos ir vėl darysit.. Gal tada spėsiu kažką susirinkti.

******* nebesusikalbu..

*nu va, būsim tik dvynukės smile.gif
** :console mano merga šian visą dieną kaulija, kad ryt išeis anksčiau namo iš mokyklos ir nedalyvaus klasės valandėlėj... per ją jie aptaria kas įvyko per savaitę... visaip bandau išklausti kas nutiko... užsispyrus - "nieko"... reiks ryt eiti pas mokytoją pakalbėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 23:02)
*nu va, būsim tik dvynukės smile.gif
** :console  mano merga šian visą dieną kaulija, kad ryt išeis anksčiau namo iš mokyklos ir nedalyvaus klasės valandėlėj... per ją jie aptaria kas įvyko per savaitę... visaip bandau išklausti kas nutiko... užsispyrus - "nieko"... reiks ryt eiti pas mokytoją pakalbėt  doh.gif

Mamicy, aš dar turiu laiko.. mirksiukas.gif manau spėsiu dar į traukinį..

Maniškiui tai turbūt gero diržo reikia.. nes nieko nebebijo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hija @ 2013 02 25, 21:56)
***** nebesusikalbu su savo septynmečiu, kaip ir viskas ok, ale nieko negaliu pasakyti, tuoj šoka atgal, akis drasko, aišku nėra stipriai dėl ko pykti, nes ir pati panaši esu.
Caca prisimenu tavo žodžius kas kam atkeršys.. ale vistiek nesmagu.. Būrelių lankyti nebenori, pasirinko pats beisbolą, anglų ir šachmatus.

Nebežinau kaip kaip kalbėtis, pridaręs paskui visokių nesamonių, prieina apsikabina, sako mama atsiprašau, ar atleidi.. trūksta žodžių.  doh.gif


mano buvo panasus tarpas, tai uzsiarsinejau visokias situacijas ir nuejau pas mokyklos psichologe pasikonsultuot.. Tikrai atsake i daugeli man kilusiu klausimu, pasake ka vaikas tuo nori pasakyt, pagaliau ir kaip reaguot patare..
kantrybes mama 4u.gif
Kaip man bendradarbe sako.. "mazi vaikai mazi vargai.." Pas ja paaugliniai ir kai isgirstu problemas, tada tikrai suprantu,kad musu bedos dar mazzos.. doh.gif

Papildyta:
Einu filmo ziuret.. Labanakt..
Atsakyti
QUOTE(Hija @ 2013 02 25, 22:04)
Mamicy, aš dar turiu laiko..  mirksiukas.gif  manau spėsiu dar į traukinį..

Maniškiui tai turbūt gero diržo reikia.. nes nieko nebebijo.  doh.gif

As tau tuos per mazus issiksiu, tu tik pirstus prieky prasikirpsi ir busim trynukes. wub.gif

Del vaiku...Ir mes turim visokiu nesklandumu.Pameluoja lygioj vietoj.Slepia nuo musu. Mes suzinom, tada atsiprasineja...Prisimenu save maza, as taip pat darydavau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 25, 18:01)
doh.gif Uztat jau palikau uzstata uz nauja telefona.Vakar vadinasi vaziavom man dviracio pirkti... lotuliukas.gif
Papildyta:

Taip


Tai cia dar nieko... O mes pries kelis metus i turgu vaziavom agurku pirkt. Agurku nenusipirkom, bet nusipirkom suniuka doh.gif doh.gif
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 20:41)
o tu dar turi tą kėdę?  bigsmile.gif

mano didžioji antrokė sveria ~25  biggrin.gif tik per kojų ilgumą jau tikriausiai niekur netilptų biggrin.gif

va tokias prieky montuojamas aš randu
http://www.amazon.de...a...7993&sr=8-8


Kokia faina bigsmile.gif
Kokia man aktuali tema bigsmile.gif o jei jau rinkaisi informacija ( arba kitos kurios pasikauste tuo klausimu) , gal man trumpai parasytumet privalumus/ minusus abieju tipu keduciu? blush2.gif kurios saugesnes kazin? I ka atkreipt demesi perkant? Kokia normali kaina... Nes isgirdus jusu " dabar pats laikas pirkt" net sucypiau lotuliukas.gif
QUOTE(happy @ 2013 02 25, 22:11)
mano buvo panasus tarpas, tai uzsiarsinejau visokias situacijas ir nuejau pas mokyklos psichologe pasikonsultuot.. Tikrai atsake i daugeli man kilusiu klausimu, pasake ka vaikas tuo nori pasakyt, pagaliau ir kaip reaguot patare..
kantrybes mama  4u.gif 
Kaip man bendradarbe sako.. "mazi vaikai mazi vargai.." Pas ja paaugliniai ir kai isgirstu problemas, tada tikrai suprantu,kad musu bedos dar mazzos..  doh.gif 

Papildyta:
Einu filmo ziuret.. Labanakt..

Kaip ta psichologe? As irgi turiu minciu pas ja apsilankyt...

O del antro punkto- nu tik neuzisiciklinkit 4u.gif nebutinai " tas vilkas toks baisus kaip ji piesia" ax.gif gi labai nuo vaiko, nuo auklejimo, ir nuo draugu priklauso... As pvz nerealiai patinka sitas laikas su savo paaugliu wub.gif nors pernai nebuvo labai lengva unsure.gif
Atsakyti