Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

so15fb13 kodukas duoda LINDEX nuolaida 15%
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 02 12, 11:16)
norala , u, ačiū, guodžiančios žinios biggrin.gif Manau, galima paprašyti PA, kad kaimynų pasiklausinėtų, ar jiem kartais siuntos neatnešė smile.gif


Tai su PA bendrauta n kartų smile.gif
Jie ten visai salia -"kaimynai" biggrin.gif Iš pradžių prisipažino, kad buvo tokia siunta,
Matomai, priėmė - kažkur įkrovė toliau , ir dabar jau patys neranda ...
Bet labiausiai piktina tas toksai visiškas ignoravimas : nei į e-mailus, nei į smsus neatsakinėja... net buvau pagalvojus, kad net neskaito jų bet , pasirodo, kai "pagasdini" truputį, tai atrašo-jau šioks toks pliusas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 12 vasario 2013 - 10:28
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 12, 11:07)
kaip supratau mokėsit vis tiek už 2kg smile.gif nebent nesiųsit į LT,kol nesusirinks 2kg smile.gif
PA irgi minimali suma yra 2kg kaina  ax.gif



QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 11:07)
sius, tik moket reiks uz 2 kg mirksiukas.gif

Dėkui. 4u.gif
Kaip sau norite, bet man tas siuntimasis per Tukį yra lygus siuntimuisi per tarpininkes. schmoll.gif Ar ne taip? biggrin.gif

Tarkime, perku už 30 sv.+ 3 sv. siuntimas (*4,15 nežinau, po kiek nuskaito dabar), išeina 137 + 6,25 siuntimas LT.=144 lt.

Per tarpininkes maždaug viską daugini iš 5. Tai išeina 150 lt.
tai tikrai neverta pačiam gaišt laiko ir nervintis.
Atsakyti
jei rinktis Tukį ar tarpininkes, imčiau tarpininkes biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 12, 10:33)
Dėkui. 4u.gif
Kaip sau norite, bet man tas siuntimasis per Tukį yra lygus siuntimuisi per tarpininkes. schmoll.gif Ar ne taip? biggrin.gif

Tarkime, perku už 30 sv.+ 3 sv. siuntimas (*4,15 nežinau, po kiek nuskaito dabar), išeina 137 + 6,25 siuntimas LT.=144 lt.

Per tarpininkes maždaug viską daugini iš 5. Tai išeina 150 lt.
tai tikrai neverta pačiam gaišt laiko ir nervintis.



tai ar per tarpininke siusit ar ne per ja - siuntimas gi tas pats lieka doh.gif , tik tarpininkei procenta reik susimoket, dar va buk garantuotas kad spes, uzsakys, pagaus - ypac kai isparvaimas ir greit dingsta, arba va ebay aukcionas - aisku kiekvienas renkas kas jam geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos-o iš TBS į LT siunčia-ar kaip Jūs siunčiatės?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 12, 10:07)
kaip supratau mokėsit vis tiek už 2kg smile.gif nebent nesiųsit į LT,kol nesusirinks 2kg smile.gif
PA irgi minimali suma yra 2kg kaina  ax.gif



bet tukis eina ir parsinesa is "kaimynu" siuntinius - mano kompa taip atkovojo ir dar kazka parsinese lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 02 12, 10:51)
merginos-o iš TBS į LT siunčia-ar kaip Jūs siunčiatės?

kiek jau kartu rasyta-nesiuncia smile.gif Uzsakinejam UK adresu
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 11:54)
bet tukis eina ir parsinesa is "kaimynu" siuntinius - mano kompa taip atkovojo ir dar kazka parsinese lotuliukas.gif  tongue.gif



tai jei būtų ka nešti, tai, manau, jau būtų parsinešę...
bet jau ne nezinau, kur dar galima butų parasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 02 12, 11:05)
tai jei būtų ka nešti, tai, manau, jau būtų parsinešę...
bet jau ne nezinau, kur dar galima butų parasyti smile.gif


Matai, kai jus aiskinates sededami cia - yra viena, o kai jie patys tarpusavy - kita, manau tada ir siuntiniai atsiranda ir kaltininkai... Aisku, mano atveju ne i kita panasaus verslo imone pakliuvo siuntinys (kompas) - o tik siaip pas kaimynus mirksiukas.gif

As nesakau kad vieni ar kiti yra geresni - cia tik siaip - pajuokavau biski, nes mano apcios manta pas kaimynus nuejo - ir va jie surado man ja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 12 vasario 2013 - 11:12
O nebijot pvz plansetukus pirkt ne del muito, o del to kad neveiks, ar greit suges o garantiniu tai nepasinaudosi g.gif Jie ten aisku anglu kalba, taip? Kas jau pirke senokai, kaip naudojasi?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 12, 11:54)
bet tukis eina ir parsinesa is "kaimynu" siuntinius - mano kompa taip atkovojo ir dar kazka parsinese lotuliukas.gif  tongue.gif

taigi kiekvienas renkasi per ką pirkti drinks_cheers.gif tik jei jau perki per tarpininkes, tai jos tikrai suras siuntinį , kad ir kur jis nukeliautų drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Mano patirtis jau aprašyta ne kartą...bet nenormalu iš manęs paimti pinigus Tukiui rūgpjūčio mėn, o spalio gale tik sugebėjau išsireikalauti jų atgal,nes buvo pasakojama,kad prekė užsakyta ir tuoj ateis cool.gif Nuo tada, kai jau turėjo ale iškeliauti mano sumokėta siunta kai per dvi siuntas aš prekės negavau tada tik pripažino,kad prekės nebus biggrin.gif iš tos pardės prekės keliauja per 2-5d... realiai niekas nebuvo užsakyta, tik pinigai paimti ax.gif
ar taip elgiasi kitos tarpininkės imdamos 10% tarpininkavimo mokestį? ax.gif Tikrai ne cool.gif
Atsakyti