Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(Caca* @ 2013 03 06, 22:06)
Bet meetas sventas reikalas, dalyvausiu. 4u.gif


o meetas kada? nutaret jau ar ka praleidau...


QUOTE(ilja @ 2013 03 07, 08:32)
O jūs isivaizduojat, vakar sėdžiu odontologės kėdėj pražiodyta, įvaro į kabinetą ponia Caca ir net nepasisveikina schmoll.gif Nu gerai, gerai nepykstu, galima juk žmogaus iš dantų ir neatpažint lotuliukas.gif


gerai,kad ne pas ginekologa lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadangi nenutarem, tai leidziu sau pasakyt paskutini zodi biggrin.gif rytoj 4u.gif
Ka tik mb pranese, kad jam nebus varzybu, vadinasi bus namuose. O ryt tikrai bus...

Tad labai laukiu visu , kurios norit pasimatyt 4u.gif kaip visada turbut nuo kokiu 6 g.gif
Ir kaip pas mus pasidare madinga sakyti : " tokiu isblizgintu namu kaip pas Caca nesitikekit ir triju pagrindiniu patiekalu nespesiu paruost smile.gif
Atsakyti
Gaila, bet teks šįkart praleist nesudalyvavus, nors labai norėjos pamatyt unės namus, gi 5 metus nemtyti. Smagaus myto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2013 03 07, 11:43)
Gaila, bet teks šįkart praleist nesudalyvavus, nors labai norėjos pamatyt unės namus, gi 5 metus nemtyti.  Smagaus myto smile.gif

Gaila tikrai.... Bet nepamacius nieko neprarandi , tik nudrengtus namus per tiek laiko unsure.gif
Atsakyti
eeeee, taip nesazininga, as rytoj negaliu. verysad.gif

Is "5 svaru" siuntinux jau pas mane. 4u.gif
Atsakyti
Nu ka cioses, as dar normaliai, darbo sociai ir su kaupu, bet nieko susitvarkysiu.
Matu meetas bus, ir smutkes mano yra is 5 svaru. galvoju ka cia sumastyt, noreciau sudalyvaut aisku be galo, bet kazi kaip namiskiai.
Caca prigriebk mano smutke 4u.gif
Varau toliau dirbt, prisidaviau kad gyva dar smile.gif
Atsakyti
turit kas nors ka nors blogo-gero pasakyt apie
http://www.ikea.com/...606/#/S59851606

gal kuri į ikea vaziuosit?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 03 08, 13:47)
gal kuri į ikea vaziuosit?


nea.. laukiu kol pastatys flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 03 08, 13:47)
turit kas nors ka nors blogo-gero pasakyt apie
http://www.ikea.com/...606/#/S59851606

gal kuri į ikea vaziuosit?

Man atrodo pas greitai tokios g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

nebespeju pati susitvarkyti namu.Siokiom dienom susivelia nerealiai (anyta gi nieko netvarko, valgyt negamina... tik mazaja priziuri:oh ).Tai as grizusi namo tik speju valgyt pagaminti ir daiktus i vieta sudelioti.O apie normalu tvarkyma net kalbu nera.Kartais dar i namus darbu prisivezu...Savaitgaliu aukoti tvarkymui nesinori. verysad.gif

Pradejau ieskotis pagalbininkes, bet kol kas paieskos bevaises.Gal kuri is jusu turit pasiulyt kokia namu tvarkytoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 03 24, 10:40)
Pradejau ieskotis pagalbininkes, bet kol kas paieskos bevaises.Gal kuri is jusu turit pasiulyt kokia namu tvarkytoja? 4u.gif


pas kaimynka tvarkė.. tik del kainos nzn ar gerai pamenu lyg 1h-50 lt.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 03 24, 11:49)
pas kaimynka tvarkė.. tik del kainos nzn ar gerai pamenu lyg 1h-50 lt.. g.gif

Ui,brangu...Realiai mano namams sutvarkyti reiketu 4-5 val...Tai 200-250 lt. unsure.gif Mano kaimynei 1x savaiteje panasaus dydzio nama tvarko uz 80lt+ apmoka kelia.Bet ta moteriske nelabai turi sveikatos, tvarko 3 namus, 4to neapsiima. verysad.gif As tai iki 100lt mokeciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 24 kovo 2013 - 12:52