Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 08:17)
pradejau mintyse juo važinėti... kadangi čia visokių dviratisčių yra, tai man kilo toks klausimas. ar logiška galvoti, kad šią vasarą mes su mažaja juo važinėsim? jai metai bus rugsėjo vidury... Žiūriu, kad visos tos dviratinės kėdutės nuo ~ metų... šalmai irgi... g.gif


mazokas man atrodo tas lialius dar vazinet..
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 08:17)
vakar diedas man nupirko dviratį  cool.gif gražų... oranžinį...  biggrin.gif 

pradejau mintyse juo važinėti... kadangi čia visokių dviratisčių yra, tai man kilo toks klausimas. ar logiška galvoti, kad šią vasarą mes su mažaja juo važinėsim? jai metai bus rugsėjo vidury... Žiūriu, kad visos tos dviratinės kėdutės nuo ~ metų... šalmai irgi... g.gif

Mes su dickiu pradejom vazinetis , kai jam buvo kazkur 9 men. ax.gif Aisku, ne po 50km.Bet kokius 5-7km be problemu atlaikydavo. mirksiukas.gif

Su Marija tik pernai pradejom, tai jai buvo beveik 1.5metu.
Atsakyti
5 svaru uzsakyma darysiu po 21 val, taip, kad dar galit mastyti.smile.gif
.greitai., Ilja, Frustes, Mamicy, Cobres uzsakymai gauti.smile.gif

Mamicy- melyni batai tiko?Ar mazi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 25, 17:38)
Mamicy- melyni batai tiko?Ar mazi? bigsmile.gif

spėk biggrin.gif sakė ji iškart žinojo, kad be reikalo man juos veža...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 17:51)
spėk biggrin.gif  sakė ji iškart žinojo, kad be reikalo man juos veža...

Itariu, kad ji juos imerke i koki spirita, kad susitrauktu... bigsmile.gif

p.s. saskaitoje jau matau pinigelius. 4u.gif

Atsakyti
nail.gif Jauciat... baltos pedkelnes + melyni batai + ryt i kirpykla.... nai nai nai kaimo grazuole busiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruste @ 2013 02 25, 17:54)
nail.gif Jauciat... baltos pedkelnes + melyni batai + ryt i kirpykla.... nai nai nai kaimo grazuole busiu lotuliukas.gif

Ir taip darban pirma diena... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 02 25, 10:11)
mazokas man atrodo tas lialius dar vazinet..



QUOTE(Caca* @ 2013 02 25, 16:31)
Mes su dickiu pradejom vazinetis , kai jam buvo kazkur 9 men. ax.gif Aisku, ne po 50km.Bet kokius 5-7km be problemu atlaikydavo. mirksiukas.gif

Su Marija tik pernai pradejom, tai jai buvo beveik 1.5metu.


oj apie 50 km net neina kalba... čia išvis dar klausimas kiek mes važinėsim... man šiaip klausimas ar išvis pirkti kėdutę (kol dar neprasidėjo sezonas ir jų yra) ar išvis net neprasidėti...
ir pvz mačiau būna prieky ir gale montuojamų... jaučiu geriau tokiam mažam pirkti prieky montuojamą? bet jos brangesnės. g.gif kaži verta ?
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2013 02 25, 17:54)
p.s. saskaitoje jau matau pinigelius. 4u.gif

čia maniškius?

spiritui yra geresnis panaudojimas lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 17:55)
oj apie 50 km net neina kalba... čia išvis dar klausimas kiek mes važinėsim...  man šiaip klausimas ar išvis pirkti kėdutę (kol dar neprasidėjo sezonas ir jų yra) ar išvis net neprasidėti...
ir pvz mačiau būna prieky ir gale montuojamų... jaučiu geriau tokiam mažam pirkti prieky montuojamą? bet jos brangesnės.  g.gif kaži verta ?

Bijau sumeluot, bet man atrodo, kad priekines islaiko mazesni svori.Galines tai iki 25kg.
Jei pirkt kede, tai dabar reiketu paskubet, tuojau viskas subrangs.O rudeni vel nupigs...

As irgi ieskausi naujo dviracio, bet nuo rudens nesugebu rasti- tai dydis netinka, tai spalva, tai modelis... doh.gif O ir kaina svarbu. doh.gif Uztat jau palikau uzstata uz nauja telefona.Vakar vadinasi vaziavom man dviracio pirkti... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 17:57)
Papildyta:

čia maniškius?


Taip
Atsakyti
.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 17:51)
spėk biggrin.gif  sakė ji iškart žinojo, kad be reikalo man juos veža...

och ta kuda-barakuda, is jos nieko gero tiketis neverta biggrin.gif

QUOTE(MAMICY @ 2013 02 25, 17:57)
oj apie 50 km net neina kalba... čia išvis dar klausimas kiek mes važinėsim...  man šiaip klausimas ar išvis pirkti kėdutę (kol dar neprasidėjo sezonas ir jų yra) ar išvis net neprasidėti...
ir pvz mačiau būna prieky ir gale montuojamų... jaučiu geriau tokiam mažam pirkti prieky montuojamą? bet jos brangesnės.  g.gif kaži verta ?

As tai tik uz priekine. Mes taip saviski ilgai veziojom. tiesa sakant iki pat tada, kai aplamai vezioti nustojom biggrin.gif musu tokie visai elementari, tokiai mazytei netiktu gal net, tai net ir siulyti nedristu. uztat labai lengvai buvo uzdedama-nuimama, lengva.

QUOTE(Caca* @ 2013 02 25, 18:01)
Bijau sumeluot, bet man atrodo, kad priekines islaiko mazesni svori.Galines tai iki 25kg.

kada tie 25 bus dar ax.gif rytis va mano aplamai si rudeni 26 tesvere lotuliukas.gif veziojom mes ji ilgai su ta sedyne. bet aisku, jis kudena juk, tai tilpdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 24, 22:31)
lotuliukas.gif  Pijoke atsirado.
As tai vakar i gimtadieni vaziavau, buvau uz vairuotoja...
Uztat siandien atsiemiau uz penktadieni ir vakar. ax.gif Norejau labai PT prisiminti, tai su MB portveina atsidarem... Verkem vienas kitam ant peties kaip norim treciakart sugrizti, tiek dar daug ten nepamatyta...

.Greitai.- del kelioniu- as manau, kad pavasariui paciai organizuotis ir dar pigiai jau ryskiai per velu.Rudeniui dar galima kazka ziurinetis. unsure.gif Kai gruodi Rainiu superines kainos pasirode, tada gi saukem, kad griebtumet bilietus kam aktualu, o dabar kainos nenormalios... schmoll.gif Net nezinau ka patart. unsure.gif



Caca, uzsakyma nekeisiu.Aciu. Uzteks pradziai vieno daikto pabandymui. TU teenager batu nesuprantu, nesinori bele pirkti.

Del kelioniu tai as turiu omenyje kitam pavasariui, siai metais Lt. Nebent keliom dienom rudieniui. Todel ir rasau jeigu ka uzmatysite ateiciai saukite, pradedu dometis, planuotis. ax.gif
Atsakyti