Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

Gal uzmatete kuri nors kur butu galima pirkt su nuolaidelem parafino vonele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 11, 12:48)
is ASOS galima parsisiust, nemokamas siuntimas smile.gif

toko ką nors pirkti? patiko? aš pirkus tik iš laredoute, tai thumbup.gif tik pasirinikimas mažokas
Atsakyti
Pirksiu BOOTS, truksta iki nemokamo siuntimo
Rasykit bozena.shoping@gmail.com Taurage
Atsakyti
Merginos , kurios apsiperkate The body shop. Kaip ten su atsiuntimu , ar ilagai siuncia ir kiek kainuoja siuntimas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas siuntetes is landsendo.uk i Lietuva?
ar jie kompensuoja dingusius siuntinius?, neradau jokios info ju puslapyje
maniskis siuntinukas kazkur klaidzioja, ir suma tokia , sakyciau, nemaza unsure.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 02 11, 10:29)
Sakykit, info tuo klausimu neradau, tai gal jūs žinosit. Jei pirkau iš UK (lansendo) ir atsiskaičiau savo Visa kortele (paprasta savo banko turima kortele suvedus kortelės numerį ir saugos kodą). O koks mokestis man bus nuskaičiuotas? Dabar ir laukiu ir bijau, nes kažkaip nesusivokiau pasidomėt prieš tai, nes visad su Paypal atsiskaitydavau ramiai biggrin.gif


tai kad bent jau man nieko nenuskaiciavo, tik suma uz prekes
mano MasterCard kortele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 11 vasario 2013 - 13:45
BALSUOJAME DEL VILNIECIU MEETO.


http://ow.ly/hBtrN
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2013 02 11, 13:41)
Sveikos, gal kas siuntetes is landsendo.uk i Lietuva?
ar jie kompensuoja dingusius siuntinius?, neradau jokios info ju puslapyje
maniskis siuntinukas kazkur klaidzioja, ir suma tokia , sakyciau, nemaza unsure.gif  verysad.gif


Siunciausi ir ne viena, kelias siuntas gavau per Lietuvos pasta, o paskutiniaja per DPD is Olandijos g.gif . O kiek jau laiko negaunat?
Atsakyti
Sveikos,
Del Aliexpress,jau senokai siunciuosi,gaunu ir patenkinta.Aisku gali visko buti,bet kol kas nenusivyliau,kad kartais tenka ir ilgiau palaukti.Vienas atvejis buvo,kai pirkau bliuske,jos neissiunte per tam duota laika.Uzsakyma anuliavo,ir el pasta gavau laiska,kad grazins pinigus per 7-10 dienu.Pinigus gavau kita diena,nuo uzsakymo atsaukimo.ir is visu kinieciu psl,cia pigiausia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot per ka galima uzsisakinet is Victoria seacret? Amerikonku temoj si parduotuve irasyta, bet niekada nematau, kad rinktu uzsakymus is ten. Gal per kitur kur girdejot?
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2013 02 11, 13:41)
Sveikos, gal kas siuntetes is landsendo.uk i Lietuva?
ar jie kompensuoja dingusius siuntinius?, neradau jokios info ju puslapyje
maniskis siuntinukas kazkur klaidzioja, ir suma tokia , sakyciau, nemaza unsure.gif  verysad.gif


Man atejo tvarkingai kaip ir parasyta ju puslapyje - per panasiai 10 dienu 4u.gif

pas juos parasyta:
Delivery to all other countries
We deliver via courier within 7 to 15 working days (monogramming or hemming services will add a day or two extra to delivery time) please note that any package arriving may be subject to local customs and duty charges.

panasu, kad jie raso iki 3 savaiciu pristatymas i kitas salis

kontaktams e-mail: order@landsend.co.uk
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 02 11, 07:34)
Siandien vakare pirksiu is SD. Vilnius  4u.gif


gal kas renkate SD Kaune , labai norėčiau prisijungti
Atsakyti
siandien ir man i namus kurjeris atveze mytoys.de uzsakyma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jau buvau nusiteikus i pasta kulniuot doh.gif
Atsakyti