Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

Aš ir noriu meetintis, tik kada čia planuojat? O 5 svarai gal jau kažkur aplinkui "plaukioja"?
Atsakyti
'5 svarai" pagal "trackinga" Poznaneje. Jauciu , kad iki 5tadienio gausim mirksiukas.gif.Tai meetas kita savaite bus pats tas.
Galima ir pas mane.

Cobre, kada tu isskrendi?
Atsakyti
As primygtinai reikalauju pas mane! Nes noriu pagaliau normaliai sudalyvaut meet' e unsure.gif biggrin.gif siai dienai pasirodo tinka ir penktadienis thumbup.gif
Atsakyti
eeee, ketvirtadieni, ketvirtadieni, penktadieni isvaziuoju sad.gif
Atsakyti
Man tinka ir ketvirtadienis ir penktadienis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 03 05, 22:07)
'5 svarai"  pagal "trackinga"  Poznaneje. Jauciu , kad iki 5tadienio gausim mirksiukas.gif.Tai meetas kita savaite bus pats tas.
Galima ir pas mane.

Cobre, kada tu isskrendi?

Vaje, taip butu buve gerai tas siuntinukas dabar verysad.gif Nors ka jau cia griesyti, neplanavau juk as jo ant keliones gauti blush2.gif Bet kai pasakei, tai ir prireike biggrin.gif Ryt isvarau.
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 05, 23:22)
As primygtinai reikalauju pas mane! Nes noriu pagaliau normaliai sudalyvaut meet' e  unsure.gif  biggrin.gif  siai dienai pasirodo tinka ir penktadienis  thumbup.gif


man penktadienis labai tiktu

QUOTE(Cobre @ 2013 03 06, 08:17)
Vaje, taip butu buve gerai tas siuntinukas dabar  verysad.gif Nors ka jau cia griesyti, neplanavau juk as jo ant keliones gauti  blush2.gif  Bet kai pasakei, tai ir prireike  biggrin.gif  Ryt isvarau.


kur varai?
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 03 06, 08:55)
man penktadienis labai tiktu
kur varai?

I osla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 06, 08:17)
Vaje, taip butu buve gerai tas siuntinukas dabar  verysad.gif Nors ka jau cia griesyti, neplanavau juk as jo ant keliones gauti  blush2.gif  Bet kai pasakei, tai ir prireike  biggrin.gif  Ryt isvarau.

ilgam jau iskeliauji?

Pagal trckinga, jau Kaune siuntinys.Jauciu, kad rytoj gausiu. ax.gif bet tau jau bus per velu, ar ne?..

As tai juodai uzsikasus darbuose.Dirbu uz 2, penktadieni, pries ilga savaitgali dirbsiu uz 3.O dar ant galvos "mokinuka" turiu (rezidenta).Jam apie 40metu.Ilja mate, neblogas toks. biggrin.gif Nesuprantu ar jis mano studentas, ar as jo... g.gif

Bet meetas sventas reikalas, dalyvausiu. 4u.gif


Kazi kaip Frustei pirmoji savaite darbe, naujose pareigose???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2013 03 06, 22:06)
ilgam jau iskeliauji?

Pagal trckinga, jau Kaune siuntinys.Jauciu, kad rytoj gausiu. ax.gif bet tau jau bus per velu, ar ne?..

As tai juodai uzsikasus darbuose.Dirbu uz 2, penktadieni, pries ilga savaitgali dirbsiu uz 3.O dar ant galvos "mokinuka" turiu (rezidenta).Jam apie 40metu.Ilja mate, neblogas toks. biggrin.gif Nesuprantu ar jis mano studentas, ar as jo... g.gif

Bet meetas sventas reikalas, dalyvausiu. 4u.gif
Kazi kaip Frustei pirmoji savaite darbe, naujose pareigose???? g.gif

ne, kita savaite jau grisiu.

bus per velu, bet nieko, turesiu del ko grizti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 06, 22:10)
ne, kita savaite jau grisiu.

bus per velu, bet nieko, turesiu del ko grizti  biggrin.gif

Materialiste.Grizta del smutkiu... schmoll.gif

p.s. gero skrydzio. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 07 kovo 2013 - 08:11
Aha, Caca, neblogas tas rezidentas, visai ne rezidentiškai pasirodė ir vis bandė mus iš tavęs atimt bigsmile.gif Iš pradžių galvojau, kad man su amžiaus nustatymu jau negerai, bet matai, reiškias viskas tvarkoj. Tai dar kartą įrodo, kad siekti savo tikslo niekada ne per vėlu.
O jūs isivaizduojat, vakar sėdžiu odontologės kėdėj pražiodyta, įvaro į kabinetą ponia Caca ir net nepasisveikina schmoll.gif Nu gerai, gerai nepykstu, galima juk žmogaus iš dantų ir neatpažint lotuliukas.gif Jetus, šiandien vėl einu, tik jau su vaikiu mažuoju, nežinau kaip ten jam išsėdėt seksis, kol man akmenus nubrūžins g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 07 kovo 2013 - 08:37