Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(ilja @ 2013 02 12, 20:32)
Ga gali ryt į darbą mano daiktukus paimt, privažiuočiau ax.gif

Poryt prigriebsiu.Tiksliau turesiu masinoj. mirksiukas.gif Rytoj nebusiu darbe, su mano abejais vaikais nekas...Ypac su didziuoju.Kas pusvalandi pamedituoju prie jo lovos ir galvoju ar jau vezt i priemimo skyriu ar dar ryto luktelt... verysad.gif
Atsakyti
Labukas,

O kaip ten kokybė tu daikčiukų kur po 5 svarus viskas?Ar jau esant išbandę?

Caca,o dar tęsiasi gripai?Nes tipo saugo močiutė mažąjį mano nuo ligų ir liepia nevesti į darželį.Gal jau reik vesti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2013 02 12, 22:08)
Poryt prigriebsiu.Tiksliau turesiu masinoj. mirksiukas.gif Rytoj nebusiu darbe, su mano abejais vaikais nekas...Ypac su didziuoju.Kas pusvalandi pamedituoju prie jo lovos ir galvoju ar jau vezt i priemimo skyriu ar dar ryto luktelt... verysad.gif

Jetau daktaryte,gydyk savo vaiką unsure.gif Stiprybės ir sveikatos jums 4u.gif Čia iš darbo parsivežei kokią zarazą g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 12, 21:08)
Poryt prigriebsiu.Tiksliau turesiu masinoj. mirksiukas.gif Rytoj nebusiu darbe, su mano abejais vaikais nekas...Ypac su didziuoju.Kas pusvalandi pamedituoju prie jo lovos ir galvoju ar jau vezt i priemimo skyriu ar dar ryto luktelt... verysad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif visiems trims po balioną
Atsakyti
Dellema, dar yra gripu...Gal kiek maziau, bet yra. Mes simet nesiskiepijom ir va rezultatas. doh.gif As 99 proc. gripu sirgau, dickis irgi.Mazoji - nesu tikra. g.gif

Sikart kaip nekeista, visu daiktu kokybe mane tenkina. 4u.gif Emiau laikroduka(nebera), dirzus, rankine(nebera), poncho, megztuka, tuos baltus kedukus, ilgus Ugsus (maloniai nustebino, kad yra visuje labai storas kailis, dabar su jais gerokai per silta), dar melynus batus su kailiuku ir dar vienus sportbatukus.

Sitas dirzas labai patiko thumbup.gif
dirzas

dirzas

batukai su kailiu

poncho

Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 12, 21:08)
Poryt prigriebsiu.Tiksliau turesiu masinoj. mirksiukas.gif Rytoj nebusiu darbe, su mano abejais vaikais nekas...Ypac su didziuoju.Kas pusvalandi pamedituoju prie jo lovos ir galvoju ar jau vezt i priemimo skyriu ar dar ryto luktelt... verysad.gif

o siaube... doh.gif kazkaip aplinkui tas gripas labai vangiai praejo, tai net nepasijaute (tfu tfu tfu)...
Sveikit greiciau, o tau kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 02 12, 21:08)
Poryt prigriebsiu.Tiksliau turesiu masinoj. mirksiukas.gif Rytoj nebusiu darbe, su mano abejais vaikais nekas...Ypac su didziuoju.Kas pusvalandi pamedituoju prie jo lovos ir galvoju ar jau vezt i priemimo skyriu ar dar ryto luktelt... verysad.gif

Oi, sveikatos tavo šeimynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bus gerai ir ketvirtadienį. Popiet dirbi?
Atsakyti
Aciu, miargai, uz pasidalinimus del siurblio 4u.gif eisiu tirt online rinka rolleyes.gif

Ar visos jus turit ir naudojates fb? Nenoretumet ten susikurt grupe ir bendraut? Butu be parkiu galima kelt nuotraukas ir kalbet belekokia tema, negalvojant, kad esi " nuziurimas" ir skaitomas... unsure.gif mane jau po truputi atgraso cia rasyti, jei atvirai unsure.gif mes taip su savo " balandinukem" darom thumbup.gif

Caca, sveikatos tavo pipirams!!!! 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergicos. 4u.gif Bijau dziaugtis, bet siandien nei vienam is vaiku temperatura iki buvusiu sunkiai numusamu beveik 40laipsniu dar neuzkilo. rolleyes.gif Tikiuosi, kad ir neuzkils.

ilja- ryt popiet dirbu. mirksiukas.gif

Une- as kazkokia be nuomones.Facebooku naudojuosi, tik nelabai ji megstu.

Man irgi siurblio reikia.Tik as planuoju jamti lengva, paprasta, su keicimais maiseliais (is tingumo valyt siurbli).tik jamsiu butinai su guminiais ratukais, kad grindu nebraizyt.Bet dar neissirinkau.Neplanuoju moketi daugiau 500-600lt.
Papildyta:
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 12, 21:44)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  visiems trims po balioną

Mb baliono nedavei.Matyt jaucia tavo sirdis, kad jis mums ligos atveju mazai ka padeda... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 02 13, 12:49)
Aciu, miargai, uz pasidalinimus del siurblio 4u.gif  eisiu tirt online rinka  rolleyes.gif

Ar visos jus turit ir naudojates fb? Nenoretumet ten susikurt grupe ir bendraut? Butu be parkiu galima kelt nuotraukas ir kalbet belekokia tema, negalvojant, kad esi " nuziurimas" ir skaitomas...  unsure.gif  mane jau po truputi atgraso cia rasyti, jei atvirai  unsure.gif  mes taip su savo " balandinukem" darom  thumbup.gif

Caca, sveikatos tavo pipirams!!!!  4u.gif

mano sesuo sakė "tėvų daržely" yra uždari forumai. susikuri ir niekas neautorizuotas jų nemato. man tiktų snukiaknygė biggrin.gif man atrodo - kurk. o poto žiūrėsim kur patogiau smile.gif

QUOTE(Caca* @ 2013 02 13, 14:32)
Mb baliono nedavei.Matyt jaucia tavo sirdis, kad jis mums ligos atveju mazai ka padeda... lotuliukas.gif

žinau aš tuos diedus cool.gif

džiaugiuosi dėl gerėjimo ženklų.
Atsakyti
Suradau karsta.gif
Kas sergat, tiems greiciau pasveikt, kas laukiat pavasario - greiciau sulaukit 4u.gif
As nekenciu feisbuko, nezinau kodel , bet nekenciu, bet prisitaikysiu smile.gif
O as skaiciuoju paskutines akimirkas iki isejimo i darba, su viskuo susitaikau, bet keltis kasdiena 6 ryto doh.gif kazkas nezemisko.
Happy as irgi dziaugiuosi savo mazaisiais pametinukais , bet kolkas tik kartais, buna taip graziai uzsizaidzia, bet neduok Dieve isijungia dickis doh.gif
As cia praita savaite tingedavau rytais keltis, tai vaikus pasilikinedavau dalimis, arba du maziai, arba mazius ir dickis.Tada man gerai , vienas su kitu uzsiima, o ir erzelynes istisines namie nera.
Pasidariau torciuka su maskarpone rytojaus dienai, taip skanaiai atrodo wub.gif
Papildyta:
Hija, i kotedza budama tavo vietoj neiciau. Aisku arciau -gerai, vaikui draugai jei butu- labai gerai, bet i kotedza ...nezinau nezinau. Aisku nera blogai, bet isivaizduoju kaip gera turet savo namuka wub.gif
Atsakyti
Klausykit, tik dabar dukra paprotino, kad svaras krito doh.gif kiek ten ta 5 svaru parde ima uz atsiuntima? Caca, jau neuzsakinesi nieko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 13, 18:12)
Klausykit, tik dabar dukra paprotino, kad svaras krito  doh.gif  kiek ten ta 5 svaru parde ima uz atsiuntima? Caca, jau neuzsakinesi nieko?  blush2.gif

Man tu baltu keduku reikia... doh.gif Bet tik ju. Pati tai dabar neuzsakinesiu. schmoll.gif
Atsakyti