Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(deltadu @ 2013 02 12, 09:29)
Apie kokį koduką kalbate? VALENTINE su 35 proc.? O gal yra koks naujas? ax.gif

BACKSTAGE drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas greitu laiku žada iš everything5pound užsakinėti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 12, 09:35)
BACKSTAGE  drinks_cheers.gif

Neblogai bigsmile.gif


Gal kas turite tokią pudrą? Kokie atsiliepimai?

Ir dar.. Pasirodysiu visai balta varna, bet kam tie kūno sviestai? Jie verti dėmesio? Nelieki riebaluota po jų pasitepimo? lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 12 vasario 2013 - 09:14
QUOTE(ruteliukste @ 2013 02 12, 09:37)
Gal kas greitu laiku žada iš everything5pound užsakinėti? ax.gif

as siandiena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 12, 09:53)
Neblogai bigsmile.gif
Gal kas turite tokią pudrą? Kokie atsiliepimai?

Ir dar.. Pasirodysiu visai balta varna, bet kam tie kūno sviestai? Jie verti dėmesio? Nelieki riebaluota po jų pasitepimo? lotuliukas.gif
user posted image

As be kuno sviesto neisgyvenciau smile.gif Jis kaip kremas, ne kaip sviestas. Mano sausai kuno odai jis super thumbup.gif Isigeria is kart, jokio riebumo 4u.gif Ir kveeepia labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2013 02 11, 13:41)
Sveikos, gal kas siuntetes is landsendo.uk i Lietuva?
ar jie kompensuoja dingusius siuntinius?, neradau jokios info ju puslapyje
maniskis siuntinukas kazkur klaidzioja, ir suma tokia , sakyciau, nemaza unsure.gif  verysad.gif
Papildyta:
tai kad bent jau man nieko nenuskaiciavo, tik suma uz prekes
mano MasterCard kortele



QUOTE(NNata @ 2013 02 11, 13:47)
Siunciausi ir ne viena, kelias siuntas gavau per Lietuvos pasta, o paskutiniaja per DPD is Olandijos g.gif . O kiek jau laiko negaunat?

O jums nuskaičiavo iš kortelės už prekę iškart? Aš vakar apmokėjau, bet šiandien dar nesimato, kad būtų iš kortelės nuskaityta ir jokio laiško apie atsiskaitymą negavau. Bet My account'e lansande yra info, kad pirkta. Tuomet laukt dar ar jau klibint juos?
Jūs siuntėtės tiesiai iš jų į Lietuvą už 6,75svaro? Ar kitu būdu?
Atsakyti
Pirksiu BOOTS, laukiu prisijungianciu
Rasykit bozena.shoping@gmail.com Taurage

http://www.boots.com...r...&geoipcc=LT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Božen@: 12 vasario 2013 - 09:48
QUOTE(wgs @ 2013 02 11, 23:32)
Hello, merginos.
Kam yra buvę problemų su boots parduotuvės naudojama kurjerių tarnyba "Hermes" ? Pirkau iš boots PA adresu, siuntinio trackingas rodo, kad 1 kartą buvo bandyta pristatyti kurjeriu, bet nepavyko, šiandien vėl bandė pristatyti, bet rašo "not received by Courier".
Ką barti - boots, jų kurjerių tarnybą ar PA?


Mano patirtis su "Hermes" tokia, kad siuntinį pristate ne PA,o kitai firmai tuo pačiu adresu ( nes kaip suprantu tuo adresu jų ten tikrai ne viena ). Parduotuve "nusiplauna rankas" -turi parašą, kad pristatyta reikiamu adresu, PA kaip ir nekalti, nes jie tos siuntos negavo, o jų "kaimynai", kurie pradzioj prisipažino, kad mano pavarde jiems girdeta , nezino, kam toliau įkrovė tą dėžę, ir į laiškus po mėnesio mano pastovių rašinėjimų atsakė tik tada, kai pagrasinau, kad krepsiuos į ECC. Bet atsake tik tiek, kad visus per klaidą gautus siuntimus grazino PA smile.gif "Hermes" taip pat rasiau-jau savaite jokio atsakymo...
Zodziu,PA sako, kad praktiškai tos siuntos jau neatgausiu... Nuostolis nemažas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 12 vasario 2013 - 09:58
Merginos, kiek supratau, tai per Tukį siunčiantis reikia ne mažiau 2 kg. surinkti, ar ne? O jei bus mažiau? Nesiųs? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 12, 11:06)
Merginos, kiek supratau, tai per Tukį siunčiantis reikia ne mažiau 2 kg. surinkti, ar ne? O jei bus mažiau? Nesiųs? blush2.gif

kaip supratau mokėsit vis tiek už 2kg smile.gif nebent nesiųsit į LT,kol nesusirinks 2kg smile.gif
PA irgi minimali suma yra 2kg kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 12, 10:06)
Merginos, kiek supratau, tai per Tukį siunčiantis reikia ne mažiau 2 kg. surinkti, ar ne? O jei bus mažiau? Nesiųs? blush2.gif


sius, tik moket reiks uz 2 kg mirksiukas.gif
Atsakyti
norala , u, ačiū, guodžiančios žinios biggrin.gif Manau, galima paprašyti PA, kad kaimynų pasiklausinėtų, ar jiem kartais siuntos neatnešė smile.gif
Atsakyti