Įkraunama...
Įkraunama...

<<<Mes jau pastatėme 9>>>

QUOTE(une @ 2013 03 03, 23:39)
Dar pagalvojau, kad tu mokyklu kova man primena Kaunas vs Vilnius- kuris geresnis  biggrin.gif

Gero skrydzio wink.gif


Pakalbesim, kai tave matysiu, kad paskui neprisigalvociau ko mirksiukas.gif biggrin.gif

Aciu, kazkaip jau pradedu noreti prasiblaskyti. Paziuresiu, gal ten jau pavasariu kvepia biggrin.gif Pernai ten anksciau pavasaris atejo smile.gif
Atsakyti
O istikruju tai visai nelaiku isvarai. Mano mazei kaip tik sloga bagesi( pagaliau) galvojau koki meetuka ant smugio paskelbti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 04, 00:07)
O istikruju tai visai nelaiku isvarai. Mano mazei kaip tik sloga bagesi( pagaliau) galvojau koki meetuka ant smugio paskelbti...  smile.gif

biggrin.gif yra ir pliusu tame - neesancius galima apkalbeti mirksiukas.gif uztat ir stengiuosi beveik visada sudalyvauti lotuliukas.gif
Atsakyti
O taip lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beja, susitariau, kad uzsuks ta jusu su happy dazytoja , aciu uz kontakta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 04, 01:16)
O taip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Beja, susitariau, kad uzsuks ta jusu su happy dazytoja , aciu uz kontakta  4u.gif

nezinau ar sutarsit del kainos, bet siaip ji man gerule - negaliu nei vieno blogo zodelio pasakyti, net ir prie didziausiu noru.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 03, 19:51)
Reziume, kad vaikai gauna ta pati, o rinkliavos masiote pastovios. Jei tai tiesa, tada gal kazkam vistik aktualu tai renkantis mokykla. O jei ne tiesa, tai kodel tu mitu nesugriovus  mirksiukas.gif


man Ryte netiko tai,kad prailginta veda kita mokytoja, pas kuria suveda vaikus is visu klasiu ir realiai ji tik paziuri,kad vaikai galvu nenusisuktu, pamoku realiai ten nelabai paruosia o ir vaikai jos nemegsta.. Cia man viena mama pasakojo kurios abu vaikai Ryte mokinasi.
QUOTE(une @ 2013 03 03, 20:37)
Gal sugrioviau koki mita? smile.gif happy, ar tik ne tu pries ten einant klausei ar per menesi mokam  400lt?  g.gif


nu man ir gaunasi panasiai 400 lt/ uz vaika (200lt prailginta +9lt*21 diena maistas (pietus ir pavakariai)) kai domejausi tai Ryte maisto kaina buvo panasi,. gal 1-2Lt pigiau, prailginta kainavao tada 130 lt/ menesiui. Bet realiai mes po prailgintos net kuprines namo nesinesam,nes pamokos buna paruostos ir namie daugiau nesimokinam,
Uz choreografija, Trepsiuko bureli- nemokam nieko
uz baseino 1 karta-mokam 10 lt

QUOTE(une @ 2013 03 03, 23:39)
Dar pagalvojau, kad tu mokyklu kova man primena Kaunas vs Vilnius- kuris geresnis  biggrin.gif


Aisku KAUNAS umn.gif

QUOTE(une @ 2013 03 04, 00:07)
O istikruju tai visai nelaiku isvarai. Mano mazei kaip tik sloga bagesi( pagaliau) galvojau koki meetuka ant smugio paskelbti...  smile.gif



noriu
4u.gif
QUOTE(une @ 2013 03 04, 01:16)
Beja, susitariau, kad uzsuks ta jusu su happy dazytoja , aciu uz kontakta  4u.gif

nereali moteriske 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 04 kovo 2013 - 11:53
Gavau savo siuntinį ( su bendradarbėm siuntėm) iš 5pounds, tai rodau, kas netiko, gal kuri norit pasimatuot ax.gif
Suknelė 12 dydis Man reikia kokio 14, šita siauroka

Žalsva tunika dydis m/l, mažoka, be to paveikslėlis labai jau ne mano stiliaus. Nesupratau kaip aš ją įsivaizdavau, bet man stipriai per vaikiška.

Patiko: Batai mėlyni
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 03 04, 11:52)
.
nu man ir gaunasi panasiai 400 lt/ uz vaika (200lt prailginta +9lt*21 diena maistas (pietus ir pavakariai)) kai domejausi tai Ryte maisto kaina buvo panasi,. gal 1-2Lt pigiau, prailginta kainavao tada 130 lt/ menesiui. Bet realiai mes po prailgintos net kuprines namo nesinesam,nes pamokos buna paruostos ir namie daugiau nesimokinam,
Uz choreografija, Trepsiuko bureli- nemokam nieko
uz baseino 1 karta-mokam 10 lt
Aisku KAUNAS  umn.gif
noriu
4u.gif


Idomu kodel nevienodai ta baseino kaina? g.gif dabar N vel pradejo vest i baseina pagal ta projekta- nemokamai.
O del tu 400lt, tai cia pietus , prailginta nesiskaito . Gi jei tau reikia, tai bet kurioj mokykloj valgytu ir ja lankytu ( tik pas mus brangi ji, bet kAip tu sakai- atidirba mokytojos pilnai joje). Ejo kalba apie visokias rinkliavas- mokytojom, priemonem, uzsiemimam ir pns....


O i " noriu" atvaryk wink.gif gal ir daugiau norinciu bus? Ketvirtadieni pvz man labai tiktu rolleyes.gif

Ai, miargai, labai labai reikia Laisvalaikio korteles cool.gif saviskes nepratesiau, o dabar vieno apsipirkimo su ja reikia. Gal turit? , 4u.gif
Atsakyti
Une del baseino, tai zinau,kad kitais metais mums kazkiek laiko nemokamai bus, pagal kazkoiaprograma.. Gal del to.. Ir pernai vienas kartas kainavo 6 lt, siemet 10lt
Del tu 400lt tai taip..cia papildomos islaidos.. Parasiau uz ka..
I fonda renkam po 200lt/metams, bet daugiau nieko papildomai nemetam..

Turiu DAILY kortele, gal tinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 04 kovo 2013 - 19:12
Nea, reikia laisvalaikio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 04, 17:45)

O i " noriu" atvaryk wink.gif gal ir daugiau norinciu bus? Ketvirtadieni pvz man labai tiktu  rolleyes.gif

ei dafai ne ketvirtadieni...

beje prailginta mano mergiotei 10 lt/dieną. Tai gaunasi mazdaug tie patys 200 lt...
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 03 04, 18:45)
O i " noriu" atvaryk wink.gif gal ir daugiau norinciu bus? Ketvirtadieni pvz man labai tiktu  rolleyes.gif

Ai, miargai, labai labai reikia Laisvalaikio korteles  cool.gif  saviskes nepratesiau, o dabar vieno apsipirkimo su ja reikia. Gal turit? ,  4u.gif

Une, noriu ir aš į meetą.. ax.gif

Kortelės nituriu.sad.gif

Kitą savaitę MB nebus, galim pas mane kokį mini meetą pasidaryti, jei yra norinčių... blush2.gif
Atsakyti