Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(deltadu @ 2013 02 07, 22:58)
Norite pasakyti, kad 3 sav. negaunate siuntinio iš SD? blink.gif


Ne, negaunu atsakymo i 4 laiskus doh.gif

QUOTE(magute @ 2013 02 07, 23:27)
pabandyk tiesiai is ju puslapio rasyti. ten kazkur yra forma uzpildyti.


jau bandziau ir per ten, ir tiesiai email, atrodo kad mane ignoruoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 07, 23:51)
Šiandien aptikau - gal kam pravers:
akcija siunčiant iš Loginpost terminalo su LexSystem kurjeriu tiesiai gavėjui bigsmile.gif
http://www_loginpost_lt/lt/pagrindinis

user posted image

Tiesiai į namus gaunasi netgi pigiau, nei registruotas virš 500g siuntinys paštu smile.gif

Ačiū už nuorodėles 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ne nu čia tai viršūnė prieš mėn pirkau is www.Amazon.co.uk šiandien tikrinu bankinę sąskaitą rezervuota 201Lt (49svarai) eina na blink.gif tipo už metinę narystę nu jopapa, kad susinervinau kas jų prašė, aš nenoriu doh.gif
Tai dabar teks pavargt kol susirašinėsiu kad atšauktų doh.gif
Ar taip yra kam buvę, kad savavališkai rezervuotų?
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 07, 23:36)
nesiojam smile.gif labai aukstos kokybes batai wink.gif  4u.gif
beda, kad jie neraso telef. numerio prie adreso smile.gif prasiau, bet vis tiek neirasydavo. paskutini karta emiau is pasto, tai nebuvo problemos biggrin.gif
o ka tiksliai raso dhl.de? idek vokiskai. jeigu veze i namus, tada reiketu skambinti i LT pasto kurjeriu tarnyba. dabar lyg persivadine, bet gali surasti per post.lt arba pasto telef. suzinoti  4u.gif

Die Sendung konnte nicht zugestellt werden, da der Empfänger nicht angetroffen wurde, und wird gelagert. Der Empfänger wurde benachrichtigt.

As kazkaip abejoju, kad veze smile.gif Gali but toks variantas, kad pristate i mano pasta ir lapeli tik siandien gausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 08, 00:16)
as aviu... man visai patinka ju kokybe  4u.gif

QUOTE(murashke @ 2013 02 08, 00:36)
nesiojam smile.gif labai aukstos kokybes batai wink.gif  4u.gif

uz kiek pirkot?
ar man apsimoka uz zieminius ilgaaulius batus kainavusius 200, moketi 90 pinigu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 08 vasario 2013 - 07:47
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mistorija: 08 vasario 2013 - 08:14
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 02 08, 07:23)
Ne nu čia tai viršūnė prieš mėn pirkau is www.Amazon.co.uk šiandien tikrinu bankinę sąskaitą rezervuota 201Lt (49svarai) eina na  blink.gif tipo už metinę narystę nu jopapa, kad susinervinau kas jų prašė, aš nenoriu doh.gif
Tai dabar teks pavargt kol susirašinėsiu kad atšauktų  doh.gif
Ar taip yra kam buvę, kad savavališkai rezervuotų?



ne savavališkai, kažkur varnelę uždėjot, ar kažką pnanašaus.
Vis tiek buvo kažkoks jūsų sutikimas.
O šiaip merginoms taip yra buvę ir joms nuėmė tą narystę ir pinigus grąžino, bet smulkiau nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 02 08, 09:21)
ne savavališkai, kažkur varnelę uždėjot, ar kažką pnanašaus.
Vis tiek buvo kažkoks jūsų sutikimas.
O šiaip merginoms taip yra buvę ir joms nuėmė tą narystę ir pinigus grąžino, bet smulkiau nepamenu.

Aš tik pamačiusi iškarto laišką rašiau sakė grąžins per 2-3 darbo dienas tai svaras apsikeis bus nuostolio nu ka padarysi tipo buvo nemokama narystė menesį ir poto prasitęsė automatiškai bet aš tikrai sąmoningai nesirinkau tos narystes.
Žodžiu lauksiu atgal pavedimo.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 02 08, 07:23)
Ne nu čia tai viršūnė prieš mėn pirkau is www.Amazon.co.uk šiandien tikrinu bankinę sąskaitą rezervuota 201Lt (49svarai) eina na  blink.gif tipo už metinę narystę nu jopapa, kad susinervinau kas jų prašė, aš nenoriu doh.gif
Tai dabar teks pavargt kol susirašinėsiu kad atšauktų  doh.gif
Ar taip yra kam buvę, kad savavališkai rezervuotų?




o tai nesirinkot kazkoki prime siuntima pirma kart fo free g.gif

o tai kam isvis list i ta naryste? as tai nesuprantu, kiek perku, niekad problemu neturejau, nelendu kur nereikia ir problemu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 08 vasario 2013 - 08:59
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 08, 00:51)
Šiandien aptikau - gal kam pravers:
akcija siunčiant iš Loginpost terminalo su LexSystem kurjeriu tiesiai gavėjui bigsmile.gif
http://www_loginpost_lt/lt/pagrindinis

user posted image

Tiesiai į namus gaunasi netgi pigiau, nei registruotas virš 500g siuntinys paštu smile.gif

skaitant kas parašyta su žvaigždute,tai spėju LT ribose negalioja? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 08, 08:58)
o tai nesirinkot kazkoki prime siuntima pirma kart fo free  g.gif

o tai kam isvis list i ta naryste? as tai nesuprantu, kiek perku, niekad problemu neturejau, nelendu kur nereikia ir problemu nera.



O kur rasyt amazonui, kad ta naryste atsauktu? nes as netycia ta prime for free paspaudziau, tai dabar nezinau, kaip atsaukt- neradau niekur. Reikia is anksto tvarkytis, kol man taip neatsitiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 08, 09:08)
O kur rasyt amazonui, kad ta naryste atsauktu? nes as netycia ta prime for free paspaudziau, tai dabar nezinau, kaip atsaukt- neradau niekur. Reikia is anksto tvarkytis, kol man taip neatsitiko  doh.gif


Jau susitvarkiau rolleyes.gif
Atsakyti