Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(happy @ 2013 03 24, 11:49)
pas kaimynka tvarkė.. tik del kainos nzn ar gerai pamenu lyg 1h-50 lt.. g.gif

Jei tikrai tiek, tai ziauriai brangiai...
Caca, as zinau moteri, kuri yra ta darius ( seniai kalbejau, nezinau ar turi darbo), siaip ji labai faina rami moteryte, pasitikeciau isileisdama i namus, bet ar gerai sutvarko neisivaiduoju...
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 24, 14:25)
Jei tikrai tiek, tai ziauriai brangiai...
Caca, as zinau moteri, kuri yra ta darius ( seniai kalbejau, nezinau ar turi darbo), siaip ji labai faina rami moteryte, pasitikeciau isileisdama i namus, bet ar gerai sutvarko neisivaiduoju...

Tas gerai sutvarko - labai jau slidus reikalas... Vienai gali būt gerai, jei reikalavimai nedideli, kitai nieko gero smile.gif o galų gale net ir ta pati tvarkytoja tam pačiam žmogui pradžioj gali labai gerai tvarkyt, o po kiek laiko jau nieko panašaus, kaip kad ir nutiko su maniške - nežinau ar pradžioj labai stengės, o paskui aptingo ir atsipalaidavo, ar tiesiog tiek klientų prisikaupė, kad tik prabėgom, prabėgom, kuo greičiau, ar dar kas, bet darbo kokybė pradžioj ir pabaigoj skyrėsi kaip diena ir naktis, o tvarkytoja tai ta pati, ir aš ta pati, nei reikalaut ko daugiau pradėjau, nei ką.
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 24, 14:25)
Jei tikrai tiek, tai ziauriai brangiai...
Caca, as zinau moteri, kuri yra ta darius ( seniai kalbejau, nezinau ar turi darbo), siaip ji labai faina rami moteryte, pasitikeciau isileisdama i namus, bet ar gerai sutvarko neisivaiduoju...


perskambinau net paklaust , tai pasirodo 1h-20 lt doh.gif nu as cia matyt su savo tarpininkavimo mokesciu paskaiciavau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 24, 14:25)
Jei tikrai tiek, tai ziauriai brangiai...
Caca, as zinau moteri, kuri yra ta darius ( seniai kalbejau, nezinau ar turi darbo), siaip ji labai faina rami moteryte, pasitikeciau isileisdama i namus, bet ar gerai sutvarko neisivaiduoju...



QUOTE(happy @ 2013 03 24, 15:08)
perskambinau net paklaust , tai pasirodo 1h-20 lt  doh.gif  nu as cia matyt su savo tarpininkavimo mokesciu paskaiciavau  lotuliukas.gif  doh.gif

O kaimyne patenkinta jos darbu?

Pupos uogos, jei uzklaustumet tu moteriskiu kontaktu, ar su jomis pakalbetume, buciau amzinai dekinga. 4u.gif Skelbiasi namu tvarkytoju nemazai, bet nezinomo zmogaus bijociau...

Del darbo kokybes tai suprantu, kadkiekvienam individualu.Pvz. mano sesuo man visada labai gerai pagelbedavo.Bet su salyga, kad jai nereikes sveisti virtuves. bigsmile.gif


Atsakyti
Tai ka, mergicos, skelbiu, kad liko 2 paklydeles, kurios savo daiktu is "everything 5 pounds " neatsieme. Tai dellema ir une. Ta, kuri busit paskutine, pas ta bus meetas. tongue.gif

.gretai. , bijodama, kad tik pas ja meetas nevyktu net savo vyra atsiunte daiktu atsiimti. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 03 24, 18:03)
O kaimyne patenkinta jos darbu?


tik viena karta pas ja tvarke.. ji buvo patenkinta...
Atsakyti
Nu , mergicos, sveikiju su vėl sugrįžusia žiema ir su artėjančiomis šv. Velykomis. 4u.gif

Linkiu jums, kad niekada nieko netrūktų- nei laimės, nei sveikatos, nei pinigų, nei...viso kito , ko reikia žmogui.
Ir ačiū, kad jūs esate. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 03 30, 18:32)
Nu , mergicos, sveikiju su vėl sugrįžusia žiema ir su artėjančiomis šv. Velykomis. 4u.gif

Linkiu jums, kad niekada nieko netrūktų- nei laimės, nei sveikatos, nei pinigų, nei...viso kito , ko reikia žmogui.
Ir ačiū, kad jūs esate. 4u.gif

Grazus linkejimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 03 25, 21:08)
Tai ka, mergicos, skelbiu, kad liko 2 paklydeles, kurios savo daiktu is "everything 5 pounds " neatsieme. Tai dellema ir une. Ta, kuri busit paskutine, pas ta bus meetas. tongue.gif

.gretai. , bijodama, kad tik pas ja meetas nevyktu net savo vyra atsiunte daiktu atsiimti. lotuliukas.gif



Tai jau tikrai tik del to lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(happy @ 2013 03 03, 09:17)
Mano abu masiotiniai- vienas 2 klasej, kitas paruosiamoj ir kitais merais bus pirmokas.
Yra trys mokytojos Zuzana, Vida ir Ramute. Vida ir Ramute abi grieztos ir kiek zinau abi neblogos, rinkciausi is ju kazkuria.



O tu nieko nepainioji, mano pirmoke ir 1c dabar mokytoja Zuzana. Nebent ju ten kelios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .greitai.: 26 balandžio 2013 - 22:22
QUOTE(.greitai. @ 2013 04 26, 22:17)
Tai jau tikrai tik del to  lotuliukas.gif
Papildyta:
O tu nieko nepainioji, mano pirmoke ir 1c dabar mokytoja Zuzana. Nebent ju ten kelios  g.gif


aha painioju.. doh.gif pirmoku mokytojos Ramute, Vida ir nauja kazkokia bus..
Atsakyti