Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Jinafire @ 2013 02 08, 10:21)
Ieinat i savo accounta, paspaudziat virsuj mazom raidytem uzrasa amazon prime, po to desinej pasirenkat › Help and FAQs. Ir susirasit signing up  mirksiukas.gif

paskaiciau ziuriu ir as prisijungus prie to tinklapio ir bandau daryti..
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 02 08, 10:31)
merginos o kaip sekat mytoys.de siuntas> ?
pagal ju nuorodele matau kad issiusta, o toliau kiek suprantu reikia ziureti post.lt. Bet tai kad niekur nera tokio koduko su kuriuo galima butu sekti siunta post.lt  g.gif
perku is ten ne pirma karta, bet jau nepamenu kaip anksciau buvo. Gal kas pasidalins savo patirtimi  4u.gif

Čia per paštą siunčia, tai tokio detalaus siuntimo nematom, kaip per DHL. Tiesiog rodo, kiek procentų atsiuntimo jau įvykdyta. O kur tas siuntinys - neaišku. O numeris turi būti gautas į el.paštą.Bet, kiek pamenu, tai vis tiek siunta sekama dhl.de.

QUOTE(smiltute11 @ 2013 02 08, 11:16)
Mane ir labai domintu pirma karta uzsakiau ir niekaip nerandu....o kas pristato musu pastas?

Taip.paštas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 08 vasario 2013 - 10:46
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 08, 10:37)
o kam lakstyt po sandėlius, kai yra kompiuoteriuose viskas  rolleyes.gif  nežinau.... kol man kas iš čia rašančių neparašys,kad užsisakė 100 siuntų vienu metu po 75lt ir nieko nemokėjo- tol netikėsiu tuom  ax.gif

Parašiau 100 tik del grazaus skaiciaus smile.gif logiskai mastant tai ir 2-3 siuntiniai jau virsija leistina 75 Lt sumą, bet dar niekam nera ju apipvmine smile.gif As meniskai as esu per viena diena poos minuciu intervalu iš Iherb nupirkusi 3 krepsius, su maximalia leistina verte, neapmokestino.
O del 100 siuntiniu po 75 Lt tai jau kabintusi ne prie siuntinių kiekio, o prie to, kad galbut vykdote nedeklaruota komercinę veikla ir turite susimoketi importo PVM kaip nuo komercines siuntos nuo pirmo lito.
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 08, 10:40)
jus turbut nebuvot susidurusi su tuo. tai as galiu patvirtinti zodzius, kad viskas sekama ir ziurima. siuntos iki 75lt yra nemokercines, o kai prasideda tokie kiekiai patenki i juodaji sarasa, ir siuntas seka ir ziuri kiek ju ir mazdaug po tri ju menesiu jau apmokestina ar ir iki 75lt siuntas, tuomet pradeda siusti kitu adresu ir kito zmogaus adresu. kol apeina rata ir vel. tikrai jau siustis neribotai neiseina.

aisku cia kalba eina apie 5 siuntinius, del ju vargiai ar ka kibs.

Tai as ir sakau, kad del 5 siuntinių nekibs, bet prie 100 siuntinių kibs tik tada jei įrodys, kad vykdote komercinę veiklą.
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2013 02 08, 09:56)
Labai ačiū už diskusijas praėjusioje temoje apie sijonėlius bet pati blogai užklausiau TUTU sijonėliai tai tiulis bet man šokio kolektyvui reikia va tokių pūstukų sijonėlių:
user posted image

jų LT kainos apie80-100Lt o AliExpress gaunasi apie40-50Lt bet man kiekis yra 10vnt tuomet baidausi mokesčių, susirašiau su pardavėju sutinka supakuot po du į atskirus siuntinius, dar siųlina kad įkainuos 15doleriu bet ar čia taip bus gerai? tuomet gal siųst visus kartu (darytu nuolaidų)?


Aliexpress ir pigesniu galima rast, nei 40-50 lt. Ir siuntimas nemokamas.. rolleyes.gif
Tai galit po 3 sijonukus pvz pirkt. Kad po 3 sudetu (na, viename 4) sijonukai butu, i pakuote.
Gautusi 3 siuntinukai.. Nu kazkaip abejoju, kad kas nors prisikabintu del to g.gif
Ir ir kinieciai, nesuprasi kaip jie ten ka siuncia doh.gif Esu uzsakius is to pacio pardavejo, valandos begy du siuntinukus. Vienas atejo po 2 savaiciu, kitas, po menesio... smile.gif Ir suprask, kaip nori. Nors issiusti ta pacia diena buvo.
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 08, 07:43)
Die Sendung konnte nicht zugestellt werden, da der Empfänger nicht angetroffen wurde, und wird gelagert. Der Empfänger wurde benachrichtigt.

As kazkaip abejoju, kad veze smile.gif Gali but toks variantas, kad pristate i mano pasta ir lapeli tik siandien gausiu  doh.gif

Zodziu..Radau lapuka siandien, kaip ir tikejaus lotuliukas.gif Atvezt turejo pasto kurjeriai(LPexpress) Bet lapuka kazkodel atnese musu pasto pastininke ir tik siandien, kai siunta, tipo ,bande vakar pristatyt lotuliukas.gif Aisku tas pasto kurjeriu sandelys nuo namu tai toooooli.Zodz, as pasiskambinau kurjeriui, paklausiau, kodel man niekas siuntinio neatveze.Jis sako, gal laiptines durys koduotos, bla, bla biggrin.gif Sakau, kad ne ir kad namie istisai buvom, bet niekas neskambino i duris,o ir lapelis tada vakar butu paliktas, o ne siandien.Po ilgu diskusiju pazadejo siandien atvezt iki 16h biggrin.gif Kazi kaip cia viskas baigsis lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(deltadu @ 2013 02 07, 15:18)
Bet kodėl neprašo niekur el. adreso? Juk prisijungiant jo reikia.

bandykite per kita narsykle jungtis rolleyes.gif

QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 02 08, 08:23)
Ne nu čia tai viršūnė prieš mėn pirkau is www.Amazon.co.uk šiandien tikrinu bankinę sąskaitą rezervuota 201Lt (49svarai) eina na  blink.gif tipo už metinę narystę nu jopapa, kad susinervinau kas jų prašė, aš nenoriu doh.gif
Tai dabar teks pavargt kol susirašinėsiu kad atšauktų  doh.gif
Ar taip yra kam buvę, kad savavališkai rezervuotų?


doh.gif reikia gi skaityti akciju salygas

QUOTE(Gute444 @ 2013 02 08, 11:53)
Parašiau 100 tik del grazaus skaiciaus smile.gif logiskai mastant tai ir 2-3 siuntiniai jau virsija leistina 75 Lt sumą, bet dar niekam nera ju apipvmine smile.gif As meniskai as esu per viena diena poos minuciu intervalu iš Iherb nupirkusi 3 krepsius, su maximalia leistina verte, neapmokestino.
O del 100 siuntiniu po 75 Lt tai jau kabintusi ne prie siuntinių kiekio, o prie to, kad galbut vykdote nedeklaruota komercinę veikla ir turite susimoketi importo PVM kaip nuo komercines siuntos nuo pirmo lito.
Papildyta:

Tai as ir sakau, kad del 5 siuntinių nekibs, bet prie 100 siuntinių kibs tik tada jei įrodys, kad vykdote komercinę veiklą.

drinks_cheers.gif labai teisingai viska paraset
Atsakyti
Merginos gal padėsit, vis bandau padaryti užsakymą iš sportsdirecto, anksčiau esu užsakinėjus jokių problemų nebuvo, o dabar kliūna postcode. Rašo ,kad mano postcode invalid. Kaip ten reikia rašyti, kad tiktų, nes standartiškai pvz LT55126 jiems netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 02 08, 11:46)
Merginos gal padėsit, vis bandau padaryti užsakymą iš sportsdirecto, anksčiau esu užsakinėjus jokių problemų nebuvo, o dabar kliūna postcode. Rašo ,kad mano postcode invalid. Kaip ten reikia rašyti, kad tiktų, nes standartiškai pvz LT55126 jiems netinka  unsure.gif

O be LT nebandet? Aš man rods visur rasau be LT, tik skaicius.
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 02 08, 11:46)
Merginos gal padėsit, vis bandau padaryti užsakymą iš sportsdirecto, anksčiau esu užsakinėjus jokių problemų nebuvo, o dabar kliūna postcode. Rašo ,kad mano postcode invalid. Kaip ten reikia rašyti, kad tiktų, nes standartiškai pvz LT55126 jiems netinka  unsure.gif


Man taip buvo kai norejau moketi per Pay pal, vis rode kad neteisingas pasto kodas, tai paciame paypale reikia pakeisti be LT raidziu, ir paciam SD rasykite be LT
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 02 08, 12:48)
O be LT nebandet? Aš man rods visur rasau be LT, tik skaicius.



Ačiū 4u.gif praėjo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 07, 23:36)

beda, kad jie neraso telef. numerio prie adreso smile.gif prasiau, bet vis tiek neirasydavo.

Aha, katik kurjeris atveze deze ir pasiskunde del sito.Siuntos tikrai nebande vezti, nes sake veza pirma tiem, su kuriais susikambina ir zino, kad bus namie doh.gif
Kaip tiem vokieciam ikalt, kad rasytu ta telefono numeri ant siuntos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 07, 19:23)
jau kelinta diena dairausi į Mytoys.de siūlomus kombius, bet bijau kad mano smulkiai dukrytei bus per laisvas. Gal kas turit tarkim 110 ar 116 dydžio ir galėtų pamatuot pagrindinius išmatavimus. arba bet kurio kito dydžio, galėčiau daug maž orientuotis. Būčiau labai dėkinga
http://www.mytoys.de...1.06.25/2330733

Prisiminiau, kad buvo toks prašymas... Turim 110 d., tai išmatavimai tokie:
striukės ilgis nuo peties 44 cm, nugaroje ties viduriu 47 cm, atstumas tarp pažastų 42 cm, rankovės ilgis nuo peties įsiuvo 40 cm, nuo pažasties 35 cm
kelnių vidinė klešnių siūlė 46 cm, visas ilgis 76 cm, liemuo 29 cm (dar galima siaurint, o taip pat tempiasi, jei reikia)
4u.gif

O šiaip maniškė irgi prie smulkių ir itin lieknų smile.gif Bet nieko, normaliai nešioja. Dėl kelnių išvis jokių problemų, o striukė tikrai platesnė, bet nei iškrenta, nei ką - apačia susitraukia, pečiai normaliai. Jei bus įdomu, galėsiu dar foto atsiųst kaip realiai ant jos atrodo 4u.gif
Atsakyti