Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 11 vasario 2013 - 17:14
Statistikai paivairinti pranesu, kad gavau ir as plansetuka sita per muitine 4u.gif Siuntinukas ejo tiek pat (isiunte 28d. o jau 8d buvo paste).

Beje, kinietukas nurodes 17doleriu verte (todel kelios merginos ir praejot turbut), nors ir neprasiau net, bet va kai pakliuvau, reikejo viska nusiusti ir ka, rezultate +118Lt. Cia atsakymas, kurios klausineja vis, kad gal prasyti kiniecio, kad nurodytu mazesne suma? Taigi kaip jau kazkas atsake, nurodyti galima, bet jei pakliusi, mokesi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 11, 17:28)
Statistikai paivairinti pranesu, kad gavau ir as plansetuka sita per muitine  4u.gif  Siuntinukas ejo tiek pat (isiunte 28d. o jau 8d buvo paste).

Beje, kinietukas nurodes 17doleriu verte (todel kelios merginos ir praejot turbut), nors ir  neprasiau net, bet va kai pakliuvau, reikejo viska nusiusti ir ka, rezultate +118Lt. Cia atsakymas, kurios klausineja vis, kad gal prasyti kiniecio, kad nurodytu mazesne suma? Taigi kaip jau kazkas atsake, nurodyti galima, bet jei pakliusi, mokesi  doh.gif



drinks_cheers.gif
Galima perdaryt tuos visus dokumentus ir nusiusti tokia suma, kokia reikalinga
Na bet as, kai teko susimoket, nerizikavau
Nes jei muitine nepatiketu ir uzklaustu banko apie ta mokejima, tuomet geruoju nesibaigtu

Todel dabar paprasciau darau - rizikingom sumom siunciuosi per UK
Ten , jei parasyta 17, vadinasi tiek ir yra
Nepraso dokumentu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 02 10, 14:15)
Albumo kūrimas - tai meno procesas.  mirksiukas.gif Sunku pasakyti, kas gražiausia. Čia reikia dėlioti, derinti, fonus išsirinkti. Aš esu dariusi ant pastelinio fono, galima kiekviename puslapyje išsirinkti norimą fono spalvą, berods kokie 6-8 pasirinkimai yra. Paskutinį, kurį užsakiau, rinkausi juodą foną. Žiūrėsim, kaip atrodis realybėje.  bigsmile.gif
O nuotraukas į puslapį galima įvairiai išdėlioti. Ten irgi galima pasirinkti nuotraukų išdėstymus, jų skaičių. Galima įterpti tekstą. Merginos patarė mymemory.com nenaudoti lietuviškų simbolių. Iki šiol nenaudojau. Bet paskutianime užsakyme vis tik nusprendžiau surizikuoti. Tai labai noriu kuo greičiau gauti albumus, kad pamatyčiau, kaip realiai pvyko.

Man kodas galiojo su ne pirmu užsakymu.


Šiek tiek noriu papildyti savo pasisakymą apie mymemory.com

Šiandien gavau albumus, po 17 dienų nuo išsiuntimo.
Vienintelis trūkumas - vieną gavau apgadintu viršeliu. verysad.gif Kampai nežymiai aplankstyti būna beveik visada, bet čia buvo įlinkimas per vidurį. Ir akivaizdžiai matosi. Todėl bandysiu jiems rašyti. Siųsti atgal tingiu, nes albumą dariausi sau. Dovanoti tokio jau nebeišeitų. Tai gal nuolaidą kokią išpešiu. bigsmile.gif

Kitas minusas - rašo, kad siuntimas nemokamas, bet jau antrą kartą man būna mokamas, ypač kai kodus panaudoju. 3 svarus mokėjau tiek vieną užsakinėdama, tiek du po 100 puslapių užsakinėdama.

Pastaruosius dariau juodame fone. Tai visai patiko. Ryškios spalvos. Visai gražiai žiūrisi. Spausdinimo broko nepastebėjau.

Dar vienas pliusas - atradau, kad jei pasirenki Arial šriftą, leidžia spausdinti lietuviškus simbolius. thumbup.gif Ir jie kuo puikiausiai gražiausiai atsispausdinę. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 11 vasario 2013 - 18:51
QUOTE(linole @ 2013 02 11, 18:50)
Kitas minusas - rašo, kad siuntimas nemokamas, bet jau antrą kartą man būna mokamas, ypač kai kodus panaudoju. 3 svarus mokėjau tiek vieną užsakinėdama, tiek du po 100 puslapių užsakinėdama.

o kiek kainavo 100 psl knyga su siuntimu? kaip supratau jūsiškė kietu viršeliu? ir kokio dydžio knygą užsakinėjot? Man įdomu pasilygint kainas su blurb, nes iš blurb kaip tik 100 psl knygą gavau prieš naujus
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 11, 18:39)
drinks_cheers.gif
Galima perdaryt tuos visus dokumentus ir nusiusti tokia suma, kokia reikalinga
Na bet as, kai teko susimoket, nerizikavau
Nes jei muitine nepatiketu ir uzklaustu banko apie ta mokejima, tuomet geruoju nesibaigtu

Todel dabar paprasciau darau - rizikingom sumom siunciuosi per UK
Ten , jei parasyta 17, vadinasi tiek ir yra
Nepraso dokumentu biggrin.gif



Cia per Lina siunciates taip? g.gif Bet PP tada neduoda apmoket, nes skiriasi pristatymo ardesas nuo nurodyto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 11, 19:28)
Cia per Lina siunciates taip?  g.gif  Bet PP tada neduoda apmoket, nes skiriasi pristatymo ardesas nuo nurodyto  g.gif

pas kiniecius gali pirkti kokiu nori adresu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 02 11, 15:28)
Renku, siandien noriu pirkti 4u.gif


parašiau i az
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 11, 20:06)
o kiek kainavo 100 psl knyga su siuntimu? kaip supratau jūsiškė kietu viršeliu? ir kokio dydžio knygą užsakinėjot? Man įdomu pasilygint kainas su blurb, nes iš blurb kaip tik 100 psl knygą gavau prieš naujus


Su nuolaidų kodais gaunasi 25 svarai 100 puslapių kietu personalizuotu viršeliu knyga.
Išmatavimai 22 cm x 29 cm. Na, ir dar plius 3 svarai siuntimas.
Taigi, knygos kaina, priklausomai nuo svaro kurso ir ar taikomas siuntimo mokestis, išeina apie 105 - 120 Lt.

O kiek jūs už Blurb mokėjote?
Atsakyti
noriu pasidžiaugti pirkinuku iš UK -pipirų malūnėlis (Grunwerg firmos):
http://geri-indai.lt...ms-matinis.html
Susipyliau spalvotus pipirus, tai ir kvapas, ir skonis skiriasi nuo maltų pirktų thumbup.gif Pas mus Metalo amžius jais prekiauja (baltas kainuoja lyg 45 Lt). O aš baltą pirkau už 6 sv. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linole @ 2013 02 11, 19:43)
Su nuolaidų kodais gaunasi 25 svarai 100 puslapių kietu personalizuotu viršeliu knyga.
Išmatavimai 22 cm x 29 cm. Na, ir dar plius 3 svarai siuntimas.
Taigi, knygos kaina, priklausomai nuo svaro kurso ir ar taikomas siuntimo mokestis, išeina apie 105 - 120 Lt.

O kiek jūs už Blurb mokėjote?

iš Blurb pirkau 100 psl kietu personalizuotu viršeliu išmatavimai 25 x 20 cm. Su siuntimu kainavo 128,66 lt (bet čia gal su 20% nuolaida, kurią taikė prieš Kalėdas). Kokybe labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 11 vasario 2013 - 19:51
gal dar kas noretu prisijungti prie www.marshallleisure.co.uk uzsakinesiu rytoj, jau turiu 17 prekiu, bet noretusi bent 20 surinkti. galiu persiusti.
visoms persiunciau email sutikrinimui, kas negavot parasykite man email miglele2@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 11, 19:31)
pas kiniecius gali pirkti kokiu nori adresu smile.gif



Geras bigsmile.gif reiks megint drinks_cheers.gif
Atsakyti