Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 02 12, 11:50)
taigi kiekvienas renkasi per ką pirkti  drinks_cheers.gif  tik jei jau perki per tarpininkes, tai jos tikrai suras siuntinį , kad ir kur jis nukeliautų  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif 
Mano patirtis jau aprašyta ne kartą...bet nenormalu iš manęs paimti pinigus Tukiui rūgpjūčio mėn, o spalio gale tik sugebėjau išsireikalauti jų atgal,nes buvo pasakojama,kad prekė užsakyta ir tuoj ateis  cool.gif Nuo tada, kai jau turėjo ale iškeliauti mano sumokėta siunta kai per dvi siuntas aš prekės negavau tada tik pripažino,kad prekės nebus biggrin.gif  iš tos pardės prekės keliauja per 2-5d... realiai niekas nebuvo užsakyta, tik pinigai paimti  ax.gif
ar taip elgiasi kitos tarpininkės imdamos 10% tarpininkavimo mokestį?  ax.gif  Tikrai ne  cool.gif


bet juk ne paslaptis, kad UK yra pardziu - kurie atsiuncia per 2-5 dienas, bet tik kai jau pradeda uzuost komercija - viska stabdo, blokuoja, tiria - tai ir uztrunka ir prekiu galima nebegaut - todel va ir su HM ir su Next ir su boots yra bedu - ir cia ne tarpinike kalta - o pirkimu mastai mirksiukas.gif
ir nikaip nesuprantu kuo tarpinikavimas susije su Tukio adreso nuoma blush2.gif
Atsakyti
[quote=Sense,2013 02 11, 23:52]
[quote=Audry,2013 02 11, 20:02]
noriu pasidžiaugti pirkinuku iš UK -pipirų malūnėlis (Grunwerg firmos):
http://geri-indai.lt...ms-matinis.html
Susipyliau spalvotus pipirus, tai ir kvapas, ir skonis skiriasi nuo maltų pirktų thumbup.gif Pas mus Metalo amžius jais prekiauja (baltas kainuoja lyg 45 Lt). O aš baltą pirkau už 6 sv. 4u.gif

......
Labai tokių reikia, tik kaina nepatikdavo. O šie rankiniai ar tokie elektroniniai?
Iš kur pirko?
[/quote]
Čia rankiniai 4u.gif Gali rinktis iš septynių skirtingų malimo rupumų thumbup.gif
aš pirkau per amazon'ą, bet pardavėjas buvo ne pats amazonas. Tik tiek, kad jau tas pardavėjas nebeturi šių malūnėlių. Tada dar reikėjo draugams, tai susiradau ebey vieną pardavėją, kuris jų turi. Iš jo dar užsakiau, bet kol kas negavau, nes siunčiau Tukio adresu, tai laukiu:
http://www.ebay.co.u...984.m1439.l2649
Šis pardavėjas parduoda ir per amazoną:
http://www.amazon.co...-...4265&sr=1-1
Atsakyti

gal ir nelabai i tema blush2.gif , bet gal skaito sia tema RAMINTA S., VILNIUS, MUSNINKU G.20-?...? radau savo pasto dezuteje lapeli is pasto, kad si mergina gavo siuntinuka is Kinijos, bet ten ant to lapelio :nukastas" buto numeriukas, tai pastininke imetusi i mano pasto dezute ta lapeli doh.gif
zmogus laukia siuntinuko, o cia negali pristatyt, nes buto nr nenurodytas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 02 12, 13:54)
gal ir nelabai i tema  blush2.gif  , bet gal skaito sia tema RAMINTA S., VILNIUS, MUSNINKU G.20-?...? radau savo pasto dezuteje lapeli is pasto, kad si mergina gavo siuntinuka is Kinijos, bet ten ant to lapelio :nukastas" buto numeriukas, tai pastininke imetusi i mano pasto dezute ta lapeli  doh.gif
zmogus laukia siuntinuko, o cia negali pristatyt, nes buto nr nenurodytas...  doh.gif

tai paskambikite i savo pasta ir praneskite apie klaida rolleyes.gif jai nauja lapeli nusius
Atsakyti
laukiu dar norinciu 5pounds
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 02 12, 14:51)
tai paskambikite i savo pasta ir praneskite apie klaida  rolleyes.gif jai nauja lapeli nusius

taip ir padaryciau 4u.gif bet ten gal patys kinieciai neparase buto nr, nes parasyta: gatve, namo nr, bruksnelis ir vsio, buto nr nera, o eina iskart pasto kodas.
zodziu, palikau ant pasto dezuciu, pastininke pasiims smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 02 12, 13:44)
O nebijot pvz  plansetukus pirkt ne del muito, o del to kad neveiks, ar greit suges o garantiniu tai nepasinaudosi g.gif  Jie ten aisku anglu kalba, taip? Kas jau pirke senokai, kaip naudojasi?


Pirkom Ainol, jau gera men kasdien naudojamas, ypac mazuju internauciu:-) jau ir ant plyteliu buvo numestas, bet veikia tongue.gif
Taip viskas anglu kalba. Bet siaip manau modelis neblogas, nelabai kuo ir nuo Samsungu atsilieka, tik vat pigiau iseina (mat samsung vardas kainuoja lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ziuziu @ 2013 02 12, 14:25)
Pirkom Ainol, jau gera men kasdien naudojamas, ypac mazuju internauciu:-)  jau ir ant plyteliu buvo numestas, bet veikia tongue.gif
Taip viskas anglu kalba. Bet siaip manau modelis neblogas, nelabai kuo ir nuo Samsungu atsilieka, tik vat pigiau iseina (mat samsung vardas kainuoja lotuliukas.gif )

tai kad bent jau manajam Ainol, tai yra lietuviu kalba rolleyes.gif Ir kiek domejaus, daugumoj planseciu is kinijos, yra lietuviu kalba.
O koks jusu konkreciai modelis?
Papildyta:
Sitoje plaseteje tikrai yra lietuviu, rusu, anglu ir t.t kalbos. Praktiskai visos kalbos .
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 02 12, 11:51)
merginos-o iš TBS į LT siunčia-ar kaip Jūs siunčiatės?

UK adresu
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 12, 14:39)
tai kad bent jau manajam Ainol, tai yra lietuviu kalba  rolleyes.gif  Ir kiek domejaus, daugumoj planseciu is kinijos, yra lietuviu kalba.
O koks jusu konkreciai modelis?
Papildyta:
Sitoje  plaseteje tikrai yra lietuviu, rusu, anglu ir t.t kalbos. Praktiskai visos kalbos .


As lietuviu kalba irgi iskart radau thumbup.gif Bet tu kinieciu jaroglifu vistiek pilna, kaip suprantu visai ju panaikinti neiseina? g.gif
O dar klausimelis i ta tema... prie siu plansetiniu kompiuteriuku, kokie idekliukai tinkami dar? Jeigu ne tas, kuris iskart siulomas salia paveiksliuke? Kazkaip labai jis man nesimpatiskas biggrin.gif Bet galvoju kiti ar atitinks visus ten kameros, mikrofono, ikroviklio skylutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuziu @ 2013 02 12, 15:25)
Pirkom Ainol, jau gera men kasdien naudojamas, ypac mazuju internauciu:-)  jau ir ant plyteliu buvo numestas, bet veikia tongue.gif
Taip viskas anglu kalba. Bet siaip manau modelis neblogas, nelabai kuo ir nuo Samsungu atsilieka, tik vat pigiau iseina (mat samsung vardas kainuoja lotuliukas.gif )


o kokį internetą pasijungiat?
Tik WI FI?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 12, 15:11)
As lietuviu kalba irgi iskart radau  thumbup.gif  Bet tu kinieciu jaroglifu vistiek pilna, kaip suprantu visai ju panaikinti neiseina?  g.gif 
O dar klausimelis i ta tema... prie siu plansetiniu kompiuteriuku, kokie idekliukai tinkami dar? Jeigu ne tas, kuris iskart siulomas salia paveiksliuke? Kazkaip labai jis man nesimpatiskas  biggrin.gif  Bet galvoju kiti ar atitinks visus ten kameros, mikrofono, ikroviklio skylutes?  g.gif


as ta siuloma dekliuka pajamiau biggrin.gif Tai toks puse bedos. rolleyes.gif Tik ne ta spalva atsiunte doh.gif
O kiti dekliukai buna universalus, tai manau ten kitaip dedasi jie g.gif Lieka atviras sonas, kur skylutes tos visos, kad bet kokiam modeliui tiktu g.gif


QUOTE(Duti @ 2013 02 12, 15:20)
o kokį internetą pasijungiat?
Tik WI FI?


Ten tik WIFI yra, ner jungties laidui.
As at parsisiunciau adapteriuka, per kuri teoriskai galima laida jungt, bet niekaip nepriprasau vyro, kad sutvarkytu priejima prie routerio. WIFI padare nustatymus, o laidui vel is naujo reik, tai va, laukiu... biggrin.gif
Atsakyti