Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

merginos o kaip sekat mytoys.de siuntas> ?
pagal ju nuorodele matau kad issiusta, o toliau kiek suprantu reikia ziureti post.lt. Bet tai kad niekur nera tokio koduko su kuriuo galima butu sekti siunta post.lt g.gif
perku is ten ne pirma karta, bet jau nepamenu kaip anksciau buvo. Gal kas pasidalins savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 08, 09:05)
skaitant kas parašyta su žvaigždute,tai spėju LT ribose negalioja?  rolleyes.gif

Kaip negalioja - tikrai galioja mirksiukas.gif Štai ČIA visos tikslios kainos, terminai ir sąlygos 4u.gif
Vienintelis niuansas, kaip suprantu, kad išsiųsti reikia iš terminalo... o jų vis tik ne kiekviename mieste yra. Bet matau, irgi vis įrengia naujų terminalų - jau ir Alytuj, ir Telšiuose yra.
Atsakyti
Perku GAP Vilniuje ( užsakinėsiu 7madienį, nes išvykstu). Pirmenybė vilnietėms. Naudosiu -30% ir papildomai -15% (-30 galioja nenuolaidinėms prekėms). Nuorodas siųsti el. paštu- voxi@inbox.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voxi: 08 vasario 2013 - 09:49
Labai ačiū už diskusijas praėjusioje temoje apie sijonėlius bet pati blogai užklausiau TUTU sijonėliai tai tiulis bet man šokio kolektyvui reikia va tokių pūstukų sijonėlių:
user posted image
user posted image

jų LT kainos apie80-100Lt o AliExpress gaunasi apie40-50Lt bet man kiekis yra 10vnt tuomet baidausi mokesčių, susirašiau su pardavėju sutinka supakuot po du į atskirus siuntinius, dar siųlina kad įkainuos 15doleriu bet ar čia taip bus gerai? tuomet gal siųst visus kartu (darytu nuolaidų)?


Dabar dar į kuprinių temą: pirkome (praėjusią savaitę) iš Ebey.de auksiono būdų išsvajotąją žirgų kuprinę tai esu sužavėta wub.gif pati su tokia mielu noru eičiau dar kartą į mokyklą, kokybė kaip ir viskas HELITZ aukštam lygį.
Dėl mokėjimo tai iš pusės metų gaudynių nesiūlyčiau pirkti (viso komplekto 8dalių) brangiau nei 50eurų 4u.gif nes tikrai surasit ir laimėsit kuriuo nors metu o siuntimas man kainavo 5,99euro paprastu paštu, visi pardavėjai buvo sukalbami kurie ir nerodė kad siųstu į LT.
user posted image
Atsakyti
sany bet juk muitinė matys,kad jum skirtos penkios siuntos iš to paties siuntėjo 4u.gif nebent siųstis kas savaitę 4u.gif ir tai tikimybė yra,kad susirinks visi daiktai vienoj vietoj.... Manau neverta už siuntimą mokėti papildomai...nes muitinė yra muitinė... juk daug kas taip elgtųsi,jei būtų galima į atskirus pakuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 08, 09:26)
Jau susitvarkiau  rolleyes.gif


Gal isduosit paslapti kaip? as nerandu ir nezinau ar esu paspaudus kazka panasaus ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2013 02 08, 10:56)


jų LT kainos apie80-100Lt o AliExpress gaunasi apie40-50Lt bet man kiekis yra 10vnt tuomet baidausi mokesčių, susirašiau su pardavėju sutinka supakuot po du į atskirus siuntinius, dar siųlina kad įkainuos 15doleriu bet ar čia taip bus gerai? tuomet gal siųst visus kartu (darytu nuolaidų)?


Gal yra galimybė siųstis tuos po 2 supakuotus skirtingais adresais? Pas vieną pažįstamą, pas kitą? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 02 08, 07:23)
Ne nu čia tai viršūnė prieš mėn pirkau is www.Amazon.co.uk šiandien tikrinu bankinę sąskaitą rezervuota 201Lt (49svarai) eina na  blink.gif tipo už metinę narystę nu jopapa, kad susinervinau kas jų prašė, aš nenoriu doh.gif
Tai dabar teks pavargt kol susirašinėsiu kad atšauktų  doh.gif
Ar taip yra kam buvę, kad savavališkai rezervuotų?


kazkur pirkdama pasirinkote PRIME..susiraskite savo acounte ir nuimkite varnele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 08, 10:02)
sany bet juk muitinė matys,kad jum skirtos penkios siuntos iš to paties siuntėjo  4u.gif  nebent siųstis kas savaitę  4u.gif  ir tai tikimybė yra,kad susirinks visi daiktai vienoj vietoj.... Manau neverta už siuntimą mokėti papildomai...nes muitinė yra muitinė... juk daug kas taip elgtųsi,jei būtų galima į atskirus pakuoti  4u.gif

Na juk muitine PVm skaičiuoja tik tada kai vino siutinio verte didesne nei 75 Lt, o tu siuntiniu iki 75 kad ir simta ta pacia diena gauk, negali pvminti. Manau siuo atveju reiktu paskaiciuoti kas pigiau ar viena karta susimoketi PVM ir 30 lt pastui, ar moket uz 5 ar kiek ten siuntiniu siuntimą.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 02 08, 11:10)
Na juk muitine PVm skaičiuoja tik tada kai vino siutinio verte didesne nei 75 Lt, o tu siuntiniu iki 75 kad ir simta ta pacia diena gauk, negali pvminti. Manau siuo atveju reiktu paskaiciuoti kas pigiau ar viena karta susimoketi PVM ir 30 lt pastui, ar moket uz 5 ar kiek ten siuntiniu siuntimą.

o kas nors bandėt 100vnt savo adresu siųstis po 75lt? cool.gif nugi nebūkit naivūs... netikiu,kad tai įmanoma..
Atsakyti

merginos o kaip sekat mytoys.de siuntas> ?
pagal ju nuorodele matau kad issiusta, o toliau kiek suprantu reikia ziureti post.lt. Bet tai kad niekur nera tokio koduko su kuriuo galima butu sekti siunta post.lt g.gif
perku is ten ne pirma karta, bet jau nepamenu kaip anksciau buvo. Gal kas pasidalins savo patirtimi 4u.gif

Mane ir labai domintu pirma karta uzsakiau ir niekaip nerandu....o kas pristato musu pastas?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 08, 10:06)
Gal isduosit paslapti kaip? as nerandu ir nezinau ar esu paspaudus kazka panasaus ar ne  blush2.gif


Ieinat i savo accounta, paspaudziat virsuj mazom raidytem uzrasa amazon prime, po to desinej pasirenkat › Help and FAQs. Ir susirasit signing up mirksiukas.gif
Atsakyti