Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2013 02 12, 21:00)
O kiek siuntimas?

Renku didelį užsakymą (kitaip neišeina), tai imu po 6,5lt žmogui, nesvarbu, kiek prekių imama ax.gif
Šiaip siuntimas 65lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borri: 12 vasario 2013 - 22:06
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 21:55)
prasau nesityciot  rolleyes.gif  , nu neapsiprendziu kuri geriau - sakau pati abi apziuresiu gyvai ir tada spresiu lotuliukas.gif



Sese drinks_cheers.gif As tai sita rinkinuka pirkau http://www.amazon.de...;pf_rd_i=301128

Nereali kaina gavosi- apie 120 lt unsure.gif

Bet vis delto didele... ir vis delto sunki g.gif bet pliusas- kad kaip dezute, nesusimala ten viskas. Ir uztrauktuku nera, nes nezinau kaip jusu, bet maniskiai skuba, lekia, traukia, nedatraukia ir gaunasi ne kas... Ir talpi, ir grazi... O ta, kur uzrodet- lengva, gana talpi, irgi grazi... Bet, vis delto uztrauktukai... Antriems metams sunui tokia ir naudosim, bet del dukros neapsisprendziu g.gif Gal abi sueis g.gif O gal kuria reiks atsikratyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 12, 22:00)
Sese  drinks_cheers.gif  As tai sita rinkinuka pirkau http://www.amazon.de...;pf_rd_i=301128

Nereali kaina gavosi- apie 120 lt  unsure.gif

Bet vis delto didele... ir vis delto sunki  g.gif  bet pliusas- kad kaip dezute, nesusimala ten viskas. Ir uztrauktuku nera, nes nezinau kaip jusu, bet maniskiai skuba, lekia, traukia, nedatraukia ir gaunasi ne kas... Ir talpi, ir grazi... O ta, kur uzrodet- lengva, gana talpi, irgi grazi... Bet, vis delto uztrauktukai... Antriems metams sunui tokia ir naudosim, bet del dukros neapsisprendziu  g.gif  Gal abi sueis  g.gif O gal kuria reiks atsikratyt  cool.gif


jo, as pati tada ziurinejau - bet man nepatiko forma, ir dydis... noris kazko dailesnio, ta raudona kur pirkau - labai faina, tik didoka... Tad noriu ta mazesne pracekint, o paskui ziuresiu, gal mazesne 1-2 klaseje, o didesne 3 ir toliau, o gal irgi kaip sakot - kuria nors parduot... Lt ziurejau siu rinkiniu kainos virs 300 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 22:03)
jo, as pati tada ziurinejau - bet man nepatiko forma, ir dydis... noris kazko dailesnio, ta raudona kur pirkau - labai faina, tik didoka... Tad noriu ta mazesne pracekint, o paskui ziuresiu, gal mazesne 1-2 klaseje, o didesne 3 ir toliau, o gal irgi kaip sakot - kuria nors parduot... Lt ziurejau siu rinkiniu kainos virs 300 doh.gif



Sita, kur paveiksliuka idejot, irgi didele unsure.gif Senukuose ju buna, tai as ten ir isciupinejusi rolleyes.gif Ji man net didesne uz ta raudona atrodo. Tik va, tos su uztrauktukais kazkaip man atrodo siek tiek vyresniems, nes kazkaip idomiai uzdejus tarsi rankenos ( na tie daiktai, kurie uz ranku laikosi- nezinau, kaip pavadint) per dideles unsure.gif O va, tu kupriniu-dezuciu, rankeneles kaip tik- atrodo, pirmokams ir skirtos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 12, 22:09)
Sita, kur paveiksliuka idejot, irgi didele  unsure.gif  Senukuose ju buna, tai as ten ir isciupinejusi  rolleyes.gif  Ji man net didesne uz ta raudona atrodo. Tik va, tos su uztrauktukais kazkaip man atrodo siek tiek vyresniems, nes kazkaip idomiai uzdejus tarsi rankenos (  na tie daiktai, kurie uz ranku laikosi- nezinau, kaip pavadint) per dideles  unsure.gif  O va, tu kupriniu-dezuciu, rankeneles kaip tik- atrodo, pirmokams ir skirtos  unsure.gif


nu as va draugei is perku.lt parsiunciau toki modeli - tai zinokit dydis panasus su ta su uztrauktuku kur daug - bet va ji dailesne kazkokia, tai kol mergina maza - gal dailiau atrodys g.gif , zodziu nenurimsiu - kol neisitikinsiu gyvai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 22:16)
nu as va draugei is perku.lt parsiunciau toki modeli - tai zinokit dydis panasus su ta su uztrauktuku kur daug - bet va ji dailesne kazkokia, tai kol mergina maza - gal dailiau atrodys g.gif , zodziu nenurimsiu - kol neisitikinsiu gyvai lotuliukas.gif



Aisku rolleyes.gif tai tada reikia pirkt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 12, 22:20)
Aisku  rolleyes.gif  tai tada reikia pirkt  drinks_cheers.gif


nu taip... mama ligonis doh.gif
Atsakyti
O kokius parkerius pirmokams i mokyklas perkat? Pas mus plunksniniu reikalauja. Esu nupirkus gal 5 skirtingus. Kaip suprantu, reik ziuret, kad su iridzio plunksna butu... Tai maniskis kazkodel pati prasciausia, pigiausia is ju issirinkes, kitu nenori doh.gif Va ir nesuprantu niekaip- i ka demesi atkreipt renkant, kad vaikui patogus butu. nes kolkas geresniu firmu guli nenaudojami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 12, 22:25)
O kokius parkerius pirmokams i mokyklas perkat? Pas mus plunksniniu reikalauja. Esu nupirkus gal 5 skirtingus. Kaip suprantu, reik ziuret, kad su iridzio plunksna butu... Tai maniskis kazkodel pati prasciausia, pigiausia is ju issirinkes, kitu nenori  doh.gif Va ir nesuprantu niekaip- i ka demesi atkreipt renkant, kad vaikui patogus butu. nes kolkas geresniu firmu guli nenaudojami  doh.gif


nzn kai sunui rinkau (tas buvo senai) - tai buvo vienintelis siulomas pirmokams - shneider, ten su spec apsaugom, kad pirstukai i plunksna nelystu, tai man labai patiko - 2 stuku pakako visiems 4 mokslo metams + dar 5 klaseje rase, kol suvoke, jog nieks to nebereikalauja ir dar drauges berniukui atidavem - nes tikrai abu puikus buvo thumbup.gif , dabar maciau kas pasirinkimas kur kas didesnis - tai nzn kaip cia issirinkt reiks, ar nebus kaip su kuprinem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 22:22)
nu taip... mama ligonis doh.gif



Buna ir didesniu ligoniu irnesakyk.gif Pvz., mama, kuri pamisusi del monster high leliu doh.gif jau nedaug truksta, kad turetume, tiksliau, tureciau visas, kokios tik yra doh.gif Ir nebezinau, kaip nustot sirgt sia baisia liga doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 22:28)
nzn kai sunui rinkau (tas buvo senai) - tai buvo vienintelis siulomas pirmokams - shneider, ten su spec apsaugom, kad pirstukai i plunksna nelystu, tai man labai patiko - 2 stuku pakako visiems 4 mokslo metams + dar 5 klaseje rase, kol suvoke, jog nieks to nebereikalauja ir dar drauges berniukui atidavem - nes tikrai abu puikus buvo thumbup.gif , dabar maciau kas pasirinkimas kur kas didesnis - tai nzn kaip cia issirinkt reiks, ar nebus kaip su kuprinem doh.gif



Tai va, su tom apsaugom maniskis ir nenaudoja doh.gif
Atsakyti
Turbut jau buvo sneketa, bet nerandu.. Ar perkant www.lsbags.co.uk bus taikomas tas VAT (20 proc.) mokestis, kuri rodo isidejus prekes i krepsiuka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 12 vasario 2013 - 22:32
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 12, 21:37)


Aciu 4u.gif

QUOTE(Jinafire @ 2013 02 12, 22:00)
Sese  drinks_cheers.gif  As tai sita rinkinuka pirkau http://www.amazon.de...;pf_rd_i=301128

Nereali kaina gavosi- apie 120 lt  unsure.gif

Bet vis delto didele... ir vis delto sunki  g.gif  bet pliusas- kad kaip dezute, nesusimala ten viskas. Ir uztrauktuku nera, nes nezinau kaip jusu, bet maniskiai skuba, lekia, traukia, nedatraukia ir gaunasi ne kas... Ir talpi, ir grazi... O ta, kur uzrodet- lengva, gana talpi, irgi grazi... Bet, vis delto uztrauktukai... Antriems metams sunui tokia ir naudosim, bet del dukros neapsisprendziu  g.gif  Gal abi sueis  g.gif O gal kuria reiks atsikratyt  cool.gif


saviskei 1ai kl. pirkau mc neill 1 kg... labai gerai... dezute, daiktai nepasimeta, penalai sukomplektuoti, geri piestukai... bet dabar noreciau pabandyti Kriiste's varianta, tik nebesigaudau del svorio... reikia, kad max 1kg + ortopedine + neminksta, veliau jau ir ecco tiks
Atsakyti