Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(magute @ 2013 02 11, 20:13)
gal dar kas noretu prisijungti prie www.marshallleisure.co.uk uzsakinesiu rytoj, jau turiu 17 prekiu, bet noretusi bent 20 surinkti. galiu persiusti.
visoms persiunciau email sutikrinimui, kas negavot parasykite man email miglele2@yahoo.com

beje yra mergaite is moletu ir is kauno, tai galeciau kartu persiusti, kad persiuntimas pigiau kainuotu.
Atsakyti
Merginos visus zuvu taukus po 360vnt is Boots ispirkot ax.gif man nebeduoda 3 vnt isidet raso kad nebera verysad.gif , idomu dar papildo jie ar panasu kad nebebus? g.gif

QUOTE(murashke @ 2013 02 11, 00:07)
man ir viena karta po ispanijos sebas korteles is naujo pagamino smile.gif bet pranese telefonu, kad uzblokuos ir pagamins naujas smile.gif  4u.gif


Tai ne vien po Ispanijos taip nutinka, mano puskei po atsiskaitymo kortele Akropoli Eurokos vaistinej irgi uzblokavo Seb korteles ir gamino kitas. Sake kazkoks skaitytuvas buvo idetas i pinigu nuskaitymo aparata unsure.gif

QUOTE(klaudi @ 2013 02 11, 15:06)
2 savaites, palauksiu dar
jei visos tvarkingai gaunate, gausiu ir as,  tikiuosi smile.gif


Na kaip jau rase, manau tikrai jau reiktu pasidometi paste ar tikrai nera siuntos. Nes mano ilgiausiai ejes siuntinys buvo per DPD apie 2 savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 11, 17:28)
Statistikai paivairinti pranesu, kad gavau ir as plansetuka sita per muitine  4u.gif  Siuntinukas ejo tiek pat (isiunte 28d. o jau 8d buvo paste).

Beje, kinietukas nurodes 17doleriu verte (todel kelios merginos ir praejot turbut), nors ir  neprasiau net, bet va kai pakliuvau, reikejo viska nusiusti ir ka, rezultate +118Lt. Cia atsakymas, kurios klausineja vis, kad gal prasyti kiniecio, kad nurodytu mazesne suma? Taigi kaip jau kazkas atsake, nurodyti galima, bet jei pakliusi, mokesi  doh.gif


Gavau ir as, ir taip pat muitinei susimokejau:D is tinydeal si pipo isigijau,kolkas nagrinejimo rezime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulezas: 11 vasario 2013 - 21:40
Ar perkate Jdsporte, kaip pas juos su pristatymu? 4u.gif Ir koks paskutiniu metu siuntimo mokestis, siunčiantis iš SD, perkant už daugiau nei 120 svaru g.gif ? Matau, kad masiskai merginos užsisakinejo praeitą savaitėlę... tongue.gif
Atsakyti
Hello, merginos.
Kam yra buvę problemų su boots parduotuvės naudojama kurjerių tarnyba "Hermes" ? Pirkau iš boots PA adresu, siuntinio trackingas rodo, kad 1 kartą buvo bandyta pristatyti kurjeriu, bet nepavyko, šiandien vėl bandė pristatyti, bet rašo "not received by Courier".
Ką barti - boots, jų kurjerių tarnybą ar PA?
Atsakyti
[quote=Audry,2013 02 11, 20:02]
noriu pasidžiaugti pirkinuku iš UK -pipirų malūnėlis (Grunwerg firmos):
http://geri-indai.lt...ms-matinis.html
Susipyliau spalvotus pipirus, tai ir kvapas, ir skonis skiriasi nuo maltų pirktų thumbup.gif Pas mus Metalo amžius jais prekiauja (baltas kainuoja lyg 45 Lt). O aš baltą pirkau už 6 sv. 4u.gif

......
Labai tokių reikia, tik kaina nepatikdavo. O šie rankiniai ar tokie elektroniniai?
Iš kur pirko?
Atsakyti
o gal kas bandėt TBS užsakyti su galiojančia nuolaida? g.gif lyg duoda koduką, bet jis negalioja net prekėm be nuolaidos...tai gal dar "neaktyvus" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 12, 00:10)
o gal kas bandėt TBS užsakyti su galiojančia nuolaida?  g.gif  lyg duoda koduką, bet jis negalioja net prekėm be nuolaidos...tai gal dar "neaktyvus"  g.gif

kad mano krepselyje galioja smile.gif bet turi buti prekiu be nuolaidu uz 50 svaru. nuolaidines nesiskaiciuoja.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 12, 01:19)
kad mano krepselyje galioja smile.gif bet turi buti prekiu be nuolaidu uz 50 svaru. nuolaidines nesiskaiciuoja.

jau ir man galioja 4u.gif aišku,gaila kad akcijinėm negalioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 11, 19:28)
Cia per Lina siunciates taip?  g.gif  Bet PP tada neduoda apmoket, nes skiriasi pristatymo ardesas nuo nurodyto  g.gif


Taip per Lina
Leidzia ir PP moket
Tik adrese karta matesi LT
Bet as jiems zinute parasiau
kad nereikia tos LT, o visa kita adrese gerai
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 02 11, 22:32)
Hello, merginos.
Kam yra buvę problemų su boots parduotuvės naudojama kurjerių tarnyba "Hermes" ? Pirkau iš boots PA adresu, siuntinio trackingas rodo, kad 1 kartą buvo bandyta pristatyti kurjeriu, bet nepavyko, šiandien vėl bandė pristatyti, bet rašo "not received by Courier".
Ką barti - boots, jų kurjerių tarnybą ar PA?


Mano irgi bande sestadieni (PA nedirba)bet nepavyko, o vakar pristate Hermes tik Asdos siunta tvarkingai. O su jais taip buna gal isvis nespejo davaziuot pristatyt vez siandien tada. O kitas dalykas buvo su Tesco kai veziojo kelias dienas neaisku delko o paskui grazino pardavejui kad sugadinta pakuote gavau laiska is pardavejo ir buvo supakuota is naujo ir naujas trackingas.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 12, 01:10)
o gal kas bandėt TBS užsakyti su galiojančia nuolaida?  g.gif  lyg duoda koduką, bet jis negalioja net prekėm be nuolaidos...tai gal dar "neaktyvus"  g.gif

Apie kokį koduką kalbate? VALENTINE su 35 proc.? O gal yra koks naujas? ax.gif
Atsakyti