Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Aset @ 2013 02 07, 22:17)
Manau LT jei i dhl kreiptumetes su siuo tracking number, jie galetu pasakyt, kas vyksta.  4u.gif
O siaip raso, kad ant nuorodos paspaudus, pati turetumete matyti, kas vyksta.



tai va kad rodo jog siuntinys anglijoj ir nejuda jau 7 dienos doh.gif

reiks rytoj skambinti aiškintis kama reikalas ax.gif
Atsakyti
Norėčiau pagirti amazon.co.uk ir pasidžiaugti, jog 5 dieną vakare nupirktas daiktas su standartiniu 3-9 dienų siuntimu, šiandien jau Vilniuje drinks_cheers.gif Tiesiog nerealiai greitai atsiuntė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 22:15)
man gal galetu but mazesne - bet pagal cm - jos ten tik keliais cm skirias... bet mergina patenkinta, tikrai kokybiska, manau patogi, bet ivertinsim tik rugseji...

o kokia jus parduot planuojat?

nu uztrauktukus pirmokai jau turi gebet atsegt, kaip ir batraiscius uzsirist blush2.gif



Deja, ne visi sugeba doh.gif kai kurie biskiuka palepinti buna ax.gif blush2.gif Va sita pirkau http://www.amazon.de...x...168&sr=1-12

Prie progos dar ebay uz lele monstre pastaciau doh.gif zodziu, dabar bankrotas tikrai ateis... Ir kam jus mane ismokinot... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 22:34)
Deja, ne visi sugeba  doh.gif  kai kurie biskiuka palepinti buna  ax.gif  blush2.gif  Va sita pirkau http://www.amazon.de...x...168&sr=1-12

Prie progos dar ebay uz lele monstre pastaciau  doh.gif  zodziu, dabar bankrotas tikrai ateis... Ir kam jus mane ismokinot...  lotuliukas.gif


nu negerai tokie palepinimai...

o kuriam cia ebay uz ta lele pastatet? ar patikrinot ar ja siuncia i LT - nes ten kaip sm skelbimu lenta - kas ka turi - tas ta parduoda, aisku ir pardes deda savo pardavimus - bet skirtingi pardavejai - traip kad kiekviena reik atskirai ziuret blush2.gif
Atsakyti
sakykit dare2b striukiu dydziai atitinka, pvz 10 dydis ar tiktu nesiojanciai s/m ?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 22:40)


o kuriam cia ebay uz ta lele pastatet? ar patikrinot ar ja siuncia i LT - nes ten kaip sm skelbimu lenta - kas ka turi - tas ta parduoda, aisku ir pardes deda savo pardavimus - bet skirtingi pardavejai - traip kad kiekviena reik atskirai ziuret blush2.gif


Apsiziuriu, viskas ok drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 22:44)
Apsiziuriu, viskas ok  drinks_cheers.gif


thumbup.gif , o jau issigandau kad pradejot statyt uz bile ka ir bile kur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 07, 22:12)
Dear Agnė

Thank you for your query.

Your order has been collected by our courier. Your unique tracking reference number is 5171543591 which will enable you to track the progress of your delivery. Please click the tracking reference to trace your delivery.
jeigu man SD taip parašė tai gal tikėtis jog siuntinys eina tik DHL info neteikia  g.gif  ar čia rytoj jau skambinti į DHL. kas susidūrėt skambinat į LT DHL ar į angliją?  blush2.gif


nesuprantu kur jus rasot kad iskarto gaunat atsakyma g.gif lotuliukas.gif
as jau trecia savaite laukiu ir nieko schmoll.gif
jums sekasi ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas ASDA zadat uzsakinet?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 07, 23:52)
nesuprantu kur jus rasot kad iskarto gaunat atsakyma g.gif  lotuliukas.gif
as jau trecia savaite laukiu ir nieko schmoll.gif
jums sekasi ax.gif

Norite pasakyti, kad 3 sav. negaunate siuntinio iš SD? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IruleW @ 2013 02 07, 21:32)
Teko keisti brokuota preke, pakeite be problemu, uzteko tik uzpildyti ta lapa grazinimui/keitimui. Kadangi kartu siunciau ir netikusia preke, tai neprasiau grazinti pinigu uz siuntima.  Ju puslapyje lyg rasoma, kad nedrazina pasto islaidu

Man žadėjo gražint už siuntimą, bet negražino, tik gražino už brokuotą rūbą. Reikėjo jiems parašyt, bet man sudėtinga koliotis angliškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 02 07, 23:42)
sakykit dare2b striukiu dydziai atitinka, pvz 10 dydis ar tiktu nesiojanciai s/m ?

atitiks drinks_cheers.gif turiu , super tinkama drinks_cheers.gif
Atsakyti